Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 5. kolo 14.12.03

Páté kolo Kraqjského přeboru III. třídy východ přineslo tyto výsledky: V.Mýto C - Kunvald B 3:5, M.Třebová - H.Čermná 6,5:1,5, Ústí n/O D - Lanškroun B 4,5:3,5, M.Trnávka - Svitavy B 6:2, Choceň B - Letohrad B 1:7, Č.Třebová B - Žamberk C 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR III 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 6
Výsledky 5. kola

  ŠK Vysoké Mýto C - ZD Kunvald B              Slovan Moravská Třebová - Sokol Horní Čermná

1.     Marek J.             1856       0:1      Vymetálek P.        1703                    1.     Kotva M.          2046       1:0      Merta M.           1714

2.     Mergl J.             1826       1:0      Hodek R.               1748                    2.     Sojma Z.            1910       1:0      Mareš P.            1720

3.     Marinov P.       1750       0:1      Dvořák E.             1772                    3.     Buriánek P.     1849       1/2      Merta J.              1772

4.     Švécar F.           1705       0:1      Šlezingr V.            1705                    4.     Chvojka A.      1822       1:0      Motl J.               1628

5.     Šlégr M.            1458       1:0      Rusz G.                  1703                    5.     Cedzo Š.           1789       1/2      Dostálek V.      1647

6.     Soukup J.          1571       0:1      Štěpán S.               1638                    6.     Grepl P.            1841       1:0      Motl L.              1586

7.     Goliášová L.   1429       0:1      Nekoranec R.       1666                    7.     Endl V.             1589       1/2      Šilar J.                1553

8.     Ptáček M.         1813       1:0      Krčmář S.               1443                    8.     Endl V.             2022       1:0      Betlach J.          1465

           3 : 5                                                                           6.5 : 1.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun B            Sokol Městečko Trnávka - ŠK Svitavy B

1.     Mastný T.         1670       1:0      Šilar L.                   1999                    1.     Šmíd F.              1827       1/2      Svatoš Z.           1723

2.     Krummer D.      1250       1:0      Solil R.                  1885                    2.     Burian M.         1819       1:0      Bartoš K.          1678

3.     Taslar K.           1546       0:1      Procházka P.        1926                    3.     Dostál J.           1773       0:1      Beneš L.            1625

4.     Fangl J.              1748       1:0      Šebrle J.                 1828                    4.     Navrátil M.      1739       1:0      Strachoň L.      1250

5.     Mačka M.          1422       0:1      Palla S.                  1757                    5.     Izák M.              1729       1:0      Jedlička E.        1681

6.     Driemer J.          1562       1/2      Palla K.                 1551                    6.     Bureš V.            1697       1:0      Veselý O.          1250

7.     Pečinka M.       1250       1/2      Boháč L.                1635                    7.     Franc F.             1654       1:0      Vašák L.            1548

8.     Víglaský J.       1000       1/2      Viktorin J.             1517                    8.     Bušina V.         1569       1/2      Čuma J.              1592

          4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

Spartak Choceň B - Spartak OEZ Letohrad B            Loko Česká Třebová B - SK Žamberk C

1.     Weis L.             1847       0:1      Kameník D.          1810                    1.     Borek P.           1939       1:0      Toman A.          1704

2.     Navrátil V.       1730       0:1      Veselý P.               1776                    2.     Paluda J.           1578       0:1      Brdíček D.        1656

3.     Nikl L.              1658       1:0      Mikyska K.          1562                    3.     Petrážová K.   1418       0:1      Jeništa J.            1774

4.     Doseděl Z.        1695       0:1      Maceška V.           1591                    4.     Halbrštát D.    1549       1/2      Mazura J.           1581

5.     Flos P.               1662       0:1      Sysr P.                   1607                    5.     Vondra L.         1366       1:0      Hrubeš M.        1630

6.     Nedelčev R.     1509       0:1      Krummer J.            1744                    6.     Šimek P.           1250       1/2      Janeček M.        1575

7.     Starý S.              1250       0:1      Petráček J.             1405                    7.     Schmid M.        1250       1:0      Chmelík R.       1250

8.     Janoušek M.     1000       0:1      Janeček O.             1508                    8.     Horský J.          1100       0:1      Svoboda J.        1000

           1 : 7                                                                              4 : 4

Tabulka po 5. kole

      1.   Slovan Moravská Třebová                 5    5    0    0         10     27.5   :  12.5

      2.   Spartak OEZ Letohrad B                   5    4    0    1           8     26.5   :  13.5

      3.   ZD Kunvald B                                    5    4    0    1           8        22   :  18

      4.   Sokol Horní Čermná                          5    3    0    2           6     20.5   :  19.5

      5.   SK Žamberk C                                   5    1    3    1           5     19.5   :  20.5

      6.   Loko Česká Třebová B                      5    2    1    2           5     18.5   :  21.5

      7.   Sokol Městečko Trnávka                   5    2    0    3           4     21.5   :  18.5

      8.   TJ Lanškroun B                                 5    2    0    3           4     20.5   :  19.5

      9.   ŠK Svitavy B                                     5    2    0    3           4        18   :  22

     10.   Spartak Choceň B                              5    1    1    3           3        17   :  23

     11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 5    1    1    3           3     15.5   :  24.5

     12.   ŠK Vysoké Mýto C                            5    0    0    5           0        13   :  27

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.