Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 4. kolo 07.12.03

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly dosaženy výsledky: Letohrad - Žamberk B 5:3, Litomyšl - Jablonné n/O 5,5:2,5, Ústí n/O C - Choceň 4,5:3,5, Polička C - V.Mýto B 3,5:4,5, Svitavy - Ústí n/O B 2,5:5,5, Polička B - Kunvald 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 5
Výsledky 4. kola
       

   Spartak OEZ Letohrad - SK Žamberk B Jiskra Litomyšl - TJ Jablonné nad Orlicí

1.     Papáček M.  1856   1:0     Brdíček D.   1656      1.     Zeman M.      1980   1:0     Černý K.       2077

2.     Krumer M.    1914   1/2     Mazura M.    2001      2.     Pekař V.        1763   0:1     Dorjkhú T.   1250

3.     Řehák J.        1861   1:0     Zámečník B. 1997      3.     Jirsa L.          1710   1/2     Toman A.      1704

4.     Veselý P.      1776   0:1     Dungl P.      1828      4.     Zeman L.       1949   1:0     Filip L.         1761

5.     Maceška V.  1591   1:0     Kacálek K.   1806      5.     Bartošová L. 1357    1:0           Černý V. 1000

6.     Mikyska K. 1562   1/2     Kalous T.     1745      6.     Jonáš P.        1736   0:1     Černohous J. 1742

7.     Sysr P.          1607   0:1     Hrubeš M.    1630      7.     Šváb J.           1882   1:0     Kubíček V.  1617

8.     Janeček O.    1508   1:0     Jeništa J.       1774      8.     Motáček J.    1689   1:0     Špinler B.     1000

       5 : 3                  5.5 : 2.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - Spartak Choceň            Štefanydes Polička C - ŠK Vysoké Mýto B

1.     Kameník D. 1810   0:1     Plotek E.      1984      1.     Červený P.   2043   1/2     Ptáček L.      2033

2.     Blaško Š.      1872   1/2     Kučera J.       1914      2.     Navrátil L.   1765   1:0     Švécar J.        1797

3.     Šimek J.         1915   1:0     Voleský S.   1901      3.     Marek K.      1482   1/2     Křemenák J. 1805

4.     Pokorný J.   1726   1/2     Janeček F.     1720      4.     Klíma L.       1452   1/2     Lipavský J.  1812

5.     Zeinert M.    1683   1:0     Vavroušek P. 1685    5.              Šimko Š. 1779    1/2            Mergl J. 1826

6.     Glembek B.  1718   1:0     Flos P.          1662      6.     Müller L.      1522   0:1     Marinov P.  1750

7.     Mastný T.     1670   1/2     Weis L.         1847      7.     Hatala O.      1250   1/2     Švécar F.       1705

8.     Fangl J.         1748   0:1     Navrátil V.   1730      8.     Cacek T.        1250   0:1     Sabolová G. 1250

      4.5 : 3.5                  3.5 : 4.5

  ŠK Svitavy - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B            Štefanydes Polička B - ZD Kunvald

1.     Rosenkranz J. 1801    1/2   Poslušný M. 1889    1.     Stodolová K. 1936    0:1       Kalous M. 2082

2.     Maděra S.     1798   1/2     Volf J.            2126      2.     Komárek D. 2158   1:0     Keprta S.      1841

3.     Riedl T.         1653   1/2     Mareš P.       2032      3.     Houšková M. 2052    0:1  Vymetálek P. 1703

4.     Svatoš Z.      1723   0:1     Petrželka K. 1985      4.     Houška B.    2009   1:0     Merta M.       1714

5.     Bartoš K.      1678   1:0     Smola J.         1821      5.     Charouz M.  1827   1:0     Dvořák E.    1772

6.     Fiedler J.       1659   0:1     Mareš P.       1785      6.     Jerman M.     1663   1/2     Slavíček M. 1787

7.     Jedlička E.   1681   0:1     Kylar P.        1808      7.     Stodola Z.    1786   1:0     Rusz G.         1703

8.     Vašák L.       1548   0:1     Krummer D. 1250      8.     Smejkal J.     1882   0:1     Štěpán S.      1638

      2.5 : 5.5                  4.5 : 3.5

 

Tabulka po 4. kole

      1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B   4   4   0   0   8   23.5   :   8.5

      2.   Štefanydes Polička B   4   4   0   0   8   22   :   10

      3.   ŠK Vysoké Mýto B   4   3   0   1   6   20.5   :   11.5

      4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C   4   3   0   1   6   17.5   :   14.5

      5.   Spartak Choceň   4   1   2   1   4   19   :   13

      6.   Spartak OEZ Letohrad   4   2   0   2   4   17.5   :   14.5

      7.   ZD Kunvald   4   1   1   2   3   17   :   15

      8.   Jiskra Litomyšl   4   1   1   2   3   13.5   :   18.5

      8.   ŠK Svitavy   4   1   1   2   3   13.5   :   18.5

     10.   SK Žamberk B   4   0   2   2   2   13   :   19

     11.   TJ Jablonné nad Orlicí   4   0   1   3   1   8   :   24

     12.   Štefanydes Polička C   4   0   0   4   0   7   :   25

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.