Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - soupisky 01.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajském přeboru II. třídy západ


1 Jiskra Heřmanův Městec 1980   2 Sokol Krucemburk 1559
1 Zelenka Jaroslav 620802 2005   1 Michal Milan 610110 1782 H
2 Makeš Martin 620309 2094 H 2 Kafka Roman 820727 1508  
3 Daněk Pavel 620302 1955 H 3 Janáček Tomáš 720821 1402 K
4 Hon Jiří 580718 1934 K 4 Hrančík Jaroslav 510731 1544 ZK
5 Zvoníček Václav 701118 1912   5 Novotný Josef 370823  
6 Pačovský Martin 821103 1790   6 Kašpar Libor 730324  
7 Müller Petr 850212 1753   7 Hülle Jan 471207  
8 Mazura Tomáš 780729 1824 H 8 Bříza Josef 730728  
9 Seidl Jiří 640201 1791   9 Málek Václav 881005  
10 Jambor Ladislav 830817 1778   10 Jun Martin 890502  
11 Režný Zdeněk 530410 1757   11 Pátek Jan 890921  
12 Benda Petr 840128 1745   12 Pátek Jiří 880118  
13 Vlček Vladimír 660322 1870   13 Rýpar Radek 880313  
14 Král Miloš 501010 1715   14 Ptáček David 890502  
15 Tunega František 450421 1750 ZK 15 Žílka Jaromír 890505  
16 Matouš Radek 760628 1699   16 Zrzavý Štěpán 871102  
17 Kurka Pavel 840611   17 Zrzavý Vojtěch 900425  
18 Kosturko Štefan 791205 H 18 Zvolánek Ondřej 880805  
19   19  
20         20        
3 Sokol Zaječice 2074   4 Holcim Prachovice 1820
1 Vařejčko Josef 640913 2166 H 1 Honek Jan 591126 1812 K
2 Hájek Lukáš 830709 2082   2 Vondráček Emil 350612 1755  
3 Hájek Jiří 520422 2122 ZK 3 Přibyl Jiří 550502 1887  
4 Hájek Jaroslav 410216 1924 K 4 Řechková Miloslava 485428 1873  
5 Šustr Jaromír 510902 2077   5 Starý Lukáš 820914 1771  
6 Jelínek Milan 600425 2008   6 Skokan Jan 820902 1731  
7 Česenek Jiří 540725 1948   7 Šindelář Petr 491215 1856 ZK
8 Hromádko Martin 791116 1859   8 Klouček Jindřich 580225 1671  
9 Kolbaba Petr 750524 2001   9 Kouba Petr 661231 1775  
10 Vlasáková Petra 655625 2018   10 Tlapák Stanislav 280911 1782  
11 Kolbaba Jaroslav 710930 1889   11 Sedlák Petr 550530 1547  
12 Kolář Josef 290127   12 Honek Ondřej 870630 4  
13 Konrád František 810606 1698   13 Honková Martina 905224  
14 Chládek Jiří 610122 1624   14  
15 Hájková Lenka 805823 1559   15  
16 Voržáček Milan 880303   16  
17 Lacman Ondřej 920411   17  
18 Červinka Miroslav 920903   18  
19   19  
20         20        
5 TJ+DDM Chrudim C 1871   6 TJ+DDM Chrudim D 1664
1 Linhart Zbyněk 590415 1923   1 Kokeš Bohuslav 680703 2030 K
2 Celuch Tomáš 750205 1938   2 Krys Jaromír 331109 1641 ZK
3 Němec Bohumil 500824 1893 K 3 Ždímal Petr 860516 1571  
4 Kohoutek Tomáš 790517 1829 ZK 4 Kovář Matěj 850409 1563  
5 Pokorný Jan 811001 1770   5 Hnát Lubomír 730718 1514  
6 Mrha Jan 240917 1774   6 Žák Pavel 900819  
7 Beránek Michael 791226 1741   7 Krys Jaromír 880124 1449  
8 Bartoš Martin 680207 1652   8 Krys Jan 910316 1401  
9 Kutal Lukáš 791227 1651   9 Kůs Tomáš 880506 1386  
10 Mužík Ferdinand 220422   10 Kůs Martin 910329  
11 Sokol Pavel 410921 1700   11 Culek Karel 900810  
12 Honzíček Miloslav 310709 1733   12 Kokeš Ondřej 930531  
13 Mazánek Antonín 240721 1646   13 Kůs Miroslav 630703  
14 Drlík Stanislav 740213 1633   14 Chlubna Martin 920414  
15 Richter Jaroslav 300322 1614   15 Benešová Anna 935926  
16 Peňáz Petr 750210 1519   16 Strouhal Jiří 900526  
17 Stryka Rostislav 660405 1521   17 Švadlenka Jiří 940727  
18 Zelený František 380922 1513   18 Fereš Jiří 921118  
19 Krečmer Josef 300315 1502   19 Kučera František 950209  
20 Šváha Martin 820514     20 Kanderálová Kateřina 915314    
7 Kámen Chotěboř 1735   8 Infinity Pardubice E 1883
1 Dobšinský Pavel 541008 1921 H 1 Klouček Jiří 540722 1931  
2 Fiala Milan 730623 1791 H 2 Pyskatý Jiří 460113 1936  
3 Ďoubal Petr 580302 1686 H 3 Foglar Stanislav 130411 1862  
4 Novotný Tomáš 870731 1661 H 4 Ester Ladislav 410510 1879  
5 Vala Václav 610214 1617 ZK 5 Urbánek Josef 390309 1808  
6 Pártl Ondřej 870902 1587   6 Janko Jan 590516 1819  
7 Vala Filip 920129 1575 H 7 Labský Jan 470221 1839  
8 Halama Petr 861106   8 Pyskatý Jindřich 460113 1809  
9 Čech Martin 880703   9 Nečas Jan 691215 1818  
10 Bielčik Jindřich 660620 1573 K 10 Beneš Daniel 730825 1735  
11 Ondráček Lukáš 881107 H 11 Nadrchal Pavel 801120 1734  
12 Valachovič Michal 871121 H 12 Horník Jaromír 330625 1732  
13 Zelený Zbyněk 880518 H 13 Novák Vladimír 210917 1855  
14 Božovský Milan 910320   14 Hrnčiarik Karel 810519 1697  
15 Mandl Pavel 940430   15 Killer František 720709 1680  
16 Smejkal Dominik 930605   16 Kalhous Miroslav 620407 1570 K
17 Bielčik Šimon 940428   17 Banach Jaromír 300824 1725  
18 Štorek Jakub 920512   18 Koutný Ludvík 390911 1679  
19 Průša Václav 781018   19 Šebek Jiří 300420 1446  
20 Bielčiková Radmila 695819     20        
9 ŠO+DDM Hlinsko 1856   10 Polabiny Pardubice C 1677
1 Ducheček Jaroslav 640222 1984   1 Roub Bohumil 750709 1882 V
2 Adámek Milan 580914 1913   2 Dudek Vladimír 730425 1721 ZK
3 Štorek Luboš 660217 1777   3 Škroch Martin 760405 1839  
4 Holfeuer Antonín 760819 1849   4 Odvárka Stanislav 790813 1716  
5 Štěpánek Zbyněk 571115 1756 K 5 Krejčí Jan 490206 1717  
6 Janda Lubomír 550729 1736   6 Škorpík František 760210 1616  
7 Vojanec Hynek 510928 1719 ZK 7 Výskot David 760504  
8 Šebek Pavel 650428 1715   8 Vorel Bohuslav 610116 1616  
9 Holfeuer Antonín 471231 1834   9 Kouba Petr 510409  
10 Kadlec Pavel 570805 1910   10 Kvapil Pavel 500430 1410  
11 Malý Miroslav 270626 1527   11 Nožička Karel 400913 K
12 Lacina Vladimír 550212 1561   12 Křišťál Zdeněk 550522  
13 Hanus Michal 890130 1482   13 Indra Antonín 751208  
14 Zámečník Jan 900124 1461   14 Pražan Petr 670509  
15 Balek Josef 470906 1661   15  
16 Profousová Věra 675518   16  
17 Hegr Martin 890406 1402   17  
18 Kejzlarová Dana 875930   18  
19 Pešava Jan 890725   19  
20 Laštůvka Karel 911101     20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.