Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 2. kolo 02.11.03

Krajský přebor I. třídy pokračoval druhým kolem, ve kterém se utkaly následující dvojice: Polabiny B - Lanškroun 1,5:6,5, Chrudim B - Ústí n/O 5:3, Polička - Synthesia C 5:3, Plzeňka - Autoskla 3:5, Chotěboř - V.Mýto 3,5:4,5, Žamberk - Č.Třebová 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola
          

2222 ŠK Rosignano Polabiny B - TJ Lanškroun ŠO+DDM Chrudim B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

     Rozhodčí: Jaroslav Mojžíš                                             Rozhodčí: Bohuslav Kokeš

1.     Mojžíš Jaroslav               0:1      Bernášek Jan                                      1.     Bujnoch Radek               1/2      Šmajzr Martin

2.     Černý Jan                          1/2      Pokorný Tomáš                                 2.     Hájek Jiří                          1/2      Volf Jaroslav

3.     Vyparina Matej               1/2      Hrubeš Pavel                                     3.     Onderek David               1/2      Holásek Pavel

4.     Bělohlav Jan                    0:1      Hurt Lukáš                                         4.     Koníček Petr                   1:0      Mareš Petr

5.     Pavlíček Miroslav         0:1      Červený Petr                                      5.     Kokeš Bohuslav            1/2      Blaško Štěpán

6.     Roub Bohumil                 0:1      Chládek Václav                                 6.     Roušar Zdeněk                1:0      Vencl Jiří

7.     Škorpík Jan                      1/2      Ambrož Antonín                              7.     Němec Bohumil              1:0      Pokorný Jan

8.     Škroch Martin                 0:1      Švub Jan                                              8.     Ždímal Petr                      0:1      Smola Jan

          1.5 : 6.5                                                                           5 : 3

TJ Štefanydes Polička - TJ Synthesia Pardubice C Plzeňka Pardubice - Eurokomplex Autoskla Pardubice

     Rozhodčí: František Houška                                             Rozhodčí: Tomáš Veselý

1.     Červený Martin               1:0      Karaba David                                    1.     Veselý Tomáš                  0:1      Šklíba Martin

2.     Kastner Oldřich              0:1      Kastner Kamil                                   2.     Korol Jiří                          1:0      Vobořil Pavel

3.     Komárek David               1/2      Just Pavel                                           3.     Nadrchal Tomáš              1/2      Sýkora Josef

4.     Lorenc Oldřich               1:0      Picka Michal                                     4.     Smutný Jan                       0:1      Zelenka Jaroslav

5.     Houšková Magdaléna   1/2      Lukášek Jiří                                       5.     Hejkrlík Filip                 1:0      Novák Aleš

6.     Houška Bronislav          1:0      Letáček Ondřej                                 6.     Třasák Ondřej                 0:1      Daněk Pavel

7.     Zeman Arnošt                  1:0      Janderová Jana                                   7.     Vodička Pavel                1/2      Mazura Tomáš

8.     Charouz Milan                0:1      Pecina Ondřej                                   8.     Prokůpek Marek            0:1      Hennig Thomas

           5 : 3                                                                              3 : 5

   CHS Chotěboř - ŠK Vysoké Mýto                  SK Žamberk - TJ Lokomotiva Česká Třebová

       Rozhodčí: Jiří Kosek                                                   Rozhodčí: Miloš Mazura

1.     Petrus Luděk                   1/2      Kosek Jiří                                           1.     Belobrad Ivan                 1/2      Krumer Miroslav

2.     Hospodka Josef               1/2      Daniel Martin                                    2.     Dorjkhú Tuvšinbajar    1:0      Pail Milan

3.     Štolfa Jaroslav                 1/2      Doseděl Jiří                                        3.     Mazura Miloš                  1:0      Pěkník Milan

4.     Zvěřina Jan                       0:1      Ptáček Luboš                                    4.     Maceška Bohumír          0:1      Šimek Jan

5.     Ondráček Ondřej            1/2      Plotek Evžen                                     5.     Havrlík Pavel                 0:1      Zeinert Michal

6.     Linhart Jan                       1/2      Zeman Martin                                     6.     Zámečník Bohumír         1/2      Petrželka Karel

7.     Krejčík Tomáš                 1/2      Lipavský Dušan                               7.     Dungl Petr                       1:0      Jasanský Karel

8.     Dobšinský Pavel           1/2      Trhal Tomáš                                        8.     Kacálek Karel                 0:1      Pelcl Karel

          3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 2. kole

      1.   TJ Lanškroun                                    2    2    0    0           4        13   :  3

      2.   ŠO+DDM Chrudim B                         2    2    0    0           4     11.5   :  4.5

    3.-4.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      2    1    1    0           3          9   :  7

    3.-4.   TJ Štefanydes Polička                        2    1    1    0           3          9   :  7

    5.-6.   Plzeňka Pardubice                              2    1    0    1           2          8   :  8

    5.-6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         2    0    2    0           2          8   :  8

    7.-8.   ŠK Vysoké Mýto                               2    1    0    1           2       7.5   :  8.5

    7.-8.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         2    1    0    1           2       7.5   :  8.5

      9.   CHS Chotěboř                                    2    0    1    1           1       7.5   :  8.5

     10.   SK Žamberk                                       2    0    1    1           1          6   :  10

   11.-12.   TJ Synthesia Pardubice C                   2    0    0    2           0       4.5   :  11.5

   11.-12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     2    0    0    2           0       4.5   :  11.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.