Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 5. kolo 04.01.04

V souboji pátého kola Krajského přeboru II. třídy východ o čelo takulky podlehlo Ústí n/O. B Poličce B 2,5:5,5. Další výsledky: Kunvald - Letohrad 2:6, V.Mýto B - Svitavy 5,5:2,5, Choceň - Polička C 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. 3,5:4,5, Žamber B - Litomyšl 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 6
Výsledky 5. kola
          

  ZD Kunvald - Spartak OEZ Letohrad           TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - Štefanydes Polička B

1.     Vymetálek P.   1703       0:1      Krumer M.             1914                    1.     Poslušný M.   1889       0:1      Zeman A.           2043

2.     Dvořák E.         1772       0:1      Maceška B.           1873                    2.     Volf J.                2126       1/2      Stodolová K.   1936

3.     Slavíček M.      1787       1:0      Řehák J.                 1861                    3.     Mareš P.           2032       1/2      Komárek D.      2158

4.     Merta J.              1772       1/2      Buryška T.            1712                    4.     Petrželka K.    1985       0:1      Houšková M.  2052

5.     Šlezingr V.       1705       0:1      Maceška V.           1591                    5.     Smola J.             1821       1/2      Houška B.        2009

6.     Rusz G.             1703       0:1      Mikyska K.          1562                    6.     Mareš P.           1785       0:1      Charouz M.      1827

7.     Hodek R.          1748       1/2      Sysr P.                   1607                    7.     Kylar P.            1808       1/2      Jerman M.          1663

8.     Štěpán S.           1638       0:1      Janeček O.             1508                    8.     Poslušný R.    1768       1/2      Stodola Z.         1786

           2 : 6                                                                           2.5 : 5.5

   ŠK Vysoké Mýto B - ŠK Svitavy                        Spartak Choceň - Štefanydes Polička C

1.     Ptáček L.          2033       1:0      Rosenkranz J.       1801                    1.     Plotek E.          1984       0:1      Červený P.       2043

2.     Trhal T.              1819       1/2      Maděra S.              1798                    2.     Kučera J.           1914       1:0      Marek K.           1482

3.     Švécar J.            1797       1/2      Riedl T.                  1653                    3.     Voleský S.       1901       1/2      Klíma L.            1452

4.     Křemenák J.      1805       1/2      Svatoš Z.               1723                    4.     Janeček F.         1720       1:0      Šimko Š.            1779

5.     Ptáček M.         1813       1/2      Bartoš K.               1678                    5.     Siegel J.            1795       1/2      Müller L.          1522

6.     Lipavský J.      1812       1/2      Tesař J.                   1949                    6.     Vavroušek P.  1685       1:0      Stoklásek P.    1250

7.     Mergl J.             1826       1:0      Jedlička E.            1681                    7.     Navrátil Z.       1000       1/2      Hatala O.          1250

8.     Marinov P.       1750       1:0      Riedl V.                 1100                    8.     Flos P.              1662       0:1      Cacek T.            1250

          5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C     SK Žamberk B - Jiskra Litomyšl

1.     Černý K.           2077       1/2      Kameník D.          1810                    1.     Brdíček D.       1656       1/2      Zeman M.          1980

2.     Dorjkhú T.       1250       1:0      Blaško Š.               1872                    2.     Martinec J.       1753       1/2      Pekař V.            1763

3.     Filip L.              1761       1/2      Šimek J.                  1915                    3.     Mazura M.        2001       1:0      Jirsa L.               1710

4.     Černohous J.    1742       1/2      Pokorný J.            1726                    4.     Zámečník B.     1997       1:0      Zeman L.           1949

5.     Kubíček V.       1617       0:1      Zeinert M.             1683                    5.     Kalous T.         1745       1/2      Bartošová L.    1357

6.     Špinler B.         1000       1:0      Glembek B.           1718                    6.     Vohník M.       1737       0:1      Šváb J.               1882

7.     Vítek F.             1605       0:1      Mastný T.              1670                    7.     Hrubeš M.        1630       0:1      Motáček J.        1689

8.     Dostál L.          1000       0:1      Fangl J.                  1748                    8.     Janeček M.       1575       1:0      Klejch F.           1332

          3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

 

Tabulka po 5. kole

      1.   Štefanydes Polička B                         5    5    0    0         10     27.5   :  12.5

      2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 5    4    0    1           8        26   :  14

      2.   ŠK Vysoké Mýto B                            5    4    0    1           8        26   :  14

      4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 5    4    0    1           8        22   :  18

      5.   Spartak Choceň                                 5    2    2    1           6     23.5   :  16.5

      5.   Spartak OEZ Letohrad                       5    3    0    2           6     23.5   :  16.5

      7.   SK Žamberk B                                   5    1    2    2           4     17.5   :  22.5

      8.   ZD Kunvald                                       5    1    1    3           3        19   :  21

      9.   Jiskra Litomyšl                                  5    1    1    3           3        17   :  23

     10.   ŠK Svitavy                                         5    1    1    3           3        16   :  24

     11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       5    0    1    4           1     11.5   :  28.5

     12.   Štefanydes Polička C                         5    0    0    5           0     10.5   :  29.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.