Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - soupisky 01.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajském přeboru II. třídy východ


1 ŠK Svitavy 1752   2 Štefanydes Polička B 1934
1 Horký Pavel 1943 03.02.72   1 Zeman Arnošt 2043 16.04.57  
2 Rosenkranz Jindřich 1801 06.04.52   2 Stodolová Kristýna 1936 27.12.86  
3 Čupr Tomáš 1763 08.10.82   3 Komárek David 2158 20.07.76 V
4 Maděra Stanislav 1798 12.08.51   4 Houšková Magdaléna 2052 10.08.77 V
5 Riedl Tomáš 1653 17.01.85   5 Houška Bronislav 2009 02.01.80 K, V
6 Svatoš Zdeněk 1723 07.06.34 ZK 6 Charouz Milan 1827 06.11.58  
7 Bartoš Karel 1678 01.11.82   7 Jerman Miloš 1663 10.12.79  
8 Fiedler Jiří 1659 14.05.33   8 Stodola Zdeněk 1786 13.04.53 ZK
9 Jedlička Eduard 1681 21.04.37 K 9 Smejkal Jan 1882 01.03.53  
10 Beneš Leopold 1625 28.11.31   10 Bartoš Karel 1711 31.05.80  
11 Strachoň Lukáš 3 16.06.80   11 Buchta Martin 3 19.04.74  
12 Veselý Ondřej 3 16.03.77   12 Stodola Zdeněk 1322 16.03.88  
13 Vašák Ladislav 1548 06.04.47   13 Houška František 3 28.03.39  
14 Riedl Vladimír 4 16.02.88   14 Zeman Arnošt 3 09.08.85  
15 Čuma Jan 1592 27.10.41   15 Stodola Josef 3 05.09.89  
16 Pressl Ladislav 2 06.01.32   16 Stodola Jakub 4 07.05.91  
17 Vrabec Lubomír 3 02.10.75   17 Stodola Marek 17.06.95  
18   18  
19   19  
20         20        
3 ZD Kunvald 1797   4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1902
1 Kalous Miroslav 2082 13.07.67 H 1 Poslušný Martin 1889 22.12.75  
2 Keprta Stanislav 1841 07.01.70 H 2 Volf Jaroslav 2126 26.06.44 V
3 Vymetálek Petr 1703 15.05.85 ZK 3 Mareš Petr 2032 25.12.55 V
4 Merta Michal 1714 27.08.76 H 4 Petrželka Karel 1985 18.10.41 H
5 Dvořák Eduard 1772 06.02.53 K 5 Smola Jan 1821 17.07.53 ZK
6 Slavíček Miroslav 1787 19.06.59   6 Mareš Petr 1785 27.07.83  
7 Merta Josef 1772 12.02.50 H 7 Kylar Pavel 1808 18.12.54 K
8 Šlezingr Vilém 1705 01.12.67   8 Poslušný Radek 1768 16.04.77  
9 Rusz Gustav 1703 15.06.49   9 Švub Jan 1928 13.04.53  
10 Hodek Roman 1748 20.04.60   10 Palla Stanislav 1757 10.08.46  
11 Štěpán Stanislav 1638 20.12.48   11 Krummer Dušan 2 24.10.80  
12 Stúj Michal 1488 02.01.65   12 Křivohlávek Miroslav 1781 29.06.30  
13 Krčmář Stanislav 1443 21.02.72   13 Taslar Karel 1546 21.11.53  
14 Nekoranec Rudolf 1666 01.04.41   14 Maštalíř Josef 1600 01.12.71  
15 Vymetálek Tomáš 1523 21.08.82   15 Driemer Jaroslav 1562 07.01.50  
16   16 Halbrštát David 1549 04.11.89 H
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 ŠK Vysoké Mýto B 1883   6 Spartak Choceň 1809
1 Ptáček Luboš 2033 09.04.75 K, V 1 Plotek Evžen 1984 10.12.51 ZK
2 Lipavský Dušan 1948 03.02.68 V 2 Kučera Jan 1914 29.10.79 K
3 Trhal Tomáš 1819 19.12.80   3 Voleský Stanislav 1901 04.08.33  
4 Marek Jiří 1856 01.04.43   4 Janeček František 1720 17.07.49  
5 Švécar Jiří 1797 01.10.61 ZK 5 Siegel Josef 1795 11.03.58  
6 Křemenák Jiří 1805 03.08.38   6 Vavroušek Petr 1685 14.07.42 H
7 Borek Pavel 1939 18.02.63 H 7 Navrátil Zdeněk 14.01.63  
8 Trhal Michal 1867 19.12.80   8 Flos Petr 1662 29.11.53  
9 Bělohlávek Jiří 1794 29.04.84   9 Janovec Jan 2 31.01.42  
10 Ptáček Miloslav 1813 02.11.46   10 Weis Ladislav 1847 11.04.38  
11 Lipavský Jindřich 1812 21.11.41   11 Navrátil Václav 1730 07.09.36  
12 Mergl Jan 1826 11.06.27   12 Nikl Leoš 1658 28.02.64  
13 Marinov Peter 1750 30.07.58   13 Doseděl Zdeněk 1695 21.06.60  
14 Švécar František 1705 08.09.34   14 Nedelčev Radim 1509 12.02.50  
15 Soukup Josef 1571 14.06.33   15 Starý Stanislav 3 07.05.44  
16 Šlégr Miloslav 1458 09.02.69   16 Janoušek Martin 21.05.75  
17 Goliášová Lenka 1429 01.06.88   17 Fajt Ladislav 17.06.71  
18 Sabolová Gabriela 3 21.02.92   18 Držmíšek Jiří 29.11.69  
19   19 Navrátil Pavel 04.07.67  
20         20 Kopecký Jaroslav   26.07.63  
7 Jablonné nad Orlicí 1468   8 SK Žamberk B 1807
1 Černý Karel 2077 15.05.37 H 1 Brdíček David 1656 29.03.82 ZK
2 Dorjkhú Tuvšinbajar 3 27.10.61   2 Martinec Jan 1753 10.06.69  
3 Toman Aleš 1704 18.11.86 H 3 Mazura Miloš 2001 17.02.64 V
4 Filip Libor 1761 01.02.74 K 4 Zámečník Bohumír 1997 10.07.32 V
5 Černý Václav 02.04.40   5 Dungl Petr 1828 11.02.65 V
6 Černohous Jiří 1742 31.03.63   6 Kacálek Karel 1806 21.10.51  
7 Kubíček Vlastimil 1617 18.12.59   7 Kalous Tomáš 1745 20.12.64  
8 Langr Petr 1374 21.03.69 ZK 8 Franc Oldřich 1671 03.10.59  
9 Špinler Bronislav 23.08.65   9 Vohník Miroslav 1737 17.11.58 K
10 Vítek František 1605 16.11.52   10 Hrubeš Martin 1630 03.01.65  
11 Mazura Jaroslav 1581 18.05.35 H 11 Jeništa Jiří 1774 21.04.37  
12 Dostál Leoš 24.02.62   12 Plíva Jaroslav 1731 03.12.78  
13   13 Hurdes Emil 1532 21.11.37  
14   14 Janeček Miroslav 1575 17.09.50  
15   15 Svoboda Jiří 03.11.40  
16   16 Jäger Pavel 1327 31.01.83  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Jiskra Litomyšl 1548   10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1783
1 Zeman Martin 1980 10.01.75 K 1 Kameník David 1810 30.07.77 K
2 Pekař Václav 1763 30.03.86 ZK 2 Blaško Štěpán 1872 22.06.87 V
3 Jirsa Lukáš 1710 29.04.87   3 Šimek Jan 1915 04.07.89 H
4 Zeman Ladislav 1949 29.10.44   4 Pokorný Jan 1726 27.01.87  
5 Bartošová Lucie 1357 21.10.89   5 Zeinert Michal 1683 15.09.89 H
6 Jonáš Petr 1736 12.05.44   6 Glembek Bohumír 1718 03.08.41  
7 Šváb Jiří 1882 17.03.55   7 Mastný Tomáš 1670 01.08.64  
8 Bureš Zdeněk 3 26.05.88   8 Šimek František 1869 10.07.53  
9 Motáček Jan 1689 22.04.39   9 Fangl Jiří 1748 20.10.37  
10 Krejčí Milan 1645 26.02.60   10 Dudla Martin 1529 14.10.76  
11 Horáček Pavel 1871 24.06.77   11 Pečinka Martin 3 16.09.90  
12 Ninger Karel 2 13.09.25   12 Mačka Martin 1422 24.03.87  
13 Klejch František 1332 15.01.37   13 Víglaský Jaroslav 09.03.85  
14 Mikulecký Stanislav 3 21.08.44   14 Voržáček Tomáš 1366 25.06.86  
15 Seidl Jiří 3 25.09.43   15 Kapoun Vít 4 05.01.95  
16 Štětka Václav 1601 31.03.44   16  
17 Sauer Petr 4 27.11.89   17  
18 Ha Tuan Ngoc Josef 4 27.08.91 H 18  
19 Ahn Tuan 4 02.11.93 H 19  
20 Špaček Ondřej 4 23.06.91   20        
11 Štefanydes Polička C 1256   12 Spartak OEZ Letohrad 1828
1 Červený Petr 2043 18.04.87 K 1 Papáček Miloš 1856 20.01.60  
2 Navrátil Ladislav 1765 07.05.71   2 Bříza Miloš 2043 04.03.75  
3 Marek Karel 1482 23.10.84   3 Krumer Miroslav 1914 30.01.72  
4 Klíma Ladislav 1452 15.02.82 ZK 4 Maceška Bohumír 1873 14.10.54 H
5 Šimko Štefan 1779 14.12.57   5 Řehák Jiří 1861 27.03.50  
6 Müller Luděk 1522 19.02.86   6 Veselý Petr 1776 23.10.79  
7 Stoklásek Pavel 3 22.01.81   7 Buryška Tomáš 1712 04.05.76  
8 Hatala Ondřej 3 01.08.87   8 Maceška Vladimír 1591 01.04.80  
9 Cacek Tomáš 3 03.10.87   9 Mikyska Kamil 1562 03.07.84 K
10 Sodomka Adam 3 10.06.89   10 Růžička Richard 1710 07.12.75  
11 Schaffer David 3 28.06.88   11 Sysr Pavel 1607 21.05.59 ZK
12 Trkal Tomáš 4 05.12.90   12 Černohous Josef 1559 21.05.44  
13 Křivý Jan 4 10.12.92   13 Krummer Jan 1744 02.03.56  
14 Gutveis Tadeáš 4 31.12.92   14 Janeček Václav 1430 26.10.84  
15 Schaffer Ondřej 4 07.10.93   15 Janeček Ondřej 1508 27.05.52  
16 Petrásek Kamil 4 20.06.95   16 Petráček Jiří 1405 11.05.71  
17 Petrásek Jan 4 14.01.93   17 Honc Vítězslav 15.11.58  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.