Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 3.kolo 16.11.03

Ve šlágru třetího kola Krajského přeboru I. třídy zvítězil Lanškroun nad Chrudimí B těsně 4,5:3,5 a zaujal samostatné první místo v tabulce. Ostatní výsledky: Č.Třebová - Polabiny B 4:4, V.Mýto - Žamberk 5,5:2,5, Autoskla - Chotěboř 3:5, Synthesia C - Plzeňka 3:5, Ústí n/O - Polička 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 4
Výsledky 3. kola
          

TJ Lokomotiva Česká Třebová - 2222 ŠK Rosignano Polabiny ŠK Vysoké Mýto - SK Žamberk

      Rozhodčí: Karel Jasanský                                                  Rozhodčí: Jiří Kosek

1.     Krumer Miroslav            0:1      Mojžíš Jaroslav                                 1.     Kosek Jiří                         1:0      Belobrad Ivan

2.     Pail Milan                        0:1      Vyparina Matej                                 2.     Daniel Martin                 0:1      Dorjkhú Tuvšinbajar

3.     Pěkník Milan                  1/2      Bělohlav Jan                                      3.     Doseděl Jiří                     1:0      Mazura Miloš

4.     Šimek Jan                          1:0      Pavlíček Miroslav                           4.     Ptáček Luboš                  1/2      Maceška Bohumír

5.     Zeinert Michal                 0:1      Roub Bohumil                                   5.     Plotek Evžen                  1:0      Havrlík Pavel

6.     Petrželka Karel               1/2      Škorpík Jan                                        6.     Zeman Martin                  1/2      Dungl Petr

7.     Jasanský Karel                1:0      Škroch Martin                                   7.     Lipavský Dušan            1:0      Papáček Miloš

8.     Pelcl Karel                       1:0      Dudek Vladimír                                8.     Trhal Tomáš                     1/2      Kacálek Karel

           4 : 4                                                                           5.5 : 2.5

Eurokomplex Autoskla Pardubice - CHS Chotěboř TJ Synthesia Pardubice C - Plzeňka Pardubice

       Rozhodčí: Jiří Hon                                                     Rozhodčí: Michal Picka

1.     Vobořil Pavel                  0:1      Novotný Petr                                    1.     Karaba David                  0:1      Veselý Tomáš

2.     Sýkora Josef                     1/2      Petrus Luděk                                     2.     Kastner Kamil                 0:1      Korol Jiří

3.     Kaderka Radek                0:1      Hospodka Josef                                 3.     Just Pavel                         1/2      Smutný Jan

4.     Zelenka Jaroslav             0:1      Štolfa Jaroslav                                   4.     Picka Michal                   0:1      Hejkrlík Filip

5.     Novák Aleš                      1/2      Ondráček Ondřej                              5.     Lukášek Jiří                     1/2      Třasák Ondřej

6.     Daněk Pavel                    1:0      Linhart Jan                                         6.     Letáček Ondřej               1:0      Vodička Pavel

7.     Hon Jiří                             0:1      Krejčík Tomáš                                   7.     Janderová Jana                0:1      Prokůpek Marek

8.     Hennig Thomas               1:0      Michal Milan                                     8.     Coufal David                   1:0      Janko Jan

           3 : 5                                                                              3 : 5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Štefanydes Polička       TJ Lanškroun - ŠO+DDM Chrudim B

      Rozhodčí: Martin Šmajzr                                             Rozhodčí: Miroslav Novák

1.     Šmajzr Martin                  1:0      Červený Martin                                 1.     Pokorný Tomáš              1/2      Bujnoch Radek

2.     Volf Jaroslav                    1/2      Kastner Oldřich                                2.     Hrubeš Pavel                  1/2      Hájek Lukáš

3.     Holásek Pavel                 1:0      Škorpík Martin                                 3.     Hurt Lukáš                      1:0      Hájek Jiří

4.     Blaško Štěpán                 0:1      Komárek David                                 4.     Červený Petr                   1/2      Onderek David

5.     Řehák Jiří                          0:1      Lorenc Oldřich                                 5.     Chládek Václav              1:0      Koníček Petr

6.     Pokorný Jan                     1/2      Houšková Magdaléna                     6.     Ambrož Antonín            1:0      Kokeš Bohuslav

7.     Smola Jan                          1/2      Houška Bronislav                            7.     Švub Jan                           0:1      Krys Jaromír

8.     Glembek Bohumír          1/2      Zeman Arnošt                                    8.     Šilar Ladislav                 0:1      Roušar Zdeněk

           4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 3. kole

      1.   TJ Lanškroun                                    3    3    0    0           6     17.5   :  6.5

      2.   ŠO+DDM Chrudim B                         3    2    0    1           4        15   :  9

    3.-5.   ŠK Vysoké Mýto                               3    2    0    1           4        13   :  11

    3.-5.   TJ Štefanydes Polička                        3    1    2    0           4        13   :  11

    3.-5.   Plzeňka Pardubice                              3    2    0    1           4        13   :  11

      6.   CHS Chotěboř                                    3    1    1    1           3     12.5   :  11.5

    7.-8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         3    0    3    0           3        12   :  12

    7.-8.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      3    1    1    1           3        12   :  12

      9.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         3    1    1    1           3     11.5   :  12.5

   10.-11.   SK Žamberk                                       3    0    1    2           1       8.5   :  15.5

   10.-11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     3    0    1    2           1       8.5   :  15.5

     12.   TJ Synthesia Pardubice C                   3    0    0    3           0       7.5   :  16.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.