Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 9. kolo 29.02.04

Deváté kolo Krajského přeboru I. třídy definitivně rozhodlo o vítězi a postupujícím do 2.ČL - podle očekávání se jím stalo družstvo Lanškrouna. Výsledky: Synthesia C - Polabiny B 4:4, Ústí n/O. - Autoskla 3,5:4,5, Lanškroun - V.Mýto 5,5:2,5, Chrudim B - Č.Třebová 7:1, Polička - Žamberk 4:4, Plzeňka - Chotěboř 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 10
Výsledky 9. kola

Synthesia Pardubice C - 2222 ŠK Rosignano Polabiny B Jiskra Ústí n. O. - Eurokomplex Autoskla Pard.

                  Rozhodčí: Ondřej Letáček                                              Rozhodčí: Martin Šmajzr

      1.     Kastner K.        1928       1/2      Mojžíš J.                2247                    1.     Šmajzr M.         2165       1/2      Šklíba M.          2177

      2.     Just P.                2023       1/2      Černý J.                  2091                    2.     Volf J.                2126       1:0      Vobořil P.        1995

      3.     Lukášek J.        1942       1/2      Vyparina M.         2198                    3.     Holásek P.       2021       1/2      Sýkora J.           2142

      4.     Letáček O.        1881       1/2      Bělohlav J.            1973                    4.     Mareš P.           2032       1/2      Kaderka R.       2158

      5.     Coufal D.          1783       0:1      Škorpík J.              1857                    5.     Blaško Š.          1872       1/2      Zelenka J.          2005

      6.     Pecina O.          1824       1/2      Cidlinský V.        1865                    6.     Bříza M.            2043       0:1      Daněk P.           1955

      7.     Munia K.          1624       1/2      Krejčí J.                 1717                    7.     Smola J.             1821       1/2      Mazura T.          1824

      8.     Pecinová M.    1605       1:0      Vorel B.                 1616                    8.     Mareš P.           1785       0:1      Hennig T.         1972

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

          TJ Lanškroun - ŠK Vysoké Mýto           ŠO+DDM Chrudim B - TJ Lokomotiva Česká Třebová

                 Rozhodčí: Tomáš Pokorný                                             Rozhodčí: David Onderek

      1.     Bernášek J.       2370       1:0      Kosek J.                 2101                    1.     Bujnoch R.      2166       1/2      Šimek J.             1915

      2.     Pokorný T.       2262       1:0      Doseděl J.             2070                    2.     Onderek D.      2125       +:-       Zeinert M.         1683

      3.     Hrubeš P.         2145       1/2      Ptáček L.               2033                    3.     Koníček P.      1968       1:0      Petrželka K.     1985

      4.     Hurt L.              2142       0:1      Plotek E.               1984                    4.     Kokeš B.          2030       1:0      Jasanský K.      1854

      5.     Červený P.       2043       1:0      Lipavský D.         1948                    5.     Krys J.               2067       1:0      Pelcl K.             1525

      6.     Chládek V.       2101       1/2      Kučera J.                1914                    6.     Roušar Z.          1986       1:0      Petráž M.          1496

      7.     Ambrož A.        2088       1/2      Trhal T.                  1819                    7.     Němec B.          1893       1:0      Pirkl L.             1510

      8.     Švub J.               1928       1:0      Švécar J.                 1797                    8.     Kohoutek T.    1829       1/2      Šimek Z.            1522

                                  5.5 : 2.5                                                                           7 : 1

      TJ Štefanydes Polička - SK Žamberk                       Plzeňka Pardubice - CHS Chotěboř

                  Rozhodčí: Oldřich Lorenc                                              Rozhodčí: Tomáš Veselý

      1.     Červený M.      2180       0:1      Belobrad I.            2035                    1.     Veselý T.          2048       0:1      Petrus L.           1881

      2.     Kastner V.        1928       0:1      Dorjkhú T.            1250                    2.     Korol J.             2102       1/2      Hospodka J.     1855

      3.     Kastner O.        2132       1:0      Mazura M.             2001                    3.     Smutný J.          2135       1:0      Štolfa J.              1852

      4.     Lorenc O.         2124       1:0      Maceška B.           1873                    4.     Hejkrlík F.       2044       0:1      Zvěřina J.          1824

      5.     Houšková M.  2052       0:1      Havrlík P.             1879                    5.     Třasák O.          1965       1/2      Ondráček O.    1764

      6.     Houška B.        2009       1:0      Zámečník B.          1997                    6.     Šlosar J.            2035       1:0      Linhart J.          1695

      7.     Stodolová K.   1936       1/2      Dungl P.               1828                    7.     Prokůpek M.   1898       1/2      Krejčík T.         1851

      8.     Zeman A.           2043       1/2      Papáček M.           1856                    8.     Janko J.             1819       0:1      Fiala M.             1791

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   TJ Lanškroun                                    9    9    0    0         18     49.5   :  22.5

                   2.   ŠO+DDM Chrudim B                         9    5    1    3         11     43.5   :  28.5

                   3.   Eurokomplex Autoskla Pardubice      9    5    1    3         11        42   :  30

                   4.   TJ Štefanydes Polička                        9    4    3    2         11        39   :  33

                   5.   ŠK Vysoké Mýto                               9    5    1    3         11     38.5   :  33.5

                   6.   Plzeňka Pardubice                              9    5    0    4         10     38.5   :  33.5

                   7.   SK Žamberk                                       9    2    4    3           8     34.5   :  37.5

                   8.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B         9    2    3    4           7     31.5   :  40.5

                   9.   TJ Synthesia Pardubice C                   9    3    1    5           7        29   :  43

                 10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     9    2    2    5           6     31.5   :  40.5

                 11.   CHS Chotěboř                                    9    2    1    6           5     30.5   :  41.5

                 12.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         9    0    3    6           3        24   :  48

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.