Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 1. kolo 13.10.03

První kolo Krajského přeboru první třídy dalo zapravdu papírovým předpokladům - všechna favorizovaná družstva nenechala nic náhodě a nad svými soupeři zvítězila. Výsledky: Žamberk - Polabiny B 2:6, Č.Třebová - Chotěboř 4:4, V.Mýto - Plzeňka 3:5, Autoskla - Polička 4:4, Synthesia C - Chrudim B 1,5:6,5, Ústí n/O. - Lanškroun 1,5:6,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 2
Výsledky 1. kola
          

SK Žamberk - 2222 ŠK Rosignano Polabiny B    TJ Lokomotiva Česká Třebová - CHS Chotěboř

      Rozhodčí: Mazura Miloš                                               Rozhodčí: Jasanský Karel

1.     Belobrad Ivan                  0:1      Mojžíš Jaroslav                                 1.     Krumer Miroslav            0:1      Novotný Petr

2.     Dorjkhú Tuvšinbajar    0:1      Černý Jan                                            2.     Pail Milan                        1/2      Hospodka Josef

3.     Mazura Miloš                  0:1      Bělohlav Jan                                      3.     Pěkník Milan                  1:0      Zvěřina Jan

4.     Maceška Bohumír           0:1      Pavlíček Miroslav                           4.     Šimek Jan                          1:0      Ondráček Ondřej

5.     Havrlík Pavel                  1/2      Škorpík Jan                                        5.     Zeinert Michal                1:0      Linhart Jan

6.     Zámečník Bohumír         0:1      Cidlinský Václav                             6.     Petrželka Karel               0:1      Krejčík Tomáš

7.     Dungl Petr                       1/2      Dudek Vladimír                                7.     Jasanský Karel                0:1      Dobšinský Pavel

8.     Papáček Miloš                1:0      Krejčí Jan                                            8.     Pelcl Karel                       1/2      Fiala Milan

           2 : 6                                                                              4 : 4

  ŠK Vysoké Mýto - Plzeňka Pardubice   Eurokomplex Autoskla Pardubice - TJ Štefanydes Polička

       Rozhodčí: Kosek Jiří                                                       Rozhodčí: Hon Jiří

1.     Kosek Jiří                         1:0      Veselý Tomáš                                     1.     Šklíba Martin                  1:0      Červený Martin

2.     Doseděl Jiří                      0:1      Korol Jiří                                            2.     Vobořil Pavel                 1:0      Kastner Oldřich

3.     Ptáček Luboš                  1:0      Nadrchal Tomáš                                3.     Sýkora Josef                     1:0      Škorpík Martin

4.     Plotek Evžen                   0:1      Smutný Jan                                         4.     Kaderka Radek               1/2      Komárek David

5.     Zeman Martin                   0:1      Hejkrlík Filip                                    5.     Zelenka Jaroslav             0:1      Lorenc Oldřich

6.     Lipavský Dušan             1/2      Třasák Ondřej                                    6.     Novák Aleš                     0:1      Houška Bronislav

7.     Kučera Jan                        0:1      Vodička Pavel                                   7.     Daněk Pavel                    0:1      Zeman Arnošt

8.     Trhal Tomáš                      1/2      Prokůpek Marek                               8.     Mazura Tomáš                 1/2      Charouz Milan

           3 : 5                                                                              4 : 4

TJ Synthesia Pardubice C - ŠO+DDM Chrudim B   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun

      Rozhodčí: Picka Michal                                                Rozhodčí: Šmajzr Martin

1.     Karaba David                  1/2      Hájek Lukáš                                      1.     Šmajzr Martin                  0:1      Bernášek Jan

2.     Kastner Kamil                 0:1      Hájek Jiří                                            2.     Volf Jaroslav                    0:1      Pokorný Tomáš

3.     Just Pavel                         1/2      Onderek David                                 3.     Holásek Pavel                1/2      Hrubeš Pavel

4.     Picka Michal                   0:1      Koníček Petr                                     4.     Mareš Petr                        1:0      Hurt Lukáš

5.     Lukášek Jiří                     0:1      Krys Jaromír                                       5.     Blaško Štěpán                 0:1      Červený Petr

6.     Letáček Ondřej               0:1      Roušar Zdeněk                                  6.     Řehák Jiří                         0:1      Chládek Václav

7.     Janderová Jana                 0:1      Linhart Zbyněk                                 7.     Pokorný Jan                    0:1      Ambrož Antonín

8.     Coufal David                   1/2      Němec Bohumil                                 8.     Smola Jan                          0:1      Švub Jan

          1.5 : 6.5                                                                        1.5 : 6.5

Konečná tabulka

    1.-2.   TJ Lanškroun                                    1    1    0    0           2       6.5   :  1.5

    1.-2.   ŠO+DDM Chrudim B                         1    1    0    0           2       6.5   :  1.5

      3.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         1    1    0    0           2          6   :  2

      4.   Plzeňka Pardubice                              1    1    0    0           2          5   :  3

    5.-8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         1    0    1    0           1          4   :  4

    5.-8.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      1    0    1    0           1          4   :  4

    5.-8.   CHS Chotěboř                                    1    0    1    0           1          4   :  4

    5.-8.   TJ Štefanydes Polička                        1    0    1    0           1          4   :  4

      9.   ŠK Vysoké Mýto                               1    0    0    1           0          3   :  5

     10.   SK Žamberk                                       1    0    0    1           0          2   :  6

   11.-12.   TJ Synthesia Pardubice C                   1    0    0    1           0       1.5   :  6.5

     11.-12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     1    0    0    1           0       1.5   :  6.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.