Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 3. kolo 23.11.03

Třetí kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Polička B - Letohrad 5,5:2,5, Kunvald - Svitavy 4:4, Ústí n/O. B - Polička C 8:0, V.Mýto B - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Choceň - Litomyšl 4:4, Jablonné n/O. - Žamberk B 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 4
Výsledky 3. kola
                

  Štefanydes Polička B - Spartak OEZ Letohrad                                                ZD Kunvald - ŠK Svitavy

  1.        Stodolová K.      1936          1:0          Papáček M.                1856                              1.       Vymetálek P.      1703          1/2          Čupr T.                     1763

  2.        Komárek D.        2158          1:0          Bříza M.                         2043                              2.       Merta M.                 1714          1/2          Riedl T.                     1653

  3.        Houšková M.     2052          1:0          Maceška B.                 1873                              3.       Dvořák E.              1772          0:1          Svatoš Z.                 1723

  4.        Houška B.              2009          0:1          Řehák J.                         1861                              4.       Slavíček M.         1787          1/2          Bartoš K.                 1678

  5.        Charouz M.         1827          1/2          Veselý P.                       1776                              5.       Merta J.                    1772          1:0          Fiedler J.                 1659

  6.        Jerman M.            1663          1:0          Maceška V.                 1591                              6.       Šlezingr V.            1705          1:0          Beneš L.                   1625

  7.        Stodola Z.              1786          1:0          Mikyska K.                 1562                              7.       Rusz G.                    1703          0:1          Strachoň L.          1250

  8.        Bartoš K.                 1711          0:1          Sysr P.                             1607                              8.       Hodek R.                 1748          1/2          Vašák L.                   1548

                5.5 : 2.5                                                                                                                  4 : 4

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - Štefanydes Polička C                  ŠK Vysoké Mýto B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

  1.        Poslušný M.        1889          1:0          Navrátil L.                    1765                              1.       Ptáček L.                2033          1:0          Kameník D.         1810

  2.        Volf J.                        2126          1:0          Marek K.                       1482                              2.       Trhal T.                    1819          1/2          Blaško Š.                 1872

  3.        Mareš P.                  2032          1:0          Klíma L.                         1452                              3.       Švécar J.                 1797          1/2          Šimek J.                   1915

  4.        Petrželka K.         1985          1:0          Šimko Š.                        1779                              4.       Křemenák J.        1805          0:1          Pokorný J.            1726

  5.        Smola J.                  1821          1:0          Müller L.                        1522                              5.       Ptáček M.              1813          0:1          Zeinert M.              1683

  6.        Mareš P.                  1785          1:0          Stoklásek P.               1250                              6.       Lipavský J.           1812          1/2          Glembek B.          1718

  7.        Kylar P.                    1808          1:0          Hatala O.                        1250                              7.       Mergl J.                    1826          1:0          Mastný T.              1670

  8.        Poslušný R.         1768          1:0          Cacek T.                        1250                              8.       Marinov P.            1750          0:1          Fangl J.                     1748

                 8 : 0                                                                                                                  3.5 : 4.5

      Spartak Choceň - Jiskra Litomyšl                                              TJ Jablonné nad Orlicí - SK Žamberk B

  1.        Plotek E.                 1984          0:1          Zeman M.                     1980                              1.       Černý K.                  2077          1:0          Brdíček D.            1656

  2.        Kučera J.                1914          1/2          Pekař V.                         1763                              2.       Dorjkhú T.            1250          1:0          Martinec J.           1753

  3.        Voleský S.            1901          0:1          Jirsa L.                             1710                              3.       Toman A.               1704          0:1          Mazura M.            2001

  4.        Janeček F.            1720          1/2          Zeman L.                       1949                              4.       Filip L.                       1761          0:1          Kacálek K.             1806

  5.        Siegel J.                   1795          0:1          Bartošová L.              1357                              5.       Černý V.                  1000          1/2          Kalous T.                1745

  6.        Vavroušek P.     1685          1:0          Jonáš P.                          1736                              6.       Černohous J.      1742          1/2          Vohník M.             1737

  7.        Navrátil Z.             1000          1:0          Šváb J.                             1882                              7.       Kubíček V.           1617          1:0          Hrubeš M.              1630

  8.        Držmíšek J.         1000          1:0          Bureš Z.                          1250                              8.       Langr P.                   1374          0:1          Jeništa J.                  1774

                 4 : 4                                                                                                                      4 : 4

Tabulka po 3. kole

         1.     TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                                  3       3       0       0                6             18    :    6

         2.     Štefanydes Polička B                                            3       3       0       0                6         17.5    :    6.5

         3.     ŠK Vysoké Mýto B                                              3       2       0       1                4             16    :    8

         4.     Spartak Choceň                                                      3       1       2       0                4         15.5    :    8.5

         5.     TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                                  3       2       0       1                4             13    :    11

         6.     ZD Kunvald                                                              3       1       1       1                3         13.5    :    10.5

         7.     ŠK Svitavy                                                                3       1       1       1                3             11    :    13

         8.     Spartak OEZ Letohrad                                        3       1       0       2                2         12.5    :    11.5

         9.     SK Žamberk B                                                        3       0       2       1                2             10    :    14

        10.     Jiskra Litomyšl                                                         3       0       1       2                1                8    :    16

        11.     TJ Jablonné nad Orlicí                                          3       0       1       2                1            5.5    :    18.5

        12.     Štefanydes Polička C                                            3       0       0       3                0            3.5    :    20.5

                                  

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.