Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 6. kolo 11.01.04

Šestým kolem vstoupil do druhé poloviny soutěže Krajský přebor I. třídy s výsledky: Polabiny B - Polička 3,5:4,5, Plzeňka - Chrudim B 4,5:3,5, Chotěboř - Lanškroun 2:6, Žamberk - Ústí n/O 4:4, Č.Třebová - Synthesia C 3:5, V.Mýto - Autoskla 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 7
Výsledky 6. kola
          

2222 ŠK Rosignano Polabiny B - TJ Štefanydes Polička Plzeňka Pardubice - ŠO+DDM Chrudim B

                   Rozhodčí: Bohumil Roub                                              Rozhodčí: Lubomír Macků

      1.     Votava J.           2488       1/2      Červený M.           2180                    1.     Šír Z.                  2225       0:1      Hájek J.             2122

      2.     Mojžíš J.           2247       1:0      Kastner V.             1928                    2.     Korol J.             2102       0:1      Onderek D.      2125

      3.     Vyparina M.     2198       1:0      Komárek D.          2158                    3.     Smutný J.          2135       1/2      Kokeš B.           2030

      4.     Bělohlav J.       1973       0:1      Lorenc O.              2124                    4.     Hejkrlík F.       2044       1:0      Krys J.               2067

      5.     Roub B.             1882       0:1      Houšková M.       2052                    5.     Třasák O.          1965       1:0      Linhart Z.         1923

      6.     Škorpík J.         1857       0:1      Houška B.             2009                    6.     Seidl Z.             1896       0:1      Němec B.           1893

      7.     Baťa S.               1819       1:0      Stodolová K.       1936                    7.     Janko J.             1819       1:0      Kohoutek T.    1829

      8.     Krejčí J.             1717       0:1      Zeman A.               2043                    8.     Macků L.          1831       1:0      Mrha J.               1774

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

           CHS Chotěboř - TJ Lanškroun                         SK Žamberk - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

                 Rozhodčí: Tomáš Pokorný                                             Rozhodčí: Martin Šmajzr

      1.     Novotný P.      2068       0:1      Bernášek J.            2370                    1.     Belobrad I.       2035       1/2      Šmajzr M.          2165

      2.     Petrus L.           1881       0:1      Pokorný T.           2262                    2.     Dorjkhú T.       1250       1/2      Volf J.                 2126

      3.     Hospodka J.     1855       1/2      Hrubeš P.              2145                    3.     Mazura M.        2001       0:1      Holásek P.       2021

      4.     Zvěřina J.          1824       0:1      Červený P.            2043                    4.     Maceška B.      1873       0:1      Mareš P.            2032

      5.     Ondráček O.    1764       1/2      Chládek V.            2101                    5.     Havrlík P.        1879       1:0      Blaško Š.          1872

      6.     Linhart J.          1695       1/2      Švub J.                   1928                    6.     Zámečník B.     1997       1:0      Bříza M.            2043

      7.     Krejčík T.         1851       1/2      Šilar L.                   1999                    7.     Dungl P.          1828       1/2      Pokorný J.        1726

      8.     Dobšinský P.  1921       0:1      Procházka P.        1926                    8.     Kacálek K.       1806       1/2      Smola J.             1821

                                     2 : 6                                                                              4 : 4

TJ Loko Česká Třebová - Synthesia Pardubice C ŠK Vysoké Mýto - Eurokomplex Autoskla Pardubice

                  Rozhodčí: Karel Petrželka                                                 Rozhodčí: Jiří Kosek

      1.     Krumer M.        1914       1:0      Karaba D.              1989                    1.     Kosek J.            2101       1/2      Sýkora J.           2142

      2.     Pail M.              1879       1/2      Kastner K.            1928                    2.     Daniel M.         2074       1/2      Kaderka R.       2158

      3.     Pěkník M.        1891       1/2      Just P.                    2023                    3.     Ptáček L.          2033       1:0      Zelenka J.          2005

      4.     Šimek J.             1915       0:1      Picka M.                1922                    4.     Plotek E.          1984       1:0      Daněk P.           1955

      5.     Zeinert M.         1683       0:1      Lukášek J.             1942                    5.     Lipavský D.    1948       0:1      Mazura T.          1824

      6.     Petrželka K.     1985       0:1      Letáček O.            1881                    6.     Kučera J.           1914       0:1      Hon J.                1934

      7.     Pelcl K.             1525       1/2      Coufal D.               1783                    7.     Trhal T.             1819       1/2      Hennig T.         1972

      8.     Šimek Z.            1522       1/2      Pecina O.              1824                    8.     Trhal M.            1867       1:0      Pyskatý J.         1936

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   TJ Lanškroun                                    6    6    0    0         12        33   :  15

                   2.   ŠK Vysoké Mýto                               6    4    1    1           9        28   :  20

                   3.   Plzeňka Pardubice                              6    4    0    2           8        26   :  22

                   4.   ŠO+DDM Chrudim B                         6    3    0    3           6     26.5   :  21.5

                   5.   TJ Štefanydes Polička                        6    2    2    2           6        24   :  24

                   5.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         6    2    2    2           6        24   :  24

                   7.   SK Žamberk                                       6    2    2    2           6     23.5   :  24.5

                   8.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      6    2    1    3           5        25   :  23

                   9.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     6    1    2    3           4        20   :  28

                 10.   TJ Synthesia Pardubice C                   6    2    0    4           4     18.5   :  29.5

                 11.   CHS Chotěboř                                    6    1    1    4           3        21   :  27

                 12.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         6    0    3    3           3     18.5   :  29.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.