Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 5. kolo 14.12.03

Páté kolo Krajského přeboru I. třídy bylo zajímavé souboji mezi družstvy jak z popředí tak z konce tabulky s těmito výsledky: V.Mýto - Polabiny B 4:4, Autoskla - Č.Třebová 6:2, Synthesia C - Žamberk 1,5:6,5, Ústí n/O - Chotěboř 5:3, Lanškroun - Plzeňka 5:3, Chrudim B - Polička 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 6
Výsledky 5. kola
          

ŠK Vysoké Mýto - 2222 ŠK Rosignano Polabiny B Eurokomplex Autoskla Pardubice - Loko Č. Třebová

       Rozhodčí: Jiří Kosek                                                   Rozhodčí: Pavel Daněk

1.     Kosek J.            2101       0:1      Mojžíš J.                2247                    1.     Šklíba M.         2177       1:0      Pail M.              1879

2.     Daniel M.         2074       0:1      Bělohlav J.            1973                    2.     Vobořil P.        1995       1/2      Šimek J.             1915

3.     Doseděl J.         2070       1/2      Pavlíček M.          2057                    3.     Sýkora J.           2142       1:0      Zeinert M.         1683

4.     Ptáček L.          2033       0:1      Škorpík J.              1857                    4.     Kaderka R.       2158       1/2      Petrželka K.     1985

5.     Plotek E.          1984       1:0      Cidlinský V.        1865                    5.     Daněk P.          1955       1/2      Jasanský K.      1854

6.     Zeman M.          1980       1/2      Krejčí J.                 1717                    6.     Mazura T.         1824       1:0      Pelcl K.             1525

7.     Lipavský D.    1948       1:0      Vorel B.                 1616                    7.     Hon J.                1934       1:0      Horský J.          1626

8.     Trhal M.            1867       1:0      Kvapil P.              1410                    8.     Hennig T.         1972       1/2      Šimek Z.            1522

           4 : 4                                                                              6 : 2

TJ Synthesia Pardubice C - SK Žamberk              TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - CHS Chotěboř

      Rozhodčí: Michal Picka                                                Rozhodčí: Martin Šmajzr

1.     Karaba D.         1989       0:1      Belobrad I.            2035                    1.     Šmajzr M.         2165       1:0      Petrus L.           1881

2.     Kastner K.        1928       0:1      Dorjkhú T.            1250                    2.     Volf J.                2126       1/2      Ondráček O.    1764

3.     Just P.                2023       0:1      Mazura M.             2001                    3.     Holásek P.       2021       1:0      Linhart J.          1695

4.     Picka M.           1922       1:0      Maceška B.           1873                    4.     Mareš P.           2032       0:1      Krejčík T.         1851

5.     Lukášek J.        1942       0:1      Havrlík P.             1879                    5.     Blaško Š.          1872       0:1      Fiala M.             1791

6.     Letáček O.        1881       0:1      Zámečník B.          1997                    6.     Řehák J.            1861       1/2      Michal M.         1782

7.     Janderová J.      1783       1/2      Dungl P.               1828                    7.     Pokorný J.       1726       1:0      Novotný T.      1661

8.     Pecina O.          1824       0:1      Papáček M.           1856                    8.     Smola J.             1821       1:0      Ďoubal P.         1686

          1.5 : 6.5                                                                           5 : 3

  TJ Lanškroun - Plzeňka Pardubice                ŠO+DDM Chrudim B - TJ Štefanydes Polička

     Rozhodčí: Miroslav Novák                                               Rozhodčí: Jaromír Krys

1.     Bernášek J.       2370       1:0      Korol J.                  2102                    1.     Hájek L.           2082       0:1      Červený M.      2180

2.     Pokorný T.       2262       1/2      Třasák O.               1965                    2.     Hájek J.             2122       1:0      Kastner V.        1928

3.     Hrubeš P.         2145       1/2      Černý K.                2077                    3.     Onderek D.      2125       1:0      Kastner O.        2132

4.     Hurt L.              2142       1:0      Prokůpek M.        1898                    4.     Koníček P.      1968       1/2      Komárek D.      2158

5.     Červený P.       2043       0:1      Seidl Z.                  1896                    5.     Kokeš B.          2030       0:1      Lorenc O.         2124

6.     Chládek V.       2101       0:1      Janko J.                  1819                    6.     Krys J.               2067       1:0      Houšková M.  2052

7.     Ambrož A.        2088       1:0      Krmenčík R.         1808                    7.     Roušar Z.          1986       1:0      Houška B.        2009

8.     Švub J.               1928       1:0      Petružálek J.         1794                    8.     Linhart Z.         1923       1/2      Stodolová K.   1936

           5 : 3                                                                              5 : 3

Tabulka po 5. kole

      1.   TJ Lanškroun                                    5    5    0    0         10        27   :  13

      2.   ŠK Vysoké Mýto                               5    3    1    1           7     23.5   :  16.5

      3.   ŠO+DDM Chrudim B                         5    3    0    2           6        23   :  17

      4.   Plzeňka Pardubice                              5    3    0    2           6     21.5   :  18.5

      5.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         5    2    2    1           6     20.5   :  19.5

      6.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      5    2    1    2           5     21.5   :  18.5

      7.   SK Žamberk                                       5    2    1    2           5     19.5   :  20.5

      8.   TJ Štefanydes Polička                        5    1    2    2           4     19.5   :  20.5

      9.   CHS Chotěboř                                    5    1    1    3           3        19   :  21

     10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     5    1    1    3           3        16   :  24

     11.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         5    0    3    2           3     15.5   :  24.5

     12.   TJ Synthesia Pardubice C                   5    1    0    4           2     13.5   :  26.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.