Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 10. kolo 21.03.04

Výsledky předposledního kola Krajského přeboru II. třídy východ: Letohrad - Polička C 7:1, Svitavy - Ústí n/O. C5:3, Polička B - Litomyšl 5:3, Kunvald - Žamberk B 4:4,Ústí n/O. B - Jablonné n/O. 4,5:3,5, V.Mýto B - Choceň 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR II 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 11
Výsledky 10. kola

Spartak OEZ Letohrad - Štefanydes Polička C         ŠK Svitavy - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

      1.     Papáček M.      1856       0:1      Červený P.            2043                    1.     Horký P.          1943       1:0      Kameník D.      1810

      2.     Bříza M.            2043       1:0      Šimko Š.                1779                    2.     Čupr T.              1763       0:1      Blaško Š.          1872

      3.     Krumer M.        1914       1:0      Müller L.               1522                    3.     Maděra S.         1798       1:0      Šimek J.             1915

      4.     Veselý P.          1776       1:0      Cacek T.                 1250                    4.     Riedl T.             1653       1/2      Pokorný J.        1726

      5.     Mikyska K.      1562       1:0      Schaffer D.             1250                    5.     Svatoš Z.          1723       0:1      Zeinert M.         1683

      6.     Sysr P.               1607       1:0      Schaffer O.             1100                    6.     Bartoš K.          1678       1:0      Mastný T.         1670

      7.     Krummer J.        1744       1:0      Petrásek K.           1100                    7.     Tesař J.              1949       1/2      Fangl J.              1748

      8.     Janeček O.        1508       1:0      Petrásek J.             1100                    8.     Strachoň L.      1250       1:0      Pečinka M.       1250

                                     7 : 1                                                                              5 : 3

    Štefanydes Polička B - Jiskra Litomyšl                           ZD Kunvald - SK Žamberk B

      1.     Zeman A.           2043       0:1      Zeman M.               1980                    1.     Vymetálek P.   1703       1/2      Brdíček D.        1656

      2.     Stodolová K.   1936       1:0      Pekař V.                 1763                    2.     Merta M.           1714       1/2      Martinec J.        1753

      3.     Komárek D.      2158       1:0      Zeman L.                1949                    3.     Dvořák E.        1772       0:1      Kacálek K.       1806

      4.     Houšková M.  2052       1:0      Bartošová L.        1357                    4.     Slavíček M.     1787       1/2      Kalous T.          1745

      5.     Houška B.        2009       1:0      Jonáš P.                 1736                    5.     Šlezingr V.       1705       1:0      Franc O.            1671

      6.     Charouz M.      1827       0:1      Šváb J.                    1882                    6.     Rusz G.             1703       1/2      Jeništa J.            1774

      7.     Jerman M.          1663       1/2      Motáček J.             1689                    7.     Hodek R.          1748       0:1      Hurdes E.         1532

      8.     Smejkal J.          1882       1/2      Horáček P.            1871                    8.     Stúj M.              1488       1:0      Svoboda J.        1000

                                     5 : 3                                                                              4 : 4

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - TJ Jablonné nad Orlicí ŠK Vysoké Mýto B - Spartak Choceň

      1.     Poslušný M.    1889       1/2      Černý K.                2077                    1.     Ptáček L.          2033       0:1      Plotek E.          1984

      2.     Mareš P.            2032       0:1      Dorjkhú T.            1250                    2.     Trhal T.             1819       1/2      Janeček F.         1720

      3.     Smola J.             1821       1/2      Filip L.                  1761                    3.     Švécar J.            1797       1:0      Siegel J.             1795

      4.     Mareš P.            1785       1/2      Černý V.                1000                    4.     Křemenák J.     1805       1/2      Vavroušek P.   1685

      5.     Poslušný R.     1768       1/2      Černohous J.        1742                    5.     Trhal M.            1867       1:0      Navrátil Z.        1000

      6.     Palla S.              1757       1/2      Kubíček V.           1617                    6.     Lipavský J.      1812       1/2      Weis L.             1847

      7.     Krummer D.      1250       1:0      Špinler B.              1000                    7.     Mergl J.             1826       1:0      Navrátil V.       1730

      8.     Křivohlávek M. 1781    1:0      Dostál L.               1000                    8.     Marinov P.      1750       1/2      Nedelčev R.     1509

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                       10    9    0    1         18     54.5   :  25.5

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                          10    9    0    1         18        52   :  28

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B               10    8    0    2         16     49.5   :  30.5

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C               10    6    1    3         13        43   :  37

                   5.   Spartak OEZ Letohrad                     10    6    0    4         12        47   :  33

                   6.   Spartak Choceň                               10    4    2    4         10     40.5   :  39.5

                   7.   ŠK Svitavy                                       10    4    1    5           9     38.5   :  41.5

                   8.   SK Žamberk B                                 10    2    3    5           7     36.5   :  43.5

                   9.   Jiskra Litomyšl                                10    2    2    6           6     36.5   :  43.5

                 10.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    2    1    7           5        30   :  50

                 11.   ZD Kunvald                                     10    1    2    7           4     32.5   :  47.5

                 12.   Štefanydes Polička C                       10    1    0    9           2     19.5   :  60.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.