Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 8. kolo 15.02.04

Ani v osmém kole Krajslého přeboru I. třídy neztratil vedoucí Lanškroun ani bod a je na nejlepší cestě k očekávanému postupu do 2.ČL. Výsledky: Polabiny B - Plzeňka 1:7, Chotěboř - Polička 3:5, Žamberk - Chrudim B 4:4, Č.Třebová - Lanškroun 2:6, V.Mýto - Ústí n/O. 5,5:2,5, Autoskla - Synthesia C 7:1


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 9
Výsledky 8. kola

2222 ŠK Rosignano Polabiny B - Plzeňka Pardubice CHS Chotěboř - TJ Štefanydes Polička

                   Rozhodčí: Tomáš Veselý                                              Rozhodčí: David Komárek

      1.     Černý J.             2091       0:1      Veselý T.               2048                    1.     Petrus L.          1881       0:1      Červený M.      2180

      2.     Bělohlav J.       1973       0:1      Korol J.                  2102                    2.     Hospodka J.    1855       1:0      Kastner V.        1928

      3.     Škorpík J.         1857       0:1      Nadrchal T.           2008                    3.     Štolfa J.             1852       0:1      Kastner O.        2132

      4.     Baťa S.               1819       0:1      Smutný J.               2135                    4.     Zvěřina J.          1824       0:1      Škorpík M.       2147

      5.     Dudek V.          1721       0:1      Hejkrlík F.            2044                    5.     Ondráček O.    1764       0:1      Komárek D.      2158

      6.     Krejčí J.             1717       0:1      Třasák O.               1965                    6.     Linhart J.          1695       1:0      Houšková M.  2052

      7.     Odvárka S.       1716       0:1      Seidl Z.                  1896                    7.     Krejčík T.         1851       0:1      Houška B.        2009

      8.     Vorel B.             1616       1:0      Janko J.                  1819                    8.     Fiala M.            1791       1:0      Zeman A.           2043

                                     1 : 7                                                                              3 : 5

       SK Žamberk - ŠO+DDM Chrudim B               TJ Lokomotiva Česká Třebová - TJ Lanškroun

                              Rozhodčí:                                                          Rozhodčí: Karel Petrželka

      1.     Belobrad I.       2035       1:0      Bujnoch R.           2166                    1.     Krumer M.        1914       0:1      Bernášek J.       2370

      2.     Dorjkhú T.       1250       0:1      Hájek L.                2082                    2.     Pail M.              1879       1/2      Pokorný T.       2262

      3.     Maceška B.       1873       1:0      Hájek J.                  2122                    3.     Pěkník M.        1891       0:1      Hrubeš P.         2145

      4.     Havrlík P.        1879       0:1      Kokeš B.               2030                    4.     Šimek J.             1915       1/2      Hurt L.              2142

      5.     Zámečník B.     1997       1/2      Krys J.                    2067                    5.     Zeinert M.        1683       0:1      Červený P.       2043

      6.     Dungl P.           1828       0:1      Roušar Z.               1986                    6.     Petrželka K.    1985       0:1      Chládek V.       2101

      7.     Papáček M.      1856       1:0      Linhart Z.              1923                    7.     Pelcl K.            1525       0:1      Švub J.               1928

      8.     Martinec J.        1753       1/2      Němec B.               1893                    8.     Šimek Z.            1522       1:0      Křivohlávek D. 1250

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

      ŠK Vysoké Mýto - Jiskra Ústí n. Orl.   Eurokomplex Autoskla Pardubice - Synthesia Pardubice C

                   Rozhodčí: Luboš Ptáček                                                Rozhodčí: Pavel Vobořil

      1.     Kosek J.            2101       1:0      Šmajzr M.              2165                    1.     Šklíba M.         2177       1:0      Karaba D.         1989

      2.     Ptáček L.          2033       0:1      Volf J.                     2126                    2.     Vobořil P.        1995       0:1      Kastner K.        1928

      3.     Plotek E.          1984       1:0      Holásek P.            2021                    3.     Sýkora J.           2142       1:0      Picka M.           1922

      4.     Zeman M.          1980       1/2      Mareš P.                2032                    4.     Zelenka J.         2005       1:0      Pecina O.          1824

      5.     Lipavský D.    1948       1/2      Blaško Š.               1872                    5.     Daněk P.          1955       1:0      Pecinová M.    1605

      6.     Kučera J.           1914       1:0      Řehák J.                 1861                    6.     Mazura T.         1824       1:0      Růžička F.        1100

      7.     Trhal T.              1819       1:0      Smola J.                  1821                    7.     Hennig T.         1972       +:-      

      8.     Trhal M.            1867       1/2      Mareš P.                1785                    8.     Pyskatý J.        1809       +:-      

                                  5.5 : 2.5                                                                           7 : 1

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   TJ Lanškroun                                    8    8    0    0         16        44   :  20

                   2.   ŠK Vysoké Mýto                               8    5    1    2         11        36   :  28

                   3.   Plzeňka Pardubice                              8    5    0    3         10        35   :  29

                   3.   TJ Štefanydes Polička                        8    4    2    2         10        35   :  29

                   5.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      8    4    1    3           9     37.5   :  26.5

                   6.   ŠO+DDM Chrudim B                         8    4    1    3           9     36.5   :  27.5

                   7.   SK Žamberk                                       8    2    3    3           7     30.5   :  33.5

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     8    2    2    4           6        28   :  36

                   9.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         8    2    2    4           6     27.5   :  36.5

                 10.   TJ Synthesia Pardubice C                   8    3    0    5           6        25   :  39

                 11.   CHS Chotěboř                                    8    1    1    6           3        26   :  38

                 12.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         8    0    3    5           3        23   :  41

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.