Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 2. kolo 09.11.03

Ve druhém kole Krajského přeboru II. třídy východ se utkaly dvojice: Letohrad - Jablonné 7:1, Žamberk B - Choceň 4:4, Litomyšl - V.Mýto B 1,5:6,5, Üstí n/O C - Ústí n/O B 3,5:4,5, Polička C - Kunvald 1,5:6,5, Svitavy - Polička B 2:6


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola
          

Spartak OEZ Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí            SK Žamberk B - Spartak Choceň

   1.     Papáček Miloš                1:0      Černý Karel                                        1.     Brdíček David                0:1      Plotek Evžen

   2.     Bříza Miloš                      1:0      Dorjkhú Tuvšinbajar                      2.     Martinec Jan                    0:1      Kučera Jan

   3.     Maceška Bohumír           1:0      Toman Aleš                                        3.     Mazura Miloš                  0:1      Voleský Stanislav

   4.     Řehák Jiří                          1/2      Filip Libor                                         4.     Dungl Petr                       1:0      Janeček František

   5.     Veselý Petr                       1:0      Černý Václav                                     5.     Kacálek Karel                 1:0      Siegel Josef

   6.     Maceška Vladimír           1/2      Černohous Jiří                                   6.     Kalous Tomáš                 0:1      Vavroušek Petr

   7.     Mikyska Kamil               1:0      Kubíček Vlastimil                            7.     Hrubeš Martin                1:0      Navrátil Zdeněk

   8.     Sysr Pavel                        1:0      Špinler Bronislav                             8.     Jeništa Jiří                        1:0      Flos Petr

                            7 : 1                                                                              4 : 4

     Jiskra Litomyšl - ŠK Vysoké Mýto B      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

   1.     Zeman Martin                   0:1      Ptáček Luboš                                    1.     Kameník David              1/2      Poslušný Martin

   2.     Pekař Václav                    1:0      Trhal Tomáš                                        2.     Blaško Štěpán                 0:1      Volf Jaroslav

   3.     Jirsa Lukáš                       1/2      Marek Jiří                                            3.     Pokorný Jan                    1/2      Mareš Petr

   4.     Zeman Ladislav               0:1      Švécar Jiří                                           4.     Zeinert Michal                1/2      Petrželka Karel

   5.     Bartošová Lucie             0:1      Křemenák Jiří                                     5.     Glembek Bohumír          0:1      Smola Jan

   6.     Jonáš Petr                         0:1      Borek Pavel                                       6.     Mastný Tomáš                 1:0      Mareš Petr

   7.     Bureš Zdeněk                   0:1      Trhal Michal                                      7.     Fangl Jiří                          1/2      Kylar Pavel

   8.     Motáček Jan                     0:1      Marinov Peter                                   8.     Pečinka Martin               1/2      Krummer Dušan

                          1.5 : 6.5                                                                        3.5 : 4.5

      Štefanydes Polička C - ZD Kunvald                          ŠK Svitavy - Štefanydes Polička B

   1.     Červený Petr                    1:0      Kalous Miroslav                              1.     Rosenkranz Jindřich     1/2      Zeman Arnošt

   2.     Navrátil Ladislav           0:1      Keprta Stanislav                               2.     Čupr Tomáš                      0:1      Stodolová Kristýna

   3.     Marek Karel                     0:1      Vymetálek Petr                                  3.     Maděra Stanislav           0:1      Komárek David

   4.     Klíma Ladislav               1/2      Dvořák Eduard                                 4.     Riedl Tomáš                     0:1      Houšková Magdaléna

   5.     Šimko Štefan                    0:1      Slavíček Miroslav                            5.     Bartoš Karel                    1:0      Houška Bronislav

   6.     Müller Luděk                  0:1      Rusz Gustav                                      6.     Fiedler Jiří                        0:1      Charouz Milan

   7.     Hatala Ondřej                  0:1      Hodek Roman                                    7.     Strachoň Lukáš              1/2      Jerman Miloš

   8.     Cacek Tomáš                    0:1      Štěpán Stanislav                               8.     Riedl Vladimír                0:1      Stodola Zdeněk

                          1.5 : 6.5                                                                           2 : 6

 

tabulka po 2. kole

              1.   ŠK Vysoké Mýto B                            2    2    0    0           4     12.5   :  3.5

              2.   Štefanydes Polička B                         2    2    0    0           4        12   :  4

              3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 2    2    0    0           4        10   :  6

              4.   Spartak Choceň                                 2    1    1    0           3     11.5   :  4.5

              5.   Spartak OEZ Letohrad                       2    1    0    1           2        10   :  6

              6.   ZD Kunvald                                       2    1    0    1           2       9.5   :  6.5

              7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 2    1    0    1           2       8.5   :  7.5

              8.   ŠK Svitavy                                         2    1    0    1           2          7   :  9

              9.   SK Žamberk B                                   2    0    1    1           1          6   :  10

             10.   Jiskra Litomyšl                                  2    0    0    2           0          4   :  12

             11.   Štefanydes Polička C                         2    0    0    2           0       3.5   :  12.5

             12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       2    0    0    2           0       1.5   :  14.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.