Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - rozlosování 25.09.03

Ve středu 24.9.2003 proběhlo v Ústí n/O. losování Krajského přeboru družstev 2 třídy - skupiny východ. Losování svedlo proti sobě v termínech jednotlivých kol dvojice podle přiloženého rozpisu.


1.kolo 19.10.2003
ŠK Svitavy Spartak OEZ Letohrad
Štefanydes Polička B Štefanydes Polička C
ZD Kunvald Jiskra Ústí nad Orlicí C
Jiskra Ústí nad Orlicí B Jiskra Litomyšl
ŠK Vysoké Mýto B SK Žamberk B
Spartak Choceň Jablonné nad Orlicí
2.kolo 9.11.2003
Spartak OEZ Letohrad Jablonné nad Orlicí
SK Žamberk B Spartak Choceň
Jiskra Litomyšl ŠK Vysoké Mýto B
Jiskra Ústí nad Orlicí C Jiskra Ústí nad Orlicí B
Štefanydes Polička C ZD Kunvald
ŠK Svitavy Štefanydes Polička B
3.kolo 23.11.2003
Štefanydes Polička B Spartak OEZ Letohrad
ZD Kunvald ŠK Svitavy
Jiskra Ústí nad Orlicí B Štefanydes Polička C
ŠK Vysoké Mýto B Jiskra Ústí nad Orlicí C
Spartak Choceň Jiskra Litomyšl
Jablonné nad Orlicí SK Žamberk B
4.kolo 7.12.2003
Spartak OEZ Letohrad SK Žamberk B
Jiskra Litomyšl Jablonné nad Orlicí
Jiskra Ústí nad Orlicí C Spartak Choceň
Štefanydes Polička C ŠK Vysoké Mýto B
ŠK Svitavy Jiskra Ústí nad Orlicí B
Štefanydes Polička B ZD Kunvald
5.kolo 4.1.2004
ZD Kunvald Spartak OEZ Letohrad
Jiskra Ústí nad Orlicí B Štefanydes Polička B
ŠK Vysoké Mýto B ŠK Svitavy
Spartak Choceň Štefanydes Polička C
Jablonné nad Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí C
SK Žamberk B Jiskra Litomyšl
6.kolo 18.1.2004
Spartak OEZ Letohrad Jiskra Litomyšl
Jiskra Ústí nad Orlicí C SK Žamberk B
Štefanydes Polička C Jablonné nad Orlicí
ŠK Svitavy Spartak Choceň
Štefanydes Polička B ŠK Vysoké Mýto B
ZD Kunvald Jiskra Ústí nad Orlicí B
7.kolo 8.2.2004
Jiskra Ústí nad Orlicí B Spartak OEZ Letohrad
ŠK Vysoké Mýto B ZD Kunvald
Spartak Choceň Štefanydes Polička B
Jablonné nad Orlicí ŠK Svitavy
SK Žamberk B Štefanydes Polička C
Jiskra Litomyšl Jiskra Ústí nad Orlicí C
8.kolo 22.2.2004
Spartak OEZ Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí C
Štefanydes Polička C Jiskra Litomyšl
ŠK Svitavy SK Žamberk B
Štefanydes Polička B Jablonné nad Orlicí
ZD Kunvald Spartak Choceň
Jiskra Ústí nad Orlicí B ŠK Vysoké Mýto B
9.kolo 7.3.2004
ŠK Vysoké Mýto B Spartak OEZ Letohrad
Spartak Choceň Jiskra Ústí nad Orlicí B
Jablonné nad Orlicí ZD Kunvald
SK Žamberk B Štefanydes Polička B
Jiskra Litomyšl ŠK Svitavy
Jiskra Ústí nad Orlicí C Štefanydes Polička C
10.kolo 21.3.2004
Spartak OEZ Letohrad Štefanydes Polička C
ŠK Svitavy Jiskra Ústí nad Orlicí C
Štefanydes Polička B Jiskra Litomyšl
ZD Kunvald SK Žamberk B
Jiskra Ústí nad Orlicí B Jablonné nad Orlicí
ŠK Vysoké Mýto B Spartak Choceň
11.kolo 4.4.2004
Spartak Choceň Spartak OEZ Letohrad
Jablonné nad Orlicí ŠK Vysoké Mýto B
SK Žamberk B Jiskra Ústí nad Orlicí B
Jiskra Litomyšl ZD Kunvald
Jiskra Ústí nad Orlicí C Štefanydes Polička B
Štefanydes Polička C ŠK Svitavy

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.