Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 8. kolo 22.02.04

Osmé kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Letohrad - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Polička C - Litomyšl 4,5:3,5, Svitavy - Žamberk B 5:3, Polička B - Jablonné n/O. 6,5:1,5, Kunvald - Choceň 2:6, Ústí n/O. B - V.Mýto B 2:6


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 9
Výsledky 8. kola

Spartak OEZ Letohrad - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C Štefanydes Polička C - Jiskra Litomyšl

      1.     Papáček M.      1856       1:0      Šimek J.                  1915                    1.     Červený P.       2043       0:1      Zeman M.          1980

      2.     Bříza M.            2043       1:0      Pokorný J.            1726                    2.     Navrátil L.       1765       0:1      Pekař V.            1763

      3.     Krumer M.        1914       1:0      Zeinert M.             1683                    3.     Marek K.          1482       0:1      Jirsa L.               1710

      4.     Řehák J.             1861       1/2      Glembek B.           1718                    4.     Klíma L.           1452       1:0      Bartošová L.    1357

      5.     Veselý P.          1776       1:0      Mastný T.              1670                    5.     Šimko Š.           1779       1/2      Jonáš P.             1736

      6.     Mikyska K.      1562       1:0      Šimek F.                 1869                    6.     Müller L.          1522       1:0      Motáček J.        1689

      7.     Sysr P.               1607       0:1      Fangl J.                  1748                    7.     Hatala O.          1250       1:0      Sauer P.             1100

      8.     Janeček O.        1508       0:1      Pečinka M.           1250                    8.     Cacek T.            1250       1:0      Ha T.                  1100

                                  5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

              ŠK Svitavy - SK Žamberk B                      Štefanydes Polička B - TJ Jablonné nad Orlicí

      1.     Rosenkranz J.  1801       0:1      Brdíček D.            1656                    1.     Zeman A.          2043       1/2      Černý K.           2077

      2.     Čupr T.              1763       1:0      Martinec J.            1753                    2.     Stodolová K.  1936       1:0      Dorjkhú T.       1250

      3.     Maděra S.          1798       0:1      Zámečník B.          1997                    3.     Houšková M.  2052       1:0      Černý V.            1000

      4.     Riedl T.             1653       1:0      Kalous T.              1745                    4.     Houška B.        2009       1/2      Černohous J.    1742

      5.     Svatoš Z.           1723       1:0      Vohník M.            1737                    5.     Charouz M.      1827       1:0      Kubíček V.       1617

      6.     Bartoš K.          1678       1:0      Jeništa J.                1774                    6.     Stodola Z.        1786       1:0      Langr P.            1374

      7.     Jedlička E.        1681       1:0      Hurdes E.              1532                    7.     Smejkal J.         1882       1:0      Špinler B.         1000

      8.     Riedl V.             1100       0:1      Janeček M.            1575                    8.     Bartoš K.          1711       1/2      Dostál L.          1000

                                     5 : 3                                                                           6.5 : 1.5

            ZD Kunvald - Spartak Choceň                  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - ŠK Vysoké Mýto B

      1.     Vymetálek P.   1703       0:1      Plotek E.               1984                    1.     Volf J.                2126       1/2      Ptáček L.          2033

      2.     Merta M.           1714       1:0      Kučera J.                1914                    2.     Mareš P.           2032       1/2      Lipavský D.    1948

      3.     Dvořák E.         1772       1/2      Voleský S.            1901                    3.     Smola J.             1821       0:1      Trhal T.              1819

      4.     Slavíček M.      1787       0:1      Janeček F.              1720                    4.     Mareš P.           1785       0:1      Marek J.             1856

      5.     Merta J.              1772       0:1      Vavroušek P.       1685                    5.     Kylar P.            1808       1/2      Švécar J.            1797

      6.     Šlezingr V.       1705       0:1      Navrátil Z.            1000                    6.     Poslušný R.    1768       0:1      Křemenák J.      1805

      7.     Štěpán S.           1638       0:1      Flos P.                   1662                    7.     Švub J.              1928       0:1      Borek P.            1939

      8.     Stúj M.              1488       1/2      Weis L.                  1847                    8.     Krummer D.     1250       1/2      Trhal M.            1867

                                     2 : 6                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                         8    7    0    1         14     43.5   :  20.5

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            8    7    0    1         14     42.5   :  21.5

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 8    6    0    2         12        39   :  25

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 8    5    1    2         11     33.5   :  30.5

                   5.   Spartak OEZ Letohrad                       8    5    0    3         10     36.5   :  27.5

                   6.   Spartak Choceň                                 8    4    2    2         10     35.5   :  28.5

                   7.   ŠK Svitavy                                         8    3    1    4           7        31   :  33

                   8.   SK Žamberk B                                   8    2    2    4           6     30.5   :  33.5

                   9.   Jiskra Litomyšl                                  8    1    2    5           4        28   :  36

                 10.   ZD Kunvald                                       8    1    1    6           3     25.5   :  38.5

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       8    1    1    6           3     21.5   :  42.5

                 12.   Štefanydes Polička C                         8    1    0    7           2        17   :  47

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.