Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 6. kolo 11.01.04

Šesté kolo Krajského přeboru III. třídy východ přineslo až na jedinou výjimku výhry pouze domácím družstvům. Kunvald B - Žamberk C 5:3, Letohrad B - Č.Třebová B 5:3, Svitavy B - Choceň B 5:3, Lanškroun B - M.Trnávka 6:2, H.Čermná - Ústí n/O D 5,5:2,5, V.Mýto C - M.Třebová 2,5:5,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 7
Výsledky 6. kola

           ZD Kunvald B - SK Žamberk C                Spartak OEZ Letohrad B - Loko Česká Třebová B

      1.     Vymetálek P.   1703       1:0      Toman A.               1704                    1.     Kameník D.     1810       1/2      Borek P.            1939

      2.     Hodek R.          1748       1/2      Brdíček D.            1656                    2.     Veselý P.          1776       1:0      Paluda J.           1578

      3.     Dvořák E.         1772       1/2      Jeništa J.                1774                    3.     Mikyska K.     1562       1/2      Petrážová K.    1418

      4.     Šlezingr V.       1705       1:0      Mazura J.               1581                    4.     Maceška V.      1591       0:1      Halbrštát D.     1549

      5.     Rusz G.             1703       0:1      Hrubeš M.             1630                    5.     Janeček V.        1430       0:1      Vondra L.         1366

      6.     Štěpán S.           1638       1/2      Janeček M.            1575                    6.     Sysr P.              1607       1:0      Schmid M.        1250

      7.     Nekoranec R.   1666       1/2      Chmelík R.            1250                    7.     Krummer J.       1744       1:0      Hlaváč L.          1100

      8.     Stúj M.              1488       1:0      Svoboda J.            1000                    8.     Janeček O.        1508       1:0      Slezák T.           1100

                                     5 : 3                                                                              5 : 3

         ŠK Svitavy B - Spartak Choceň B                    TJ Lanškroun B - Sokol Městečko Trnávka

      1.     Svatoš Z.           1723       1:0      Weis L.                  1847                    1.     Solil R.             1885       1:0      Šmíd F.              1827

      2.     Beneš L.            1625       1:0      Navrátil V.            1730                    2.     Šebrle J.            1828       1:0      Burian M.         1819

      3.     Strachoň L.      1250       0:1      Nikl L.                   1658                    3.     Palla S.             1757       1:0      Dostál J.            1773

      4.     Jedlička E.        1681       1:0      Flos P.                   1662                    4.     Novák M.         1679       0:1      Navrátil M.      1739

      5.     Veselý O.          1250       1:0      Nedelčev R.          1509                    5.     Palla K.            1551       1/2      Izák M.              1729

      6.     Tesař J.               1949       1/2      Starý S.                  1250                    6.     Boháč L.           1635       1:0      Bureš V.            1697

      7.     Čuma J.              1592       0:1      Janoušek M.         1000                    7.     Zubík M.          1642       1/2      Franc F.             1654

      8.     Riedl V.             1100       1/2      Navrátil P.            1000                    8.     Heger M.          1250       1:0      Bušina V.          1569

                                     5 : 3                                                                              6 : 2

Sokol Horní Čermná - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D ŠK Vysoké Mýto C - Slovan Moravská Třebová

      1.     Merta M.           1714       1:0      Mastný T.              1670                    1.     Marek J.            1856       1:0      Kotva M.          2046

      2.     Mareš P.            1720       1:0      Krummer D.          1250                    2.     Mergl J.             1826       0:1      Sojma Z.            1910

      3.     Merta J.              1772       1:0      Taslar K.                1546                    3.     Lipavský J.      1812       1:0      Buriánek P.      1849

      4.     Motl J.               1628       1:0      Fangl J.                  1748                    4.     Marinov P.      1750       0:1      Chvojka A.      1822

      5.     Dostálek V.      1647       1:0      Mačka M.              1422                    5.     Švécar F.           1705       1/2      Cedzo Š.            1789

      6.     Motl L.              1586       0:1      Dudla M.               1529                    6.     Šlégr M.            1458       0:1      Grepl P.            1841

      7.     Šilar J.                1553       0:1      Driemer J.              1562                    7.     Soukup J.         1571       0:1      Endl V.              1589

      8.     Cimprich M.     1000       1/2      Pečinka M.           1250                    8.     Goliášová L.   1429       0:1      Kaderka O.       1458

                                  5.5 : 2.5                                                                        2.5 : 5.5

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   Slovan Moravská Třebová                 6    6    0    0         12        33   :  15

                   2.   Spartak OEZ Letohrad B                   6    5    0    1         10     31.5   :  16.5

                   3.   ZD Kunvald B                                    6    5    0    1         10        27   :  21

                   4.   Sokol Horní Čermná                          6    4    0    2           8        26   :  22

                   5.   TJ Lanškroun B                                 6    3    0    3           6     26.5   :  21.5

                   6.   ŠK Svitavy B                                     6    3    0    3           6        23   :  25

                   7.   SK Žamberk C                                   6    1    3    2           5     22.5   :  25.5

                   8.   Loko Česká Třebová B                      6    2    1    3           5     21.5   :  26.5

                   9.   Sokol Městečko Trnávka                   6    2    0    4           4     23.5   :  24.5

                 10.   Spartak Choceň B                              6    1    1    4           3        20   :  28

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 6    1    1    4           3        18   :  30

                 12.   ŠK Vysoké Mýto C                            6    0    0    6           0     15.5   :  32.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.