Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - rozlosování 21.09.03

V sobotu 20.9.2003 byl v České Třebové rozlosován první ročník Krajského přeboru družstev PDŠS 1.třídy, do kterého se přihlásila všechna oprávněná družstva.


1.kolo 12.10.2003
ŠK Žamberk Polabiny Pardubice B
Loko Česká Třebová CHS Chotěboř
ŠK Vysoké Mýto Infinity Pardubice D
Infinity Pardubice C Štefanides Polička
Synthesia Pardubice C ŠO+DDM Chrudim B
Jiskra Ústí n/O. TJ Lanškroun
2.kolo 2.11.2003
Polabiny Pardubice B TJ Lanškroun
ŠO+DDM Chrudim B Jiskra Ústí n/O.
Štefanides Polička Synthesia Pardubice C
Infinity Pardubice D Infinity Pardubice C
CHS Chotěboř ŠK Vysoké Mýto
ŠK Žamberk Loko Česká Třebová
3.kolo 16.11.2003
Loko Česká Třebová Polabiny Pardubice B
ŠK Vysoké Mýto ŠK Žamberk
Infinity Pardubice C CHS Chotěboř
Synthesia Pardubice C Infinity Pardubice D
Jiskra Ústí n/O. Štefanides Polička
TJ Lanškroun ŠO+DDM Chrudim B
4.kolo 30.11.2003
Polabiny Pardubice B ŠO+DDM Chrudim B
Štefanides Polička TJ Lanškroun
Infinity Pardubice D Jiskra Ústí n/O.
CHS Chotěboř Synthesia Pardubice C
ŠK Žamberk Infinity Pardubice C
Loko Česká Třebová ŠK Vysoké Mýto
5.kolo 14.12.2003
ŠK Vysoké Mýto Polabiny Pardubice B
Infinity Pardubice C Loko Česká Třebová
Synthesia Pardubice C ŠK Žamberk
Jiskra Ústí n/O. CHS Chotěboř
TJ Lanškroun Infinity Pardubice D
ŠO+DDM Chrudim B Štefanides Polička
6.kolo 11.1.2004
Polabiny Pardubice B Štefanides Polička
Infinity Pardubice D ŠO+DDM Chrudim B
CHS Chotěboř TJ Lanškroun
ŠK Žamberk Jiskra Ústí n/O.
Loko Česká Třebová Synthesia Pardubice C
ŠK Vysoké Mýto Infinity Pardubice C
7.kolo 25.1.2004
Infinity Pardubice C Polabiny Pardubice B
Synthesia Pardubice C ŠK Vysoké Mýto
Jiskra Ústí n/O. Loko Česká Třebová
TJ Lanškroun ŠK Žamberk
ŠO+DDM Chrudim B CHS Chotěboř
Štefanides Polička Infinity Pardubice D
8.kolo 15.2.2004
Polabiny Pardubice B Infinity Pardubice D
CHS Chotěboř Štefanides Polička
ŠK Žamberk ŠO+DDM Chrudim B
Loko Česká Třebová TJ Lanškroun
ŠK Vysoké Mýto Jiskra Ústí n/O.
Infinity Pardubice C Synthesia Pardubice C
9.kolo 29.2.2004
Synthesia Pardubice C Polabiny Pardubice B
Jiskra Ústí n/O. Infinity Pardubice C
TJ Lanškroun ŠK Vysoké Mýto
ŠO+DDM Chrudim B Loko Česká Třebová
Štefanides Polička ŠK Žamberk
Infinity Pardubice D CHS Chotěboř
10.kolo 14.3.2004
Polabiny Pardubice B CHS Chotěboř
ŠK Žamberk Infinity Pardubice D
Loko Česká Třebová Štefanides Polička
ŠK Vysoké Mýto ŠO+DDM Chrudim B
Infinity Pardubice C TJ Lanškroun
Synthesia Pardubice C Jiskra Ústí n/O.
11.kolo 28.3.2004
Jiskra Ústí n/O. Polabiny Pardubice B
TJ Lanškroun Synthesia Pardubice C
ŠO+DDM Chrudim B Infinity Pardubice C
Štefanides Polička ŠK Vysoké Mýto
Infinity Pardubice D Loko Česká Třebová
CHS Chotěboř ŠK Žamberk

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.