Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 1. kolo 19.10.03

První kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Svitavy - Letohrad 5:3, Polička B - Polička C 6:2, Kunvald - Ústí n/O. C 3:5, Ústí n/O. B - Litomyšl 5,5:2,5, V.Mýto B - Žamberk B 6:2, Choceň - Jablonné 7,5:0,5.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 2
Výsledky 1. kola
          

  ŠK Svitavy - Spartak OEZ Letohrad                 Štefanydes Polička B - Štefanydes Polička C

1.     Horký Pavel                    1:0      Papáček Miloš                                  1.     Zeman Arnošt                  1/2      Červený Petr

2.     Rosenkranz Jindřich      1/2      Bříza Miloš                                        2.     Komárek David              1/2      Navrátil Ladislav

3.     Čupr Tomáš                      1/2      Krumer Miroslav                              3.     Houšková Magdaléna  1:0      Marek Karel

4.     Maděra Stanislav            0:1      Maceška Bohumír                             4.     Houška Bronislav         1:0      Klíma Ladislav

5.     Riedl Tomáš                     1:0      Řehák Jiří                                            5.     Charouz Milan                1:0      Šimko Štefan

6.     Svatoš Zdeněk                 1/2      Maceška Vladimír                             6.     Jerman Miloš                   0:1      Müller Luděk

7.     Bartoš Karel                     1/2      Mikyska Kamil                                 7.     Stodola Zdeněk              1:0      Stoklásek Pavel

8.     Fiedler Jiří                        1:0      Sysr Pavel                                          8.     Bartoš Karel                    1:0      Hatala Ondřej

           5 : 3                                                                              6 : 2

ZD Kunvald - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C           TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - Jiskra Litomyšl

1.     Keprta Stanislav             1:0      Kameník David                                 1.     Poslušný Martin            1/2      Zeman Martin

2.     Vymetálek Petr                0:1      Blaško Štěpán                                   2.     Volf Jaroslav                    1/2      Pekař Václav

3.     Merta Michal                   1/2      Šimek Jan                                            3.     Mareš Petr                        1/2      Jirsa Lukáš

4.     Dvořák Eduard               0:1      Pokorný Jan                                       4.     Petrželka Karel               1:0      Zeman Ladislav

5.     Slavíček Miroslav          1/2      Zeinert Michal                                   5.     Mareš Petr                        1:0      Bartošová Lucie

6.     Merta Josef                        1/2      Glembek Bohumír                            6.     Kylar Pavel                     0:1      Motáček Jan

7.     Rusz Gustav                    1/2      Mastný Tomáš                                   7.     Poslušný Radek             1:0      Krejčí Milan

8.     Hodek Roman                  0:1      Fangl Jiří                                             8.     Krummer Dušan              1:0      Horáček Pavel

           3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

  ŠK Vysoké Mýto B - SK Žamberk B                   Spartak Choceň - TJ Jablonné nad Orlicí

1.     Ptáček Luboš                  1:0      Brdíček David                                   1.     Plotek Evžen                  1:0      Černý Karel

2.     Trhal Tomáš                      1/2      Martinec Jan                                       2.     Kučera Jan                        1:0      Dorjkhú Tuvšinbajar

3.     Švécar Jiří                         1/2      Zámečník Bohumír                           3.     Voleský Stanislav         1:0      Filip Libor

4.     Křemenák Jiří                   1/2      Dungl Petr                                         4.     Janeček František           1/2      Kubíček Vlastimil

5.     Bělohlávek Jiří                1/2      Kacálek Karel                                    5.     Vavroušek Petr               1:0      Langr Petr

6.     Ptáček Miloslav             1:0      Kalous Tomáš                                    6.     Navrátil Zdeněk             1:0      Špinler Bronislav

7.     Mergl Jan                          1:0      Hurdes Emil                                       7.     Flos Petr                           1:0      Vítek František

8.     Marinov Peter                 1:0      Janeček Miroslav                              8.     Starý Stanislav               1:0      Dostál Leoš

           6 : 2                                                                           7.5 : 0.5

 

tabulka po 1. kole

      1.   Spartak Choceň                                 1    1    0    0           2       7.5   :  0.5

    2.-3.   Štefanydes Polička B                         1    1    0    0           2          6   :  2

    2.-3.   ŠK Vysoké Mýto B                            1    1    0    0           2          6   :  2

      4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 1    1    0    0           2       5.5   :  2.5

    5.-6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 1    1    0    0           2          5   :  3

    5.-6.   ŠK Svitavy                                         1    1    0    0           2          5   :  3

    7.-8.   ZD Kunvald                                       1    0    0    1           0          3   :  5

    7.-8.   Spartak OEZ Letohrad                       1    0    0    1           0          3   :  5

      9.   Jiskra Litomyšl                                  1    0    0    1           0       2.5   :  5.5

   10.-11.   SK Žamberk B                                   1    0    0    1           0          2   :  6

   10.-11.   Štefanydes Polička C                         1    0    0    1           0          2   :  6

     12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       1    0    0    1           0       0.5   :  7.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.