Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 10. kolo 14.03.04

Výsledky desátého kola Krajského přeboru I. třídy: Polabiny B - Chotěboř 4:4, Žamberk - Plzeňka 3,5:4,5, Č.Třebová - Polička 0,5:7,5, V.Mýto - Chrudim B 5,5:2,5, Autoskla - Lanškroun 5,5:2,5, Synthesia C - Ústí n/O. 3:5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 11
Výsledky 10. kola

2222 ŠK Rosignano Polabiny B - CHS Chotěboř            SK Žamberk - Plzeňka Pardubice

                   Rozhodčí: Bohumil Roub                                               Rozhodčí: Karel Kacálek

      1.     Mojžíš J.           2247       1:0      Novotný P.          2068                    1.     Belobrad I.       2035       +:-       Šír Z.                  2225

      2.     Černý J.             2091       1/2      Petrus L.               1881                    2.     Dorjkhú T.       1250       0:1      Veselý T.           2048

      3.     Vávra R.            2055       1:0      Hospodka J.         1855                    3.     Mazura M.        2001       1:0      Smutný J.          2135

      4.     Bělohlav J.       1973       0:1      Štolfa J.                  1852                    4.     Maceška B.      1873       0:1      Hejkrlík F.       2044

      5.     Pavlíček M.     2057       0:1      Ondráček O.         1764                    5.     Havrlík P.        1879       +:-       Černý K.           2077

      6.     Roub B.             1882       1:0      Linhart J.               1695                    6.     Zámečník B.     1997       0:1      Prokůpek M.   1898

      7.     Škorpík J.         1857       1/2      Krejčík T.              1851                    7.     Dungl P.          1828       1/2      Seidl Z.              1896

      8.     Krejčí J.             1717       0:1      Mareš V.                1973                    8.     Papáček M.      1856       0:1      Janko J.              1819

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

TJ Lokomotiva Česká Třebová - TJ Štefanydes Polička ŠK Vysoké Mýto - ŠO+DDM Chrudim B

                  Rozhodčí: Karel Jasanský                                               Rozhodčí: Luboš Ptáček

      1.     Krumer M.        1914       0:1      Červený M.           2180                    1.     Kosek J.            2101       1:0      Hájek J.             2122

      2.     Pail M.              1879       0:1      Kastner V.             1928                    2.     Daniel M.         2074       0:1      Onderek D.      2125

      3.     Pěkník M.        1891       0:1      Kastner O.            2132                    3.     Doseděl J.        2070       1:0      Koníček P.       1968

      4.     Šimek J.             1915       0:1      Komárek D.          2158                    4.     Ptáček L.          2033       1:0      Krys J.               2067

      5.     Zeinert M.         1683       0:1      Houšková M.       2052                    5.     Plotek E.          1984       1:0      Roušar Z.          1986

      6.     Petrželka K.     1985       0:1      Houška B.             2009                    6.     Lipavský D.    1948       1/2      Linhart Z.         1923

      7.     Jasanský K.      1854       1/2      Zeman A.               2043                    7.     Kučera J.           1914       1/2      Němec B.           1893

      8.     Pelcl K.             1525       0:1      Charouz M.           1827                    8.     Trhal T.             1819       1/2      Kohoutek T.    1829

                                  0.5 : 7.5                                                                        5.5 : 2.5

Eurokomplex Autoskla Pardubice - TJ Lanškroun TJ Synthesia Pardubice C - TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

                   Rozhodčí: Pavel Vobořil                                                 Rozhodčí: Jaroslav Volf

      1.     Šklíba M.          2177       1/2      Bernášek J.            2370                    1.     Karaba D.         1989       1:0      Šmajzr M.          2165

      2.     Vobořil P.        1995       0:1      Pokorný T.           2262                    2.     Kastner K.       1928       0:1      Volf J.                 2126

      3.     Sýkora J.           2142       1/2      Solil R.                  1885                    3.     Lukášek J.        1942       1/2      Holásek P.       2021

      4.     Kaderka R.       2158       1:0      Novák M.              1456                    4.     Letáček O.       1881       0:1      Mareš P.            2032

      5.     Zelenka J.          2005       1:0      Křivohlávek D.   1250                    5.     Janderová J.     1783       1:0      Blaško Š.          1872

      6.     Daněk P.           1955       1/2      Novák M.              1250                    6.     Pecina O.         1824       1/2      Pokorný J.        1726

      7.     Mazura T.          1824       1:0      Novotný K.          1584                    7.     Pecinová M.    1605       0:1      Smola J.             1821

      8.     Hennig T.         1972       +:-                                                                     8.                                                  -:+       Mareš P.            1785

                                  5.5 : 2.5                                                                           3 : 5

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   TJ Lanškroun                                  10    9    0    1         18        52   :  28

                   2.   Eurokomplex Autoskla Pardubice    10    6    1    3         13     47.5   :  32.5

                   3.   TJ Štefanydes Polička                      10    5    3    2         13     46.5   :  33.5

                   4.   ŠK Vysoké Mýto                             10    6    1    3         13        44   :  36

                   5.   Plzeňka Pardubice                            10    6    0    4         12        43   :  37

                   6.   ŠO+DDM Chrudim B                       10    5    1    4         11        46   :  34

                   7.   SK Žamberk                                     10    2    4    4           8        38   :  42

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                   10    3    2    5           8     36.5   :  43.5

                   9.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B       10    2    4    4           8     35.5   :  44.5

                 10.   TJ Synthesia Pardubice C                 10    3    1    6           7        32   :  48

                 11.   CHS Chotěboř                                  10    2    2    6           6     34.5   :  45.5

                 12.   TJ Lokomotiva Česká Třebová       10    0    3    7           3     24.5   :  55.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.