Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 7. kolo 25.01.04

V Krajském přeboru III. třídy východ byly v sedmém kole docíleny tyto výsledky: M.Třebová - Kunvald B 4,5:3,5, Ústí n/O. D - V.Mýto C 3,5:4,5, M.Trnávka - H.Čermná 6:2, Choceň B - Lanškroun B 5:3, Č.Třebová B - Svitavy B 1,5:6,5, Žanberk C - Letohrad B 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 8
Výsledky 7. kola

  Slovan Moravská Třebová - ZD Kunvald B         TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D - ŠK Vysoké Mýto C

      1.     Kotva M.          2046       1:0      Vymetálek P.        1703                    1.     Mastný T.         1670       1/2      Marek J.             1856

      2.     Sojma Z.            1910       1:0      Hodek R.               1748                    2.     Krummer D.     1250       0:1      Lipavský J.      1812

      3.     Buriánek P.      1849       1/2      Dvořák E.             1772                    3.     Taslar K.           1546       1:0      Marinov P.       1750

      4.     Chvojka A.      1822       1/2      Šlezingr V.            1705                    4.     Fangl J.             1748       1:0      Švécar F.           1705

      5.     Cedzo Š.            1789       1/2      Rusz G.                  1703                    5.     Mačka M.         1422       1/2      Šlégr M.            1458

      6.     Grepl P.            1841       1/2      Štěpán S.               1638                    6.     Dudla M.          1529       0:1      Glacner K.        1622

      7.     Endl J.               1722       1/2      Nekoranec R.       1666                    7.     Driemer J.         1562       1/2      Beneš M.           1408

      8.     Sojma Z.            1000       0:1      Tobiška J.              1453                    8.     Víglaský J.       1000       0:1      Ptáček M.         1813

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

Sokol Městečko Trnávka - Sokol Horní Čermná         Spartak Choceň B - TJ Lanškroun B

      1.     Šmíd F.              1827       1:0      Merta M.                1714                    1.     Weis L.             1847       1/2      Šebrle J.             1828

      2.     Burian M.         1819       1/2      Merta J.                  1772                    2.     Navrátil V.       1730       1:0      Palla S.              1757

      3.     Dostál J.            1773       1:0      Dostálek V.          1647                    3.     Nikl L.              1658       1/2      Zehnal M.         1857

      4.     Navrátil M.      1739       1/2      Motl L.                  1586                    4.     Doseděl Z.       1695       1/2      Novák M.         1679

      5.     Izák M.              1729       1:0      Šilar J.                    1553                    5.     Flos P.              1662       1:0      Palla K.             1551

      6.     Izák A.               1100       1/2      Cimprich M.         1000                    6.     Nedelčev R.     1509       0:1      Marek J.             1633

      7.     Bureš V.            1697       1/2      Nikl J.                    1250                    7.     Starý S.             1250       1/2      Boháč L.           1635

      8.     Franc F.             1654       1:0      Šilar K.                  1533                    8.     Držmíšek J.      1000       1:0      Viktorin J.        1517

                                     6 : 2                                                                              5 : 3

      Loko Česká Třebová B - ŠK Svitavy B                  SK Žamberk C - Spartak OEZ Letohrad B

      1.     Borek P.            1939       0:1      Svatoš Z.               1723                    1.     Toman A.          1704       1/2      Kameník D.      1810

      2.     Paluda J.           1578       0:1      Bartoš K.               1678                    2.     Brdíček D.       1656       0:1      Veselý P.          1776

      3.     Halbrštát D.     1549       1:0      Beneš L.                1625                    3.     Vohník M.       1737       1:0      Mikyska K.      1562

      4.     Vondra L.         1366       0:1      Strachoň L.           1250                    4.     Jeništa J.           1774       1:0      Maceška V.       1591

      5.     Šimek P.            1250       1/2      Jedlička E.            1681                    5.     Mazura J.          1581       0:1      Sysr P.               1607

      6.     Horský J.          1100       0:1      Veselý O.              1250                    6.     Hrubeš M.        1630       0:1      Krummer J.        1744

      7.     Raček J.             1100       0:1      Tesař J.                   1949                    7.     Hurdes E.         1532       1:0      Petráček J.        1405

      8.     Vencl J.              1100       0:1      Čuma J.                   1592                    8.     Chmelík R.       1250       0:1      Janeček O.        1508

                                  1.5 : 6.5                                                                        3.5 : 4.5

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Slovan Moravská Třebová                 7    7    0    0         14     37.5   :  18.5

                   2.   Spartak OEZ Letohrad B                   7    6    0    1         12        36   :  20

                   3.   ZD Kunvald B                                    7    5    0    2         10     30.5   :  25.5

                   4.   ŠK Svitavy B                                     7    4    0    3           8     29.5   :  26.5

                   5.   Sokol Horní Čermná                          7    4    0    3           8        28   :  28

                   6.   TJ Lanškroun B                                 7    3    0    4           6     29.5   :  26.5

                   6.   Sokol Městečko Trnávka                   7    3    0    4           6     29.5   :  26.5

                   8.   SK Žamberk C                                   7    1    3    3           5        26   :  30

                   9.   Spartak Choceň B                              7    2    1    4           5        25   :  31

                 10.   Loko Česká Třebová B                      7    2    1    4           5        23   :  33

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 7    1    1    5           3     21.5   :  34.5

                 12.   ŠK Vysoké Mýto C                            7    1    0    6           2        20   :  36

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.