Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 11. kolo 28.03.04

Teprve poslední jedenácté kolo Krajského přeboru I. třídy rozřešilo otázku druhého sestupujícího, kterým se stalo družstvo Chotěboře po domácí prohře 1,5:6,5 se Žamberkem. Další výsledky: Üstí n/O. - Polabiny B 4:4, Lanškroun - Synthesia C 4,5:3,5, Chrudim B - Autoskla 3,5:4,5, Polička - V.Mýto 4:4, Plzeňka - Č.Třebová 5,5:2,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 2222 ŠK Rosignano Polabiny B TJ Lanškroun - TJ Synthesia Pardubice C

                   Rozhodčí: Martin Šmajzr                                             Rozhodčí: Tomáš Pokorný

      1.     Šmajzr M.          2165       1/2      Mojžíš J.                2247                    1.     Bernášek J.       2370       1:0      Karaba D.         1989

      2.     Volf J.                 2126       1/2      Černý J.                  2091                    2.     Pokorný T.      2262       1:0      Kastner K.        1928

      3.     Mareš P.            2032       1/2      Bělohlav J.            1973                    3.     Hrubeš P.         2145       1:0      Picka M.           1922

      4.     Blaško Š.          1872       1/2      Pavlíček M.          2057                    4.     Červený P.       2043       1/2      Lukášek J.        1942

      5.     Vencl J.              1776       1/2      Škorpík J.              1857                    5.     Ambrož A.       2088       1/2      Letáček O.        1881

      6.     Smola J.             1821       1/2      Baťa S.                   1819                    6.     Šilar L.              1999       1/2      Janderová J.      1783

      7.     Mareš P.            1785       1/2      Dudek V.               1721                    7.     Solil R.             1885       0:1      Coufal D.          1783

      8.     Kylar P.            1808       1/2      Krejčí J.                 1717                    8.     Křivohlávek D. 1250    0:1      Munia K.          1624

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

ŠO+DDM Chrudim B - Eurokomplex Autoskla Pardubice TJ Štefanydes Polička - ŠK Vysoké Mýto

                 Rozhodčí: Bohumil Němec                                           Rozhodčí: František Houška

      1.     Hájek J.             2122       1:0      Vobořil P.             1995                    1.     Červený M.      2180       0:1      Kosek J.            2101

      2.     Linhart Z.         1923       0:1      Kaderka R.            2158                    2.     Kastner V.        1928       0:1      Daniel M.         2074

      3.     Němec B.           1893       0:1      Zelenka J.              2005                    3.     Kastner O.       2132       1:0      Doseděl J.         2070

      4.     Kohoutek T.    1829       1/2      Daněk P.               1955                    4.     Škorpík M.      2147       1:0      Ptáček L.          2033

      5.     Pokorný J.        1770       1/2      Mazura T.              1824                    5.     Komárek D.     2158       1:0      Plotek E.          1984

      6.     Mrha J.               1774       1:0      Hon J.                     1934                    6.     Lorenc O.         2124       0:1      Lipavský D.    1948

      7.     Beránek M.       1741       0:1      Hennig T.              1972                    7.     Houšková M.  2052       1/2      Kučera J.           1914

      8.     Ždímal P.          1571       1/2      Urbánek J.             1808                    8.     Houška B.        2009       1/2      Trhal T.              1819

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Plzeňka Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová          CHS Chotěboř - SK Žamberk

                   Rozhodčí: Tomáš Veselý                                                Rozhodčí: Milan Michal

      1.     Veselý T.           2048       1:0      Krumer M.             1914                    1.     Novotný P.     2068       0:1      Dorjkhú T.       1250

      2.     Korol J.             2102       0:1      Pail M.                   1879                    2.     Petrus L.          1881       1/2      Mazura M.        2001

      3.     Smutný J.          2135       1:0      Pěkník M.             1891                    3.     Hospodka J.    1855       0:1      Maceška B.       1873

      4.     Třasák O.          1965       1/2      Šimek J.                  1915                    4.     Štolfa J.             1852       0:1      Havrlík P.        1879

      5.     Vodička P.       2009       1/2      Petrželka K.         1985                    5.     Ondráček O.    1764       0:1      Zámečník B.     1997

      6.     Prokůpek M.   1898       1/2      Jasanský K.          1854                    6.     Linhart J.          1695       1/2      Dungl P.           1828

      7.     Seidl Z.              1896       1:0      Pelcl K.                 1525                    7.     Krejčík T.         1851       0:1      Papáček M.      1856

      8.     Janko J.              1819       1:0      Šimek Z.                 1522                    8.     Michal M.        1782       1/2      Kacálek K.       1806

                                  5.5 : 2.5                                                                        1.5 : 6.5

 

Konečná tabulka

                   1.   TJ Lanškroun                                11  10    0    1         20     56.5   :  31.5

                   2.   Eurokomplex Autoskla Pardubice    11    7    1    3         15        52   :  36

                   3.   TJ Štefanydes Polička                      11    5    4    2         14     50.5   :  37.5

                   4.   Plzeňka Pardubice                            11    7    0    4         14     48.5   :  39.5

                   5.   ŠK Vysoké Mýto                             11    6    2    3         14        48   :  40

                   6.   ŠO+DDM Chrudim B                       11    5    1    5         11     49.5   :  38.5

                   7.   SK Žamberk                                     11    3    4    4         10     44.5   :  43.5

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                   11    3    3    5           9     40.5   :  47.5

                   9.   2222 ŠK Rosignano Polabiny B       11    2    5    4           9     39.5   :  48.5

                 10.   TJ Synthesia Pardubice C                 11    3    1    7           7     35.5   :  52.5

                 11.   CHS Chotěboř                              11    2    2    7           6        36   :  52

                 12.   TJ Lokomotiva Česká Třebová    11    0    3    8           3        27   :  61

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.