Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 9. kolo 07.03.04

V devátém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: V.Mýto B - Letohrad 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. B 2:6, Jablonné n/O. - Kunvald 5:3, Žamberk B - Polička B 2:6, Litomyšl - Svitavy 5,5:2,5, Ústí n/O. C - Polička C 6,5:1,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 10
Výsledky 9. kola

ŠK Vysoké Mýto B - Spartak OEZ Letohrad         Spartak Choceň - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

      1.     Ptáček L.          2033       1/2      Bříza M.                 2043                    1.     Plotek E.          1984       1/2      Poslušný M.    1889

      2.     Lipavský D.    1948       1/2      Krumer M.             1914                    2.     Kučera J.           1914       0:1      Volf J.                 2126

      3.     Trhal T.              1819       1/2      Maceška B.           1873                    3.     Voleský S.       1901       0:1      Mareš P.            2032

      4.     Marek J.             1856       1/2      Řehák J.                 1861                    4.     Janeček F.         1720       0:1      Smola J.             1821

      5.     Švécar J.            1797       1/2      Veselý P.               1776                    5.     Siegel J.            1795       1/2      Mareš P.            1785

      6.     Marinov P.       1750       1/2      Buryška T.            1712                    6.     Vavroušek P.  1685       1/2      Kylar P.            1808

      7.     Šlégr M.            1458       1/2      Janeček V.             1430                    7.     Weis L.             1847       1/2      Poslušný R.     1768

      8.     Sabolová G.     1250       1:0      Petráček J.             1405                    8.     Navrátil V.       1730       0:1      Krummer D.      1250

                                  4.5 : 3.5                                                                           2 : 6

      TJ Jablonné nad Orlicí - ZD Kunvald                     SK Žamberk B - Štefanydes Polička B

      1.     Černý K.           2077       1:0      Keprta S.               1841                    1.     Brdíček D.       1656       1/2      Zeman A.           2043

      2.     Dorjkhú T.       1250       1:0      Vymetálek P.        1703                    2.     Martinec J.       1753       0:1      Komárek D.      2158

      3.     Filip L.              1761       1:0      Merta M.                1714                    3.     Zámečník B.     1997       1/2      Houšková M.  2052

      4.     Černý V.            1000       1:0      Dvořák E.             1772                    4.     Hrubeš M.        1630       0:1      Houška B.        2009

      5.     Černohous J.    1742       0:1      Slavíček M.          1787                    5.     Hurdes E.         1532       0:1      Charouz M.      1827

      6.     Kubíček V.       1617       0:1      Merta J.                  1772                    6.     Janeček M.       1575       1:0      Stodola Z.         1786

      7.     Langr P.            1374       0:1      Hodek R.               1748                    7.     Svoboda J.       1000       0:1      Houška F.         1250

      8.     Dostál L.          1000       1:0      Štěpán S.               1638                    8.                                                  -:+       Zeman A.           1250

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

             Jiskra Litomyšl - ŠK Svitavy                 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - Štefanydes Polička C

      1.     Zeman M.          1980       0:1      Čupr T.                   1763                    1.     Kameník D.     1810       0:1      Červený P.       2043

      2.     Pekař V.            1763       1:0      Maděra S.              1798                    2.     Blaško Š.          1872       1:0      Klíma L.            1452

      3.     Jirsa L.               1710       1/2      Riedl T.                  1653                    3.     Pokorný J.       1726       1/2      Hatala O.          1250

      4.     Zeman L.           1949       1/2      Svatoš Z.               1723                    4.     Glembek B.      1718       1:0      Cacek T.            1250

      5.     Bartošová L.    1357       1/2      Bartoš K.               1678                    5.     Mastný T.         1670       1:0      Sodomka A.     1250

      6.     Jonáš P.             1736       1:0      Tesař J.                   1949                    6.     Fangl J.             1748       1:0      Schaffer D.        1250

      7.     Šváb J.               1882       1:0      Jedlička E.            1681                    7.     Pečinka M.      1250       1:0      Petrásek K.      1100

      8.     Motáček J.        1689       1:0      Beneš L.                1625                    8.     Mačka M.         1422       1:0      Petrásek J.        1100

                                  5.5 : 2.5                                                                        6.5 : 1.5

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                         9    8    0    1         16     49.5   :  22.5

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            9    8    0    1         16        47   :  25

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 9    7    0    2         14        45   :  27

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 9    6    1    2         13        40   :  32

                   5.   Spartak OEZ Letohrad                       9    5    0    4         10        40   :  32

                   6.   Spartak Choceň                                 9    4    2    3         10     37.5   :  34.5

                   7.   ŠK Svitavy                                         9    3    1    5           7     33.5   :  38.5

                   8.   Jiskra Litomyšl                                  9    2    2    5           6     33.5   :  38.5

                   9.   SK Žamberk B                                   9    2    2    5           6     32.5   :  39.5

                 10.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    2    1    6           5     26.5   :  45.5

                 11.   ZD Kunvald                                       9    1    1    7           3     28.5   :  43.5

                 12.   Štefanydes Polička C                         9    1    0    8           2     18.5   :  53.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.