Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 7. kolo 08.02.04

Sedmé kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Ústí n/O. B - Letohrad 5:3, V-Mýto B - Kunvald 5,5:2,5, Choceň - Polička B 1,5:6,5, Žamberk B - Polička C 7:1, Litomyšl - Ústí n/O. C 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 8
Výsledky 7. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - Spartak OEZ Letohrad      ŠK Vysoké Mýto B - ZD Kunvald

      1.     Poslušný M.    1889       1/2      Papáček M.           1856                    1.     Ptáček L.          2033       1:0      Kalous M.        2082

      2.     Petrželka K.     1985       1/2      Krumer M.             1914                    2.     Švécar J.            1797       1/2      Keprta S.           1841

      3.     Smola J.             1821       1/2      Maceška B.           1873                    3.     Křemenák J.     1805       1/2      Vymetálek P.   1703

      4.     Mareš P.            1785       1/2      Řehák J.                 1861                    4.     Borek P.           1939       0:1      Merta M.           1714

      5.     Kylar P.            1808       1/2      Veselý P.               1776                    5.     Trhal M.            1867       1:0      Dvořák E.         1772

      6.     Poslušný R.     1768       1:0      Buryška T.            1712                    6.     Bělohlávek J.  1794       1:0      Slavíček M.      1787

      7.     Krummer D.      1250       1/2      Sysr P.                   1607                    7.     Ptáček M.         1813       1:0      Hodek R.          1748

      8.     Křivohlávek M. 1781    1:0      Honc V.                 1000                    8.     Mergl J.             1826       1/2      Štěpán S.           1638

                                     5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

    Spartak Choceň - Štefanydes Polička B                     TJ Jablonné nad Orlicí - ŠK Svitavy

      1.     Plotek E.          1984       0:1      Zeman A.               2043                    1.     Černý K.           2077       1/2      Rosenkranz J.  1801

      2.     Kučera J.           1914       0:1      Stodolová K.       1936                    2.     Dorjkhú T.       1250       0:1      Čupr T.              1763

      3.     Voleský S.        1901       1/2      Komárek D.          2158                    3.     Toman A.          1704       0:1      Maděra S.          1798

      4.     Janeček F.         1720       0:1      Houšková M.       2052                    4.     Filip L.             1761       1/2      Svatoš Z.           1723

      5.     Siegel J.             1795       0:1      Houška B.             2009                    5.     Černý V.           1000       0:1      Bartoš K.          1678

      6.     Vavroušek P.   1685       0:1      Charouz M.           1827                    6.     Černohous J.   1742       0:1      Tesař J.               1949

      7.     Flos P.               1662       1:0      Jerman M.              1663                    7.     Kubíček V.      1617       1/2      Beneš L.            1625

      8.     Weis L.             1847       0:1      Stodola Z.             1786                    8.     Špinler B.         1000       0:1      Riedl V.             1100

                                  1.5 : 6.5                                                                        1.5 : 6.5

     SK Žamberk B - Štefanydes Polička C              Jiskra Litomyšl - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

      1.     Brdíček D.        1656       0:1      Červený P.            2043                    1.     Zeman M.          1980       1:0      Kameník D.      1810

      2.     Martinec J.        1753       1:0      Müller L.               1522                    2.     Pekař V.            1763       1/2      Blaško Š.          1872

      3.     Mazura M.        2001       1:0      Stoklásek P.         1250                    3.     Zeman L.           1949       1:0      Šimek J.             1915

      4.     Zámečník B.     1997       1:0      Hatala O.               1250                    4.     Bartošová L.   1357       0:1      Pokorný J.        1726

      5.     Kacálek K.       1806       1:0      Cacek T.                 1250                    5.     Jonáš P.            1736       0:1      Zeinert M.         1683

      6.     Kalous T.          1745       1:0      Schaffer D.             1250                    6.     Šváb J.               1882       1:0      Glembek B.      1718

      7.     Vohník M.        1737       1:0      Petrásek K.           1100                    7.     Seidl J.              1250       1/2      Mastný T.         1670

      8.     Jeništa J.            1774       1:0      Petrásek J.             1100                    8.     Ha T.                  1100       0:1      Fangl J.              1748

                                     7 : 1                                                                              4 : 4

 

Tabulka po 7. kole

               1.-2.   Štefanydes Polička B                         7    6    0    1         12        37   :  19

               1.-2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 7    6    0    1         12        37   :  19

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                            7    6    0    1         12     36.5   :  19.5

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 7    5    1    1         11        31   :  25

                   5.   Spartak OEZ Letohrad                       7    4    0    3           8        31   :  25

                   6.   Spartak Choceň                                 7    3    2    2           8     29.5   :  26.5

                   7.   SK Žamberk B                                   7    2    2    3           6     27.5   :  28.5

                   8.   ŠK Svitavy                                         7    2    1    4           5        26   :  30

                   9.   Jiskra Litomyšl                                  7    1    2    4           4     24.5   :  31.5

                 10.   ZD Kunvald                                       7    1    1    5           3     23.5   :  32.5

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       7    1    1    5           3        20   :  36

                 12.   Štefanydes Polička C                         7    0    0    7           0     12.5   :  43.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.