Šachový svaz Èeské republiky   Zpìt na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospìlí

Mládež

Rùzné

Kalendáø akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský pøebor 2. tøídy západ - 8. kolo 07.03.04

Osmé kolo Krajského pøeboru II. tøídy západ rozhodlo o vítìzi, kterým se stalo družstvo Sokola Zajeèice. Výsledky: Polabiny C - Hlinsko 5:3, H.Mìstec - Infinity E 7:1, Krucemburk - Kámen 2,5:5,5, Zajeèice - Chrudim D 7:1, Prachovice - Chrudim C 3,5:4,5


Kr

Kr. prebor II. zapad - rocnik 03/04       Zprava z kola c.  8       8.03.04

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

 

K:8  Z:36  Polabiny C - Hlinsko                                       5 : 3

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Roub B         V 1:0   Storek L        Vorel B          %:%   Vojanec H    

Skroch M         1:0   Holfeuer A      Kouba P          %:%   Sebek P      

Krejci J         %:%   Stepanek Z      Kvapil P         1:0   Hanus M      

Skorpik F        %:%   Janda L         Kristal Z        0:1   Zamecnik J   

 

K:8  Z:37  H. Mestec - Infinity E                                     7 : 1

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Makes M        H 1:0   Pyskaty J       Rezny Z          1:0   Necas J      

Hon J            %:%   Urbanek J       Matous R         1:0   Novak V      

Pacovsky M       1:0   Labsky J        Kurka P          1:0   Kalhous M    

Mazura T       H %:%   Pyskaty J       Kosturko S     H 1:0   Sebek J      

 

K:8  Z:38  Krucemburk - Kamen                                       2.5:5.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Michal M       H %:% H Novotny T       Kaspar L         1:0   Halama P     

Kafka R          0:1   Vala V          Hulle J          %:%   Cech M       

Janacek T        %:%   Partl O         Jun M            0:1   Bielcik J    

Hrancik J        0:1 H Vala F          Zilka J          0:1 H Ondracek L   

 

K:8  Z:39  Zajecice - Chrudim D                                       7 : 1

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Varejcko J     H 1:0   Kokes B         Jelinek M        1:0   Zak P         

Hajek L          1:0   Krys J          Cesenek J        0:1   Krys J       

Hajek J          1:0   Zdimal P        Hromadko M       1:0   Culek K      

Sustr J          1:0   Hnat L          Konrad F         1:0   Kokes O      

 

K:8  Z:40  Prachovice - Chrudim C                                   3.5:4.5

ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Honek J          0:1   Linhart Z       Skokan J         0:1   Kutal L      

Vondracek E      %:%   Nemec B         Sindelar P       %:%   Muzik F      

Rechkova M       %:%   Kohoutek T      Kouba P          1:0   Drlik S      

Stary L          0:1   Mrha J          Tlapak S         1:0   Zeleny F     

 

1.Zajecice           8  7 1 0 53.0 15  6.Polabiny C        8  4 0 4 27.5  8

2.H. Mestec          8  5 2 1 44.5 12  7.Hlinsko           8  2 1 5 26.5  5

3.Prachovice         8  6 0 2 39.0 12  8.Infinity E        8  2 0 6 24.5  4

4.Chrudim C          8  4 2 2 36.5 10  9.Chrudim D         8  2 0 6 22.5  4

5.Kamen              8  4 2 2 33.0 10 10.Krucemburk        8  0 0 8 12.0  0

 

                                                    Navratil Frantisek

                                                    vedouci souteze


Jakékoliv pøipomínky posílejte na adresu webmastera.