Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 4. kolo 30.11.03

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly docíleny výsledky: Kunvald B - Č.Třebová B 5:3, Žamberk C - Choceň B 4:4, Letohrad B - M.Trnávka 5,5:2,5, Svitavy B - Ústí n/O D 6:2, Lanškroun B - M.Třebová 2,5:5,5, H.Čermná - V.Mýto C 6,5:1,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 5
Výsledky 4. kola

ZD Kunvald B - Loko Česká Třebová B                      SK Žamberk C - Spartak Choceň B

1.     Vymetálek P.   1703       1/2      Borek P.                1939                    1.     Toman A.          1704       1/2      Weis L.             1847

2.     Hodek R.          1748       1:0      Petráž M.               1496                    2.     Brdíček D.       1656       0:1      Navrátil V.       1730

3.     Dvořák E.         1772       1:0      Šimek Z.                 1522                    3.     Vohník M.       1737       1/2      Nikl L.              1658

4.     Šlezingr V.       1705       1/2      Paluda J.                1578                    4.     Jeništa J.           1774       0:1      Flos P.               1662

5.     Rusz G.             1703       1/2      Petrážová K.        1418                    5.     Mazura J.          1581       1:0      Nedelčev R.     1509

6.     Štěpán S.           1638       1:0      Halbrštát D.         1549                    6.     Hrubeš M.        1630       1:0      Starý S.              1250

7.     Stúj M.              1488       0:1      Vondra L.              1366                    7.     Svoboda J.       1000       1:0      Držmíšek J.       1000

8.     Krčmář S.          1443       1/2      Šimek P.                1250                    8.     Charvát V.        1471       0:1      Navrátil P.       1000

           5 : 3                                                                              4 : 4

Spartak OEZ Letohrad B - Sokol Městečko Trnávka ŠK Svitavy B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D

1.     Kameník D.      1810       1/2      Šmíd F.                   1827                    1.     Svatoš Z.          1723       0:1      Krummer D.      1250

2.     Veselý P.          1776       0:1      Burian M.              1819                    2.     Bartoš K.          1678       1:0      Taslar K.           1546

3.     Mikyska K.      1562       1/2      Dostál J.                1773                    3.     Beneš L.           1625       1:0      Fangl J.              1748

4.     Maceška V.       1591       1:0      Navrátil M.           1739                    4.     Strachoň L.      1250       1:0      Mačka M.          1422

5.     Janeček V.         1430       1/2      Izák A.                   1100                    5.     Jedlička E.       1681       1:0      Dudla M.          1529

6.     Sysr P.               1607       1:0      Bureš V.                 1697                    6.     Veselý O.         1250       1/2      Driemer J.          1562

7.     Krummer J.        1744       1:0      Pavlů P.                1621                    7.     Čuma J.              1592       1/2      Pečinka M.       1250

8.     Janeček O.        1508       1:0      Bušina V.              1569                    8.     Riedl V.            1100       1:0      Voržáček T.      1366

          5.5 : 2.5                                                                           6 : 2

TJ Lanškroun B - Slovan Moravská Třebová            Sokol Horní Čermná - ŠK Vysoké Mýto C

1.     Solil R.              1885       0:1      Kotva M.               2046                    1.     Merta M.           1714       1/2      Mergl J.             1826

2.     Šebrle J.             1828       0:1      Sojma Z.                 1910                    2.     Mareš P.           1720       1:0      Marinov P.       1750

3.     Palla S.              1757       0:1      Buriánek P.          1849                    3.     Merta J.             1772       1:0      Švécar F.           1705

4.     Novák M.         1679       1:0      Chvojka A.           1822                    4.     Motl J.               1628       1/2      Šlégr M.            1458

5.     Palla K.             1551       1/2      Cedzo Š.                1789                    5.     Dostálek V.     1647       1:0      Soukup J.          1571

6.     Zubík M.           1642       1/2      Grepl P.                 1841                    6.     Motl L.             1586       1:0      Beneš M.           1408

7.     Viktorin J.        1517       1/2      Endl V.                  1589                    7.     Šilar J.               1553       1/2      Ptáček M.         1813

8.     Heger M.           1250       0:1      Endl V.                  2022                    8.     Cimprich M.    1000       1:0      Sabolová G.     1250

          2.5 : 5.5                                                                        6.5 : 1.5

Tabulka po 4. kole

      1.   Slovan Moravská Třebová                 4    4    0    0           8        21   :  11

      2.   Spartak OEZ Letohrad B                   4    3    0    1           6     19.5   :  12.5

      3.   Sokol Horní Čermná                          4    3    0    1           6        19   :  13

      4.   ZD Kunvald B                                    4    3    0    1           6        17   :  15

      5.   TJ Lanškroun B                                 4    2    0    2           4        17   :  15

      6.   ŠK Svitavy B                                     4    2    0    2           4        16   :  16

      7.   SK Žamberk C                                   4    1    2    1           4     15.5   :  16.5

      8.   Loko Česká Třebová B                      4    2    0    2           4     14.5   :  17.5

      9.   Spartak Choceň B                              4    1    1    2           3        16   :  16

     10.   Sokol Městečko Trnávka                   4    1    0    3           2     15.5   :  16.5

     11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 4    0    1    3           1        11   :  21

     12.   ŠK Vysoké Mýto C                            4    0    0    4           0        10   :  22

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.