Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 2. kolo 02.11.03

Ve druhém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly dosaženy následující těsné výsledky: Kunvald B - Choceň B 4,5:3,5, Č.Třebová B - M.Trnávka 4,5:3,5, Žamberk C - Ústí n/O D 4:4, Letohrad B - M.Třebová 3,5:4,5, Svitavy B - V.Mýto C 4,5:3,5, Lanškroun B - H.Čermná 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola
          

   ZD Kunvald B - Spartak Choceň B              Loko Česká Třebová B - Sokol Městečko Trnávka

1.     Vymetálek Petr                1/2      Weis Ladislav                                   1.     Borek Pavel                     0:1      Burian Michal

2.     Dvořák Eduard               0:1      Navrátil Václav                                 2.     Petráž Martin                  0:1      Dostál Jiří

3.     Šlezingr Vilém                 1:0      Nikl Leoš                                           3.     Šimek Zdeněk                  1:0      Navrátil Miroslav

4.     Rusz Gustav                    1/2      Doseděl Zdeněk                                4.     Paluda Jiří                        1/2      Izák Miloš

5.     Štěpán Stanislav             1/2      Flos Petr                                             5.     Petrážová Kateřina        1:0      Izák Aleš

6.     Stúj Michal                      1:0      Nedelčev Radim                                6.     Halbrštát David             1:0      Franc František

7.     Krčmář Stanislav            1:0      Starý Stanislav                                  7.     Vondra Lukáš                 1:0      Pavlů Pavel

8.     Duchene Francois          0:1      Navrátil Zdeněk                                8.     Šimek Petr                        0:1      Bušina Vilém

          4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

SK Žamberk C - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D   Spartak OEZ Letohrad B - Slovan Moravská Třebová

1.     Toman Aleš                      1/2      Mastný Tomáš                                   1.     Kameník David              1/2      Kotva Milan

2.     Brdíček David                 1/2      Krummer Dušan                                2.     Veselý Petr                      0:1      Sojma Zdeněk

3.     Jeništa Jiří                         1:0      Taslar Karel                                        3.     Růžička Richard             0:1      Chvojka Antonín

4.     Mazura Jaroslav              0:1      Fangl Jiří                                             4.     Mikyska Kamil               1:0      Cedzo Štěpán

5.     Hrubeš Martin                 1:0      Dudla Martin                                     5.     Maceška Vladimír          0:1      Grepl Pavel

6.     Hurdes Emil                     1/2      Driemer Jaroslav                               6.     Sysr Pavel                        0:1      Endl Vlastimil

7.     Janeček Miroslav            1/2      Pečinka Martin                                 7.     Krummer Jan                    1:0      Valíček Karel

8.     Charvát Václav                0:1      Víglaský Jaroslav                             8.     Janeček Ondřej               1:0      Kaderka Ondřej

           4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

   ŠK Svitavy B - ŠK Vysoké Mýto C                       TJ Lanškroun B - Sokol Horní Čermná

1.     Svatoš Zdeněk                 0:1      Bělohlávek Jiří                                  1.     Šilar Ladislav                 1:0      Merta Michal

2.     Bartoš Karel                     0:1      Marek Jiří                                            2.     Solil Roman                     0:1      Merta Josef

3.     Beneš Leopold                1:0      Lipavský Jindřich                            3.     Procházka Petr               1:0      Motl Josef

4.     Strachoň Lukáš               1:0      Marinov Peter                                   4.     Šebrle Jaroslav                0:1      Motl Ladislav

5.     Jedlička Eduard              0:1      Švécar František                               5.     Palla Stanislav               1/2      Šilar Josef

6.     Veselý Ondřej                 1:0      Šlégr Miloslav                                  6.     Novák Miroslav             1/2      Cimprich Miroslav

7.     Čuma Jan                           1/2      Soukup Josef                                      7.     Marek Josef                      1/2      Vacek Miroslav

8.     Riedl Vladimír                 1:0      Tomeš Marek                                      8.     Boháč Luboš                   0:1      Betlach Jan

          4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

 

tabulka po 2. kole

      1.   Loko Česká Třebová B                      2    2    0    0           4        10   :  6

      2.   Slovan Moravská Třebová                 2    2    0    0           4       9.5   :  6.5

      3.   Sokol Horní Čermná                          2    2    0    0           4          9   :  7

      4.   Sokol Městečko Trnávka                   2    1    0    1           2       9.5   :  6.5

      5.   Spartak OEZ Letohrad B                   2    1    0    1           2       8.5   :  7.5

      5.   TJ Lanškroun B                                 2    1    0    1           2       8.5   :  7.5

      7.   ŠK Svitavy B                                     2    1    0    1           2          8   :  8

      8.   ZD Kunvald B                                    2    1    0    1           2       7.5   :  8.5

      9.   SK Žamberk C                                   2    0    1    1           1          7   :  9

     10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 2    0    1    1           1       6.5   :  9.5

     11.   ŠK Vysoké Mýto C                            2    0    0    2           0       6.5   :  9.5

     12.   Spartak Choceň B                              2    0    0    2           0       5.5   :  10.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.