Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 1. kolo 13.10.03

Prvním kolem zahájil také Krajský přebor III. třídy východ s těmito výsledky: Lanškroun B - Kunvald B 5:3, H.Čermná - Svitavy B 4,5:3,5, V.Mýto C - Letohrad B 3:5, M.Třebová - Žamberk C 5:3, Ústí n/O. D - Č.Třebová B 2,5:5,5, M.Trnávka - Choceň B 6:2


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 2
Výsledky 1. kola

   TJ Lanškroun B - ZD Kunvald B                           Sokol Horní Čermná - ŠK Svitavy B

1.     Šilar Ladislav                  1:0      Vymetálek Petr                                  1.     Mareš Petr                        1/2      Svatoš Zdeněk

2.     Procházka Petr                0:1      Dvořák Eduard                                 2.     Merta Josef                       1:0      Beneš Leopold

3.     Šebrle Jaroslav                0:1      Šlezingr Vilém                                   3.     Motl Josef                         1/2      Strachoň Lukáš

4.     Palla Stanislav                1/2      Rusz Gustav                                      4.     Dostálek Vladimír         1/2      Jedlička Eduard

5.     Novák Miroslav             1:0      Štěpán Stanislav                               5.     Motl Ladislav                 0:1      Veselý Ondřej

6.     Palla Květoslav              1:0      Nekoranec Rudolf                            6.     Šilar Josef                         1/2      Vašák Ladislav

7.     Boháč Luboš                   1/2      Stúj Michal                                        7.     Cimprich Miroslav        1:0      Čuma Jan

8.     Heger Miroslav               1:0      Krčmář Stanislav                              8.     Vacek Miroslav              1/2      Riedl Vladimír

           5 : 3                                                                           4.5 : 3.5

ŠK Vysoké Mýto C - Spartak OEZ Letohrad B        Slovan Moravská Třebová - SK Žamberk C

1.     Bělohlávek Jiří                1/2      Kameník David                                 1.     Kotva Milan                    1:0      Brdíček David

2.     Mergl Jan                          1/2      Veselý Petr                                         2.     Sojma Zdeněk                  0:1      Vohník Miroslav

3.     Marinov Peter                 1:0      Růžička Richard                               3.     Buriánek Petr                  1/2      Jeništa Jiří

4.     Švécar František             1:0      Mikyska Kamil                                 4.     Chvojka Antonín          0:1      Mazura Jaroslav

5.     Šlégr Miloslav                0:1      Maceška Vladimír                             5.     Cedzo Štěpán                  1:0      Hrubeš Martin

6.     Soukup Josef                    0:1      Sysr Pavel                                          6.     Endl Jiří                            1/2      Hurdes Emil

7.     Goliášová Lenka            0:1      Petráček Jiří                                       7.     Endl Vlastimil                1:0      Janeček Miroslav

8.     Beneš Milan                     0:1      Janeček Ondřej                                  8.     Kaderka Ondřej              1:0      Hynek Petr

           3 : 5                                                                              5 : 3

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D - Loko Česká Třebová B Sokol Městečko Trnávka - Spartak Choceň B

1.     Mastný Tomáš                 0:1      Petráž Martin                                     1.     Šmíd František                1/2      Weis Ladislav

2.     Krummer Dušan              1/2      Šimek Zdeněk                                    2.     Burian Michal                 0:1      Navrátil Václav

3.     Taslar Karel                      0:1      Paluda Jiří                                          3.     Dostál Jiří                        1:0      Doseděl Zdeněk

4.     Fangl Jiří                           1:0      Petrážová Kateřina                          4.     Navrátil Miroslav          1:0      Flos Petr

5.     Mačka Martin                  1:0      Halbrštát David                                5.     Izák Miloš                        1/2      Nedelčev Radim

6.     Driemer Jaroslav             0:1      Vondra Lukáš                                    6.     Bureš Vladimír                1:0      Starý Stanislav

7.     Pečinka Martin               0:1      Šimek Petr                                          7.     Franc František               1:0      Janoušek Martin

8.     Voržáček Tomáš              0:1      Schmid Martin                                   8.     Pavlů Pavel                     1:0      Fajt Ladislav

          2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

 

Konečná tabulka

      1.   Sokol Městečko Trnávka                   1    1    0    0           2          6   :  2

      2.   Loko Česká Třebová B                      1    1    0    0           2       5.5   :  2.5

    3.-5.   Spartak OEZ Letohrad B                   1    1    0    0           2          5   :  3

    3.-5.   TJ Lanškroun B                                 1    1    0    0           2          5   :  3

    3.-5.   Slovan Moravská Třebová                 1    1    0    0           2          5   :  3

      6.   Sokol Horní Čermná                          1    1    0    0           2       4.5   :  3.5

      7.   ŠK Svitavy B                                     1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

    8.-10.   ŠK Vysoké Mýto C                            1    0    0    1           0          3   :  5

    8.-10.   SK Žamberk C                                   1    0    0    1           0          3   :  5

    8.-10.   ZD Kunvald B                                    1    0    0    1           0          3   :  5

     11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 1    0    0    1           0       2.5   :  5.5

     12.   Spartak Choceň B                              1    0    0    1           0          2   :  6

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.