Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 3.kolo 16.11.03

Ve třetím kole Krajského přeboru III. třídy východ se utkaly dvojice: H.Čermná - Kunvald B 3,5:4,5, V.Mýto C - Lanškroun B 2:6, M.Třebová - Svitavy B 6:2, Ústí n/O D - Letohrad B 2,5:5,5, M.Trnávka - Žamberk C 3,5:4,5, Choceň B - Č.Třebová B 6,5:1,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 4
Výsledky 3. kola
          

  Sokol Horní Čermná - ZD Kunvald B                      ŠK Vysoké Mýto C - TJ Lanškroun B

1.     Merta Michal                   0:1      Vymetálek Petr                                  1.     Marek Jiří                         1/2      Solil Roman

2.     Mareš Petr                        0:1      Hodek Roman                                    2.     Mergl Jan                          0:1      Procházka Petr

3.     Merta Josef                        1:0      Dvořák Eduard                                 3.     Marinov Peter                 1/2      Šebrle Jaroslav

4.     Motl Josef                         1:0      Šlezingr Vilém                                   4.     Švécar František             1/2      Palla Stanislav

5.     Dostálek Vladimír          0:1      Rusz Gustav                                      5.     Šlégr Miloslav                0:1      Palla Květoslav

6.     Motl Ladislav                 1/2      Stúj Michal                                        6.     Soukup Josef                   0:1      Marek Josef

7.     Šilar Josef                          1:0      Krčmář Stanislav                              7.     Goliášová Lenka           0:1      Boháč Luboš

8.     Cimprich Miroslav         0:1      Tobiška Jaroslav                               8.     Sabolová Gabriela         1/2      Heger Miroslav

          3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

Slovan Moravská Třebová - ŠK Svitavy B    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D - Spartak OEZ Letohrad B

1.     Kotva Milan                    1:0      Bartoš Karel                                       1.     Mastný Tomáš                 0:1      Kameník David

2.     Sojma Zdeněk                  1:0      Beneš Leopold                                  2.     Krummer Dušan              1/2      Veselý Petr

3.     Buriánek Petr                  1:0      Strachoň Lukáš                                 3.     Taslar Karel                     0:1      Mikyska Kamil

4.     Chvojka Antonín           0:1      Jedlička Eduard                                4.     Fangl Jiří                          0:1      Maceška Vladimír

5.     Cedzo Štěpán                   1:0      Vašák Ladislav                                 5.     Dudla Martin                  1:0      Janeček Václav

6.     Grepl Pavel                      1:0      Čuma Jan                                             6.     Driemer Jaroslav             1:0      Sysr Pavel

7.     Endl Vlastimil                 0:1      Riedl Vladimír                                   7.     Pečinka Martin               0:1      Krummer Jan

8.     Endl Vlastimil                 1:0      Vrabec Lubomír                                8.     Víglaský Jaroslav          0:1      Janeček Ondřej

           6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

Sokol Městečko Trnávka - SK Žamberk C             Spartak Choceň B - Loko Česká Třebová B

1.     Šmíd František                1:0      Toman Aleš                                        1.     Weis Ladislav                1/2      Borek Pavel

2.     Burian Michal                 1:0      Brdíček David                                   2.     Navrátil Václav              1:0      Petráž Martin

3.     Dostál Jiří                         1/2      Vohník Miroslav                              3.     Nikl Leoš                         1/2      Šimek Zdeněk

4.     Navrátil Miroslav          1/2      Jeništa Jiří                                           4.     Doseděl Zdeněk             1:0      Paluda Jiří

5.     Izák Miloš                        1/2      Mazura Jaroslav                                5.     Flos Petr                           1:0      Petrážová Kateřina

6.     Bureš Vladimír                0:1      Hrubeš Martin                                   6.     Starý Stanislav               1/2      Halbrštát David

7.     Franc František               0:1      Plíva Jaroslav                                    7.     Janoušek Martin             1:0      Vondra Lukáš

8.     Pavlů Pavel                     0:1      Chmelík Rudolf                                 8.     Navrátil Zdeněk             1:0      Šimek Petr

          3.5 : 4.5                                                                        6.5 : 1.5

 

Tabulka po 3. kole

      1.   Slovan Moravská Třebová                 3    3    0    0           6     15.5   :  8.5

      2.   TJ Lanškroun B                                 3    2    0    1           4     14.5   :  9.5

      3.   Spartak OEZ Letohrad B                   3    2    0    1           4        14   :  10

      4.   Sokol Horní Čermná                          3    2    0    1           4     12.5   :  11.5

      5.   ZD Kunvald B                                    3    2    0    1           4        12   :  12

      6.   Loko Česká Třebová B                      3    2    0    1           4     11.5   :  12.5

      7.   SK Žamberk C                                   3    1    1    1           3     11.5   :  12.5

      8.   Sokol Městečko Trnávka                   3    1    0    2           2        13   :  11

      9.   Spartak Choceň B                              3    1    0    2           2        12   :  12

     10.   ŠK Svitavy B                                     3    1    0    2           2        10   :  14

     11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 3    0    1    2           1          9   :  15

     12.   ŠK Vysoké Mýto C                            3    0    0    3           0       8.5   :  15.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.