Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 6. kolo 18.01.04

Šestým kolem se přehoupl do své druhé poloviny také Krajský přebor II. třídy východ s těmito výsledky: Letohrad - Litomyšl 4,5:3,5, Üstí n/O C - Žamberk B 5:3, Polička C - Jablonné n/O. 1:7, Svitavy - Choceň 3,5:4,5, Polička B - V.Mýto B 3:5, Kunvald - Üstí n/O. B 2:6


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 7
Výsledky 6. kola

   Spartak OEZ Letohrad - Jiskra Litomyšl             TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - SK Žamberk B

      1.     Krumer M.        1914       0:1      Zeman M.               1980                    1.     Kameník D.     1810       1/2      Brdíček D.        1656

      2.     Maceška B.       1873       1:0      Pekař V.                 1763                    2.     Šimek J.             1915       1/2      Martinec J.        1753

      3.     Řehák J.             1861       1:0      Zeman L.                1949                    3.     Pokorný J.       1726       1/2      Zámečník B.     1997

      4.     Buryška T.        1712       1:0      Bartošová L.        1357                    4.     Zeinert M.        1683       1:0      Dungl P.           1828

      5.     Maceška V.       1591       0:1      Jonáš P.                 1736                    5.     Glembek B.      1718       0:1      Kacálek K.       1806

      6.     Mikyska K.      1562       1/2      Šváb J.                    1882                    6.     Mastný T.         1670       1:0      Kalous T.          1745

      7.     Sysr P.               1607       1:0      Bureš Z.                 1250                    7.     Fangl J.             1748       1/2      Jeništa J.            1774

      8.     Janeček O.        1508       0:1      Motáček J.             1689                    8.     Dudla M.          1529       1:0      Hurdes E.         1532

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

Štefanydes Polička C - TJ Jablonné nad Orlicí                  ŠK Svitavy - Spartak Choceň

      1.     Klíma L.            1452       1/2      Černý K.                2077                    1.     Horký P.          1943       0:1      Plotek E.          1984

      2.     Šimko Š.            1779       0:1      Dorjkhú T.            1250                    2.     Rosenkranz J.  1801       0:1      Kučera J.           1914

      3.     Müller L.          1522       1/2      Toman A.               1704                    3.     Čupr T.              1763       1:0      Voleský S.        1901

      4.     Hatala O.          1250       0:1      Filip L.                  1761                    4.     Maděra S.         1798       0:1      Janeček F.         1720

      5.     Sodomka A.     1250       0:1      Černý V.                1000                    5.     Riedl T.             1653       1:0      Siegel J.             1795

      6.     Schaffer D.        1250       0:1      Černohous J.        1742                    6.     Svatoš Z.          1723       0:1      Vavroušek P.   1685

      7.     Trkal T.              1100       0:1      Kubíček V.           1617                    7.     Bartoš K.          1678       1:0      Flos P.               1662

      8.     Petrásek K.      1100       0:1      Mazura J.               1581                    8.     Tesař J.              1949       1/2      Navrátil V.       1730

                                     1 : 7                                                                           3.5 : 4.5

  Štefanydes Polička B - ŠK Vysoké Mýto B              ZD Kunvald - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

      1.     Zeman A.           2043       1/2      Ptáček L.               2033                    1.     Kalous M.        2082       1:0      Poslušný M.    1889

      2.     Stodolová K.   1936       0:1      Lipavský D.         1948                    2.     Keprta S.          1841       0:1      Volf J.                 2126

      3.     Komárek D.      2158       1/2      Trhal T.                  1819                    3.     Dvořák E.        1772       0:1      Mareš P.            2032

      4.     Houšková M.  2052       1:0      Marek J.                 1856                    4.     Slavíček M.     1787       0:1      Petrželka K.     1985

      5.     Houška B.        2009       1:0      Švécar J.                 1797                    5.     Šlezingr V.       1705       1:0      Smola J.             1821

      6.     Charouz M.      1827       0:1      Trhal M.                 1867                    6.     Rusz G.             1703       0:1      Mareš P.            1785

      7.     Stodola Z.         1786       0:1      Ptáček M.              1813                    7.     Štěpán S.          1638       0:1      Kylar P.            1808

      8.     Bartoš K.          1711       0:1      Marinov P.           1750                    8.     Stúj M.              1488       0:1      Krummer D.      1250

                                     3 : 5                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 6    5    0    1         10        32   :  16

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            6    5    0    1         10        31   :  17

                   3.   Štefanydes Polička B                         6    5    0    1         10     30.5   :  17.5

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 6    5    0    1         10        27   :  21

                   5.   Spartak Choceň                                 6    3    2    1           8        28   :  20

                   5.   Spartak OEZ Letohrad                       6    4    0    2           8        28   :  20

                   7.   SK Žamberk B                                   6    1    2    3           4     20.5   :  27.5

                   8.   ZD Kunvald                                       6    1    1    4           3        21   :  27

                   9.   Jiskra Litomyšl                                  6    1    1    4           3     20.5   :  27.5

                 10.   ŠK Svitavy                                         6    1    1    4           3     19.5   :  28.5

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       6    1    1    4           3     18.5   :  29.5

                 12.   Štefanydes Polička C                         6    0    0    6           0     11.5   :  36.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.