Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 7. kolo 25.01.04

Výsledky sedmého kola Krajského přeboru I. třídy: Autoskla - Polabiny B 5,5:2,5, Synthesia C - V.Mýto 5,5:2,5, Ústí n/O. - Č.Třebová 5,5:2,5, Lanškroun - Žamberk 5:3, Chrudim B - Chotěboř 6:2, Polička - Plzeňka 6:2


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 8
Výsledky 7. kola

Eurokomplex Autoskla Pardubice - 2222 ŠK Rosignano TJ Synthesia Pardubice C - ŠK Vysoké Mýto

                   Rozhodčí: Pavel Vobořil                                                Rozhodčí: Michal Picka

      1.     Vobořil P.        1995       0:1      Bělohlav J.            1973                    1.     Karaba D.         1989       1/2      Kosek J.            2101

      2.     Sýkora J.           2142       1/2      Pavlíček M.          2057                    2.     Kastner K.       1928       1/2      Daniel M.         2074

      3.     Kaderka R.       2158       1/2      Roub B.                 1882                    3.     Just P.               2023       1:0      Doseděl J.         2070

      4.     Novák A.          2028       1:0      Škroch M.             1839                    4.     Picka M.           1922       1:0      Ptáček L.          2033

      5.     Daněk P.           1955       1:0      Baťa S.                   1819                    5.     Lukášek J.        1942       0:1      Plotek E.          1984

      6.     Hon J.                1934       1:0      Krejčí J.                 1717                    6.     Letáček O.       1881       1:0      Lipavský D.    1948

      7.     Hennig T.         1972       1/2      Vorel B.                 1616                    7.     Janderová J.     1783       1:0      Kučera J.           1914

      8.     Urbánek J.        1808       1:0      Kvapil P.              1410                    8.     Coufal D.          1783       1/2      Trhal T.              1819

                                  5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Lanškroun - SK Žamberk

                   Rozhodčí: Martin Šmajzr                                             Rozhodčí: Tomáš Pokorný

      1.     Šmajzr M.          2165       1:0      Krumer M.             1914                    1.     Pokorný T.      2262       1:0      Belobrad I.       2035

      2.     Volf J.                 2126       1:0      Pail M.                   1879                    2.     Hrubeš P.         2145       1:0      Dorjkhú T.       1250

      3.     Holásek P.       2021       1/2      Pěkník M.             1891                    3.     Hurt L.              2142       1/2      Mazura M.        2001

      4.     Mareš P.            2032       1/2      Šimek J.                  1915                    4.     Chládek V.       2101       1:0      Havrlík P.        1879

      5.     Blaško Š.          1872       1/2      Zeinert M.             1683                    5.     Švub J.              1928       0:1      Zámečník B.     1997

      6.     Řehák J.             1861       0:1      Petrželka K.         1985                    6.     Šilar L.              1999       1/2      Dungl P.           1828

      7.     Pokorný J.        1726       1:0      Pelcl K.                 1525                    7.     Solil R.             1885       0:1      Papáček M.      1856

      8.     Smola J.             1821       1:0      Petráž M.               1496                    8.     Procházka P.   1926       1:0      Kacálek K.       1806

                                  5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

     ŠO+DDM Chrudim B - CHS Chotěboř               TJ Štefanydes Polička - Plzeňka Pardubice

                    Rozhodčí: Jaromír Krys                                              Rozhodčí: František Houška

      1.     Hájek L.            2082       1:0      Hospodka J.         1855                    1.     Červený M.      2180       +:-       Šír Z.                  2225

      2.     Hájek J.             2122       1/2      Štolfa J.                  1852                    2.     Kastner V.        1928       0:1      Veselý T.           2048

      3.     Onderek D.      2125       1:0      Zvěřina J.               1824                    3.     Kastner O.       2132       1:0      Smutný J.          2135

      4.     Koníček P.       1968       0:1      Ondráček O.         1764                    4.     Komárek D.     2158       1:0      Třasák O.          1965

      5.     Krys J.               2067       1:0      Linhart J.               1695                    5.     Lorenc O.         2124       1:0      Seidl Z.              1896

      6.     Roušar Z.          1986       1:0      Krejčík T.              1851                    6.     Houšková M.  2052       1/2      Janko J.              1819

      7.     Linhart Z.         1923       1:0      Fiala M.                 1791                    7.     Houška B.        2009       1:0      Krmenčík R.     1808

      8.     Němec B.           1893       1/2      Novotný T.           1661                    8.     Charouz M.      1827       1/2      Macků L.          1831

                                     6 : 2                                                                              6 : 2

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   TJ Lanškroun                                    7    7    0    0         14        38   :  18

                   2.   ŠK Vysoké Mýto                               7    4    1    2           9     30.5   :  25.5

                   3.   ŠO+DDM Chrudim B                         7    4    0    3           8     32.5   :  23.5

                   4.   TJ Štefanydes Polička                        7    3    2    2           8        30   :  26

                   5.   Plzeňka Pardubice                              7    4    0    3           8        28   :  28

                   6.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      7    3    1    3           7     30.5   :  25.5

                   7.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         7    2    2    3           6     26.5   :  29.5

                   7.   SK Žamberk                                       7    2    2    3           6     26.5   :  29.5

                   9.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     7    2    2    3           6     25.5   :  30.5

                 10.   TJ Synthesia Pardubice C                   7    3    0    4           6        24   :  32

                 11.   CHS Chotěboř                                    7    1    1    5           3        23   :  33

                 12.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         7    0    3    4           3        21   :  35

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.