Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - soupisky 01.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajském přeboru I. třídy


1 ŠK Žamberk 1924   2 Loko Česká Třebová 1831
1 Belobrad Ivan 2035 30.05.66   1 Krumer Miroslav 1914 30.01.72 H
2 Dorjkhú Tuvšinbajar 27.10.61 H 2 Pail Milan 1879 28.06.62  
3 Mazura Miloš 2001 17.02.64   3 Pěkník Milan 1891 03.05.55  
4 Maceška Bohumír 1873 14.10.54 K 4 Šimek Jan 1915 04.07.89  
5 Havrlík Pavel 1879 21.01.44 H 5 Zeinert Michal 1683 15.09.89  
6 Zámečník Bohumír 1997 10.07.32   6 Petrželka Karel 1985 18.10.41 ZK
7 Dungl Petr 1828 11.02.65 ZK 7 Jasanský Karel 1854 06.03.48 K
8 Papáček Miloš 1856 20.01.60 H 8 Pelcl Karel 1525 17.07.63  
9 Kacálek Karel 1806 21.10.51   9 Pánik Tomáš 1747 08.07.84  
10 Kalous Tomáš 1745 20.12.64   10 Petráž Martin 1496 28.01.91  
11 Martinec Jan 1753 10.06.69   11 Horský Josef 1626 07.03.59  
12 Frank Zdeněk 3 06.07.44   12 Tomek Tomáš 1545 07.02.75  
13 Franc Oldřich 1671 03.10.59   13 Pirkl Luboš 1510 19.01.82  
14   14 Petrážová Kateřina 1418 04.03.88  
15   15 Šimek Zdeněk 1522 14.02.88  
16   16 Vencl Jiří 2 28.02.36  
17   17 Zelený Dalibor 1740 01.11.83  
18   18  
19   19  
20         20        
3 ŠK Vysoké Mýto 2013   4 Infinity Pardubice C 2036
1 Kosek Jiří 2101 17.08.60 K 1 Šklíba Martin 2177 22.11.81 V
2 Daniel Martin 2074 09.04.78 H 2 Vobořil Pavel 1995 27.11.41  
3 Doseděl Jiří 2070 18.11.66   3 Sýkora Josef 2142 16.03.46 V,ZK
4 Ptáček Luboš 2033 09.04.75 ZK 4 Kaderka Radek 2158 20.04.82  
5 Plotek Evžen 1984 10.12.51 H 5 Zelenka Jaroslav 2005 02.08.62 H
6 Zeman Martin 1980 10.01.75 H 6 Novák Aleš 2028 28.09.78  
7 Lipavský Dušan 1948 03.02.68   7 Daněk Pavel 1955 02.03.62 K
8 Kučera Jan 1914 29.10.79 H 8 Mazura Tomáš 1824 29.07.78  
9 Trhal Tomáš 1819 19.12.80   9 Hon Jiří 1934 18.07.58 H
10 Švécar Jiří 1797 01.10.61   10 Hennig Thomas 1972 30.12.66  
11 Křemenák Jiří 1805 03.08.38   11 Pyskatý Jiří 1936 13.01.46  
12 Trhal Michal 1867 19.12.80   12 Pyskatý Jindřich 1809 13.01.46  
13 Beneš Milan 1408 23.08.91   13 Ester Ladislav 1879 10.05.41  
14   14 Klouček Jiří 1931 22.07.54  
15   15 Labský Jan 1839 21.02.47  
16   16 Foglar Stanislav 1862 11.04.13  
17   17 Urbánek Josef 1808 09.03.39  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Synthesia Pardubice C 1906   6 Jiskra Ústí n/O. 1987
1 Karaba David 1989 10.03.87   1 Šmajzr Martin 2165 06.03.70  
2 Kastner Kamil 1928 30.04.86   2 Volf Jaroslav 2126 26.06.44  
3 Just Pavel 2023 13.08.47   3 Holásek Pavel 2021 11.07.72  
4 Picka Michal 1922 06.08.79   4 Mareš Petr 2032 25.12.55  
5 Lukášek Jiří 1942 21.10.72   5 Blaško Štěpán 1872 22.06.87  
6 Letáček Ondřej 1881 11.05.80   6 Řehák Jiří 1861 27.03.50  
7 Janderová Jana 1783 29.01.79   7 Bříza Miloš 2043 04.03.75  
8 Coufal David 1783 17.04.80   8 Vencl Jiří 1776 15.03.62  
9 Pecina Ondřej 1824 27.07.84   9 Pokorný Jan 1726 27.01.87  
10 Munia Kamil 1624 21.02.78   10 Smola Jan 1821 17.07.53  
11 Lukeš Marek 1678 02.08.78   11 Kylar Pavel 1808 18.12.54  
12 Pecinová Magda 1605 31.03.87   12 Křivohlávek Miroslav 1781 29.06.30  
13 Kotlant Tomáš 1398 11.09.88   13 Glembek Bohumír 1718 03.08.41  
14 Růžička Filip 4 07.05.93   14  
15 Pipek Josef 06.10.82   15  
16 Wsól Lukáš 4 30.11.90   16  
17 Karaba Viktor 07.05.93   17  
18 Lehár Adam 17.09.91   18  
19 Lehárová Alžběta 01.08.94   19  
20         20        
7 TJ Lanškroun 2135   8 ŠO+DDM Chrudim B 2068
1 Bernášek Jan 2370 31.05.86 H 1 Bujnoch Radek 2166 15.04.78  
2 Pokorný Tomáš 2262 22.10.69 K 2 Hájek Lukáš 2082 09.07.83 H
3 Hrubeš Pavel 2145 12.01.71 ZK 3 Hájek Jiří 2122 22.04.52 H
4 Hurt Lukáš 2142 04.06.84   4 Onderek David 2125 26.07.70  
5 Červený Petr 2043 18.04.87 H 5 Koníček Petr 1968 23.04.75  
6 Chládek Václav 2101 04.12.54   6 Kokeš Bohuslav 2030 03.07.68 ZK
7 Ambrož Antonín 2088 11.11.48 H 7 Krys Jaromír 2067 29.01.65 K
8 Švub Jan 1928 13.04.53   8 Roušar Zdeněk 1986 30.05.57  
9 Smejkal Bohumil 2136 30.01.52   9 Petrovič Pavel 2021 06.01.69  
10 Šilar Ladislav 1999 17.06.49   10 Linhart Zbyněk 1923 15.04.59  
11 Solil Roman 1885 14.12.70   11 Pokorný Ondřej 1942 11.04.83  
12 Procházka Petr 1926 13.05.76   12 Celuch Tomáš 1938 05.02.75  
13 Šebrle Jaroslav 1828 24.06.56   13 Němec Bohumil 1893 24.08.50  
14 Zehnal Miloš 1857 20.10.63   14 Kohoutek Tomáš 1829 17.05.79  
15 Novák Michal 1456 19.04.87   15 Pokorný Jan 1770 01.10.81  
16 Křivohlávek David 3 18.01.89   16 Mrha Jan 1774 17.09.24  
17 Novák Miroslav 3 31.10.88   17 Beránek Michael 1741 26.12.79  
18 Novotný Karel 1584 19.07.38   18 Kutal Lukáš 1651 27.12.79  
19   19 Ždímal Petr 1571 16.05.86  
20         20        
9 Štefanides Polička 2091   10 Infinity Pardubice D 2067
1 Červený Martin 2180 28.09.83 H 1 Šír Zbyněk 2225 07.09.71  
2 Kastner Vojtěch 1928 21.04.89 H 2 Veselý Tomáš 2048 05.01.71  
3 Kastner Oldřich 2132 09.02.61 H 3 Korol Jiří 2102 19.03.61  
4 Škorpík Martin 2147 12.10.78   4 Nadrchal Tomáš 2008 30.05.79  
5 Komárek David 2158 20.07.76 K 5 Smutný Jan 2135 29.12.66  
6 Lorenc Oldřich 2124 19.11.55   6 Hejkrlík Filip 2044 18.09.79  
7 Houšková Magdaléna 2052 10.08.77 ZK 7 Třasák Ondřej 1965 29.09.75  
8 Houška Bronislav 2009 02.01.80   8 Vodička Pavel 2009 05.03.70  
9 Stodolová Kristýna 1936 27.12.86   9 Černý Karel 2077 15.05.37  
10 Zeman Arnošt 2043 16.04.57   10 Šlosar Jan 2035 20.12.70  
11 Charouz Milan 1827 06.11.58   11 Prokůpek Marek 1898 04.04.81  
12 Smejkal Jan 1882 01.03.53   12 Seidl Zdeněk 1896 23.03.60  
13 Stodola Zdeněk 1786 13.04.53   13 Mazuch Jan 1947 15.05.65  
14 Jerman Miloš 1663 10.12.79   14 Janko Jan 1819 16.05.59  
15 Navrátil Ladislav 1765 07.05.71   15 Krmenčík Roman 1808 15.01.64 ZK
16 Šimko Štefan 1779 14.12.57   16 Macků Lubomír 1831 14.05.52 K
17 Bartoš Karel 1711 31.05.80   17 Laušman Petr 1880 22.10.69  
18 Klíma Ladislav 1452 15.02.82   18 Petružálek Jiří 1794 29.03.49  
19   19  
20         20        
11 CHS Chotěboř 1849   12 Polabiny Pardubice B 2124
1 Novotný Petr 2068 17.04.77   1 Votava Jan 2488 29.11.74 H
2 Petrus Luděk 1881 01.05.80 ZK 2 Mojžíš Jaroslav 2247 14.02.43 V
3 Hospodka Josef 1855 14.12.75 K 3 Černý Jan 2091 07.08.57 V
4 Štolfa Jaroslav 1852 20.01.59   4 Vyparina Matej 2198 04.05.82 C
5 Zvěřina Jan 1824 07.07.66   5 Vávra Radim 2055 15.07.72  
6 Ondráček Ondřej 1764 07.01.87   6 Bělohlav Jan 1973 04.09.62  
7 Linhart Jan 1695 06.04.87   7 Pavlíček Miroslav 2057 24.01.76  
8 Krejčík Tomáš 1851 16.06.80   8 Roub Bohumil 1882 09.07.75 K
9 Mareš Vladimír 1973 02.05.65   9 Škorpík Jan 1857 22.01.75  
10 Dobšinský Pavel 1921 08.10.54   10 Cidlinský Václav 1865 20.05.47  
11 Fiala Milan 1791 23.06.73   11 Škroch Martin 1839 05.04.76  
12 Michal Milan 1782 10.01.61   12 Baťa Stanislav 1819 03.03.42  
13 Kajínek Karel 1796 25.11.68   13 Dudek Vladimír 1721 25.04.73 ZK
14 Novotný Tomáš 1661 31.07.87   14 Krejčí Jan 1717 06.02.49  
15 Pour Břetislav 1706 31.05.54   15 Odvárka Stanislav 1716 13.08.79  
16 Ďoubal Petr 1686 02.03.58   16 Škorpík František 1616 10.02.76  
17 Ondráček Lukáš 3 07.11.88   17 Výskot David 04.05.76  
18 Pátek Ladislav 1517 25.04.29   18 Vorel Bohuslav 1616 16.01.61  
19 Skyba Jaroslav 3 03.03.54   19 Kouba Petr 09.04.51  
20         20 Kvapil Pavel 1410 30.04.50  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.