Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 4. kolo 30.11.03

Čtvrté kolo Krajského přeboru I. třídy uvidělo start velmistra a následující výsledky: Polabiny B - Chrudim B 5:3, Polička - Lanškroun 3,5:4,5, Plzeňka - Ústí n/O 5,5:2,5, Chotěboř - Synthesia C 3,5:4,5, Žamberk - Autoskla 4,5:3,5, Č.Třebová - V.Mýto 1,5:6,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 5
Výsledky 4. kola
          

2222 ŠK Rosignano Polabiny B - ŠO+DDM Chrudim B TJ Štefanydes Polička - TJ Lanškroun

      Rozhodčí: Bohumil Roub                                              Rozhodčí: David Komárek

1.     Votava J.           2488       1:0      Hájek L.                2082                    1.     Červený M.      2180       0:1      Bernášek J.       2370

2.     Černý J.             2091       1/2      Hájek J.                  2122                    2.     Kastner V.        1928       0:1      Pokorný T.       2262

3.     Vyparina M.     2198       1:0      Kokeš B.               2030                    3.     Kastner O.       2132       1:0      Hrubeš P.         2145

4.     Vávra R.            2055       1:0      Krys J.                    2067                    4.     Škorpík M.      2147       0:1      Hurt L.              2142

5.     Bělohlav J.       1973       1:0      Roušar Z.               1986                    5.     Komárek D.     2158       0:1      Chládek V.       2101

6.     Roub B.             1882       0:1      Linhart Z.              1923                    6.     Lorenc O.         2124       1/2      Švub J.               1928

7.     Škorpík J.         1857       1/2      Němec B.               1893                    7.     Houšková M.  2052       1:0      Šilar L.              1999

8.     Baťa S.               1819       0:1      Mrha J.                   1774                    8.     Houška B.        2009       1:0      Procházka P.   1926

           5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Plzeňka Pardubice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí       CHS Chotěboř - TJ Synthesia Pardubice C

      Rozhodčí: Tomáš Veselý                                                Rozhodčí: Milan Michal

1.     Veselý T.           2048       1/2      Šmajzr M.              2165                    1.     Petrus L.          1881       -:+       Just P.                2023

2.     Korol J.             2102       0:1      Volf J.                     2126                    2.     Hospodka J.    1855       1:0      Picka M.           1922

3.     Nadrchal T.      2008       1/2      Mareš P.                2032                    3.     Zvěřina J.          1824       0:1      Lukášek J.        1942

4.     Smutný J.          2135       1:0      Blaško Š.               1872                    4.     Ondráček O.    1764       0:1      Letáček O.        1881

5.     Hejkrlík F.       2044       1:0      Řehák J.                 1861                    5.     Linhart J.          1695       0:1      Janderová J.      1783

6.     Třasák O.          1965       1/2      Vencl J.                  1776                    6.     Krejčík T.         1851       1:0      Pecina O.          1824

7.     Prokůpek M.   1898       1:0      Pokorný J.            1726                    7.     Michal M.        1782       1:0      Lukeš M.          1678

8.     Seidl Z.              1896       1:0      Smola J.                  1821                    8.     Novotný T.      1661       1/2      Pecinová M.    1605

          5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

SK Žamberk - Eurokomplex Autoskla Pardubice TJ Lokomotiva Česká Třebová - ŠK Vysoké Mýto

       Rozhodčí: Jiří Hon                                                    Rozhodčí: Karel Jasanský

1.     Belobrad I.       2035       1:0      Vobořil P.             1995                    1.     Krumer M.        1914       0:1      Kosek J.            2101

2.     Dorjkhú T.       1250       1:0      Kaderka R.            2158                    2.     Pail M.              1879       0:1      Daniel M.         2074

3.     Mazura M.        2001       1/2      Zelenka J.              2005                    3.     Pěkník M.        1891       0:1      Doseděl J.         2070

4.     Maceška B.       1873       0:1      Daněk P.               1955                    4.     Šimek J.             1915       0:1      Ptáček L.          2033

5.     Havrlík P.        1879       1:0      Mazura T.              1824                    5.     Zeinert M.        1683       1:0      Plotek E.          1984

6.     Zámečník B.     1997       1:0      Hon J.                     1934                    6.     Jasanský K.     1854       0:1      Zeman M.          1980

7.     Dungl P.           1828       0:1      Hennig T.              1972                    7.     Pelcl K.            1525       1/2      Lipavský D.    1948

8.     Papáček M.      1856       0:1      Pyskatý J.             1809                    8.     Tomek T.           1545       0:1      Trhal T.              1819

          4.5 : 3.5                                                                        1.5 : 6.5

Tabulka po 4. kole

      1.   TJ Lanškroun                                    4    4    0    0           8        22   :  10

      2.   ŠK Vysoké Mýto                               4    3    0    1           6     19.5   :  12.5

      3.   Plzeňka Pardubice                              4    3    0    1           6     18.5   :  13.5

      4.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         4    2    1    1           5     16.5   :  15.5

      5.   ŠO+DDM Chrudim B                         4    2    0    2           4        18   :  14

      6.   TJ Štefanydes Polička                        4    1    2    1           4     16.5   :  15.5

      7.   CHS Chotěboř                                    4    1    1    2           3        16   :  16

      8.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      4    1    1    2           3     15.5   :  16.5

      9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         4    0    3    1           3     13.5   :  18.5

     10.   SK Žamberk                                       4    1    1    2           3        13   :  19

     11.   TJ Synthesia Pardubice C                   4    1    0    3           2        12   :  20

     12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     4    0    1    3           1        11   :  21

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.