Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 11. kolo 04.04.04

Teprve poslední jedenácté kolo Krajského přeboru II. třídy východ rozhodlo o vítězi, kterým se po výhře 5,5:2,5 nad Ústím n/O.C stalo družstvo Poličky B. Ostatní výsledky: Choceň - Letohrad 3,5:4,5, Jablonné n/O. - V.Mýto B 2,5:5,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3:5, Litomyšl - Kunvald 5,5:2,5, Polička C - Svitavy 6:2


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola

   Spartak Choceň - Spartak OEZ Letohrad            TJ Jablonné nad Orlicí - ŠK Vysoké Mýto B

      1.     Plotek E.          1984       1:0      Papáček M.           1856                    1.     Černý K.           2077       1/2      Ptáček L.          2033

      2.     Kučera J.           1914       1/2      Krumer M.             1914                    2.     Dorjkhú T.       1250       1:0      Trhal T.              1819

      3.     Voleský S.        1901       1/2      Maceška B.           1873                    3.     Filip L.             1761       0:1      Švécar J.            1797

      4.     Janeček F.         1720       0:1      Řehák J.                 1861                    4.     Černý V.           1000       0:1      Křemenák J.      1805

      5.     Vavroušek P.   1685       0:1      Veselý P.               1776                    5.     Černohous J.   1742       0:1      Lipavský J.      1812

      6.     Nedelčev R.     1509       0:1      Maceška V.           1591                    6.     Kubíček V.      1617       1:0      Mergl J.             1826

      7.     Starý S.              1250       1/2      Mikyska K.          1562                    7.     Langr P.           1374       0:1      Marinov P.       1750

      8.     Janoušek M.     1000       1:0      Janeček O.             1508                    8.     Špinler B.         1000       0:1      Šlégr M.            1458

                                  3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

SK Žamberk B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                      Jiskra Litomyšl - ZD Kunvald

      1.     Brdíček D.        1656       1:0      Poslušný M.        1889                    1.     Zeman M.          1980       1:0      Vymetálek P.   1703

      2.     Martinec J.        1753       1/2      Volf J.                     2126                    2.     Pekař V.            1763       0:1      Merta M.           1714

      3.     Zámečník B.     1997       1/2      Mareš P.                2032                    3.     Jirsa L.              1710       1:0      Dvořák E.         1772

      4.     Kalous T.          1745       1/2      Petrželka K.         1985                    4.     Zeman L.           1949       1:0      Merta J.              1772

      5.     Franc O.            1671       0:1      Mareš P.                1785                    5.     Bartošová L.   1357       1/2      Šlezingr V.       1705

      6.     Jeništa J.            1774       1/2      Kylar P.                 1808                    6.     Jonáš P.            1736       1/2      Rusz G.             1703

      7.     Janeček M.        1575       0:1      Poslušný R.         1768                    7.     Šváb J.               1882       1:0      Štěpán S.           1638

      8.     Svoboda J.        1000       0:1      Krummer D.          1250                    8.     Horáček P.       1871       1/2      Stúj M.              1488

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C - Štefanydes Polička B       Štefanydes Polička C - ŠK Svitavy

      1.     Kameník D.      1810       0:1      Zeman A.               2043                    1.     Červený P.       2043       +:-       Horký P.           1943

      2.     Blaško Š.          1872       0:1      Stodolová K.       1936                    2.     Navrátil L.       1765       1/2      Rosenkranz J.  1801

      3.     Šimek J.             1915       1/2      Komárek D.          2158                    3.     Marek K.          1482       1:0      Bartoš K.          1678

      4.     Pokorný J.        1726       1/2      Houšková M.       2052                    4.     Klíma L.           1452       0:1      Tesař J.               1949

      5.     Zeinert M.         1683       1/2      Houška B.             2009                    5.     Šimko Š.           1779       1:0      Jedlička E.        1681

      6.     Glembek B.      1718       1/2      Charouz M.           1827                    6.     Müller L.          1522       1:0      Beneš L.            1625

      7.     Mastný T.         1670       1/2      Jerman M.              1663                    7.     Stoklásek P.    1250       1/2      Riedl V.             1100

      8.     Fangl J.              1748       0:1      Stodola Z.             1786                    8.     Hatala O.          1250       1:0      Čuma J.              1592

                                  2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

 

Konečná tabulka

                   1.   Štefanydes Polička B                   11  10    0    1         20        60   :  28

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                        11  10    0    1         20     57.5   :  30.5

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B               11    9    0    2         18     54.5   :  33.5

                   4.   Spartak OEZ Letohrad                     11    7    0    4         14     51.5   :  36.5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C               11    6    1    4         13     45.5   :  42.5

                   6.   Spartak Choceň                               11    4    2    5         10        44   :  44

                   7.   ŠK Svitavy                                       11    4    1    6           9     40.5   :  47.5

                   8.   Jiskra Litomyšl                                11    3    2    6           8        42   :  46

                   9.   SK Žamberk B                                 11    2    3    6           7     39.5   :  48.5

                 10.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    2    1    8           5     32.5   :  55.5

                 11.   ZD Kunvald                                     11    1    2    8           4        35   :  53

                 12.   Štefanydes Polička C                   11    2    0    9           4     25.5   :  62.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.