Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - rozlosování 27.09.03

Před startem Krajského přeboru jednotlivců v rapidu byl v sobotu 27.9.2003 v Pardubicích vylosován Krajský přebor družstev 2. třídy západ


1.kolo 9.11.2003
Jiskra Heřmanův Městec Polabiny Pardubice C
Sokol Krucemburk ŠO+DDM Hlinsko
Sokol Zaječice Infinity Pardubice E
Holcim Prachovice Kámen Chotěboř
TJ+DDM Chrudim C TJ+DDM Chrudim D
2.kolo 23.11.2003
Polabiny Pardubice C TJ+DDM Chrudim D
Kámen Chotěboř TJ+DDM Chrudim C
Infinity Pardubice E Holcim Prachovice
ŠO+DDM Hlinsko Sokol Zaječice
Jiskra Heřmanův Městec Sokol Krucemburk
3.kolo 7.12.2003
Sokol Krucemburk Polabiny Pardubice C
Sokol Zaječice Jiskra Heřmanův Městec
Holcim Prachovice ŠO+DDM Hlinsko
TJ+DDM Chrudim C Infinity Pardubice E
TJ+DDM Chrudim D Kámen Chotěboř
4.kolo 4.1.2004
Polabiny Pardubice C Kámen Chotěboř
Infinity Pardubice E TJ+DDM Chrudim D
ŠO+DDM Hlinsko TJ+DDM Chrudim C
Jiskra Heřmanův Městec Holcim Prachovice
Sokol Krucemburk Sokol Zaječice
5.kolo 18.1.2004
Sokol Zaječice Polabiny Pardubice C
Holcim Prachovice Sokol Krucemburk
TJ+DDM Chrudim C Jiskra Heřmanův Městec
TJ+DDM Chrudim D ŠO+DDM Hlinsko
Kámen Chotěboř Infinity Pardubice E
6.kolo 8.2.2004
Polabiny Pardubice C Infinity Pardubice E
ŠO+DDM Hlinsko Kámen Chotěboř
Jiskra Heřmanův Městec TJ+DDM Chrudim D
Sokol Krucemburk TJ+DDM Chrudim C
Sokol Zaječice Holcim Prachovice
7.kolo 22.2.2004
Holcim Prachovice Polabiny Pardubice C
TJ+DDM Chrudim C Sokol Zaječice
TJ+DDM Chrudim D Sokol Krucemburk
Kámen Chotěboř Jiskra Heřmanův Městec
Infinity Pardubice E ŠO+DDM Hlinsko
8.kolo 7.3.2004
Polabiny Pardubice C ŠO+DDM Hlinsko
Jiskra Heřmanův Městec Infinity Pardubice E
Sokol Krucemburk Kámen Chotěboř
Sokol Zaječice TJ+DDM Chrudim D
Holcim Prachovice TJ+DDM Chrudim C
9.kolo 21.3.2004
TJ+DDM Chrudim C Polabiny Pardubice C
TJ+DDM Chrudim D Holcim Prachovice
Kámen Chotěboř Sokol Zaječice
Infinity Pardubice E Sokol Krucemburk
ŠO+DDM Hlinsko Jiskra Heřmanův Městec

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.