Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 8. kolo 15.02.04

I v osmém kole Krajského přeboru III. třídy východ pokračovala M.Třebová ve vítězném tažení a je s náskokem čtyř bodů suverénně v čele tabulky. Výsledky: Kunvald B - Letohrad B 4,5:3,5, Svitavy B - Žamberk C 3,5:4,5, Lanškroun B - Č.Třebová B 3:5, H.Čermná - Choceň B 1,5:6,5, V.Mýto C - M.Trnávka 4:4, M.Třebová - Ústí n/O. D 4,5:3,5


Games from 2CLV_1 Chess Assistant database

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 9
Výsledky 8. kola

   ZD Kunvald B - Spartak OEZ Letohrad B                         ŠK Svitavy B - SK Žamberk C

      1.     Vymetálek P.   1703       1/2      Veselý P.               1776                    1.     Svatoš Z.          1723       0:1      Brdíček D.        1656

      2.     Hodek R.          1748       1:0      Mikyska K.          1562                    2.     Beneš L.           1625       1:0      Vohník M.        1737

      3.     Dvořák E.         1772       0:1      Maceška V.           1591                    3.     Strachoň L.      1250       0:1      Jeništa J.            1774

      4.     Šlezingr V.       1705       1:0      Janeček V.             1430                    4.     Jedlička E.       1681       1/2      Mazura J.           1581

      5.     Rusz G.             1703       1/2      Sysr P.                   1607                    5.     Veselý O.         1250       0:1      Hrubeš M.        1630

      6.     Štěpán S.           1638       1:0      Krummer J.            1744                    6.     Vašák L.           1548       1/2      Hurdes E.         1532

      7.     Stúj M.              1488       1/2      Petráček J.             1405                    7.     Čuma J.              1592       1:0      Janeček M.        1575

      8.     Krčmář S.          1443       0:1      Janeček O.             1508                    8.     Riedl V.            1100       1/2      Charvát V.        1471

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

   TJ Lanškroun B - Loko Česká Třebová B               Sokol Horní Čermná - Spartak Choceň B

      1.     Šilar L.              1999       0:1      Borek P.                1939                    1.     Merta M.           1714       0:1      Weis L.             1847

      2.     Solil R.              1885       0:1      Petráž M.               1496                    2.     Mareš P.           1720       0:1      Navrátil V.       1730

      3.     Šebrle J.             1828       1/2      Paluda J.                1578                    3.     Merta J.             1772       1:0      Nikl L.              1658

      4.     Palla S.              1757       1:0      Petrážová K.        1418                    4.     Motl J.               1628       0:1      Doseděl Z.        1695

      5.     Novák M.         1679       1/2      Halbrštát D.         1549                    5.     Dostálek V.     1647       0:1      Flos P.               1662

      6.     Palla K.             1551       1:0      Vondra L.              1366                    6.     Motl L.             1586       0:1      Nedelčev R.     1509

      7.     Marek J.             1633       0:1      Šimek P.                1250                    7.     Šilar J.               1553       1/2      Starý S.              1250

      8.     Boháč L.           1635       0:1      Schmid M.             1250                    8.     Betlach J.          1465       0:1      Navrátil P.       1000

                                     3 : 5                                                                           1.5 : 6.5

ŠK Vysoké Mýto C - Sokol Městečko Trnávka Slovan Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí D

      1.     Bělohlávek J.   1794       0:1      Šmíd F.                   1827                    1.     Kotva M.          2046       1:0      Mastný T.         1670

      2.     Marek J.             1856       1:0      Burian M.              1819                    2.     Sojma Z.            1910       0:1      Krummer D.      1250

      3.     Mergl J.             1826       1:0      Dostál J.                1773                    3.     Buriánek P.     1849       0:1      Taslar K.           1546

      4.     Lipavský J.      1812       1/2      Navrátil M.           1739                    4.     Chvojka A.      1822       1/2      Fangl J.              1748

      5.     Marinov P.       1750       1:0      Izák M.                   1729                    5.     Cedzo Š.           1789       +:-       Mačka M.          1422

      6.     Švécar F.           1705       0:1      Bureš V.                 1697                    6.     Grepl P.            1841       1:0      Dudla M.          1529

      7.     Šlégr M.            1458       1/2      Franc F.                  1654                    7.     Endl V.             1589       1/2      Driemer J.          1562

      8.     Glacner K.        1622       0:1      Pavlů P.                1621                    8.     Kaderka O.      1458       1/2      Pečinka M.       1250

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   Slovan Moravská Třebová                 8    8    0    0         16        42   :  22

                   2.   Spartak OEZ Letohrad B                   8    6    0    2         12     39.5   :  24.5

                   3.   ZD Kunvald B                                    8    6    0    2         12        35   :  29

                   4.   ŠK Svitavy B                                     8    4    0    4           8        33   :  31

                   5.   Sokol Horní Čermná                          8    4    0    4           8     29.5   :  34.5

                   6.   Sokol Městečko Trnávka                   8    3    1    4           7     33.5   :  30.5

                   7.   Spartak Choceň B                              8    3    1    4           7     31.5   :  32.5

                   8.   SK Žamberk C                                   8    2    3    3           7     30.5   :  33.5

                   9.   Loko Česká Třebová B                      8    3    1    4           7        28   :  36

                 10.   TJ Lanškroun B                                 8    3    0    5           6     32.5   :  31.5

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 8    1    1    6           3        25   :  39

                 12.   ŠK Vysoké Mýto C                            8    1    1    6           3        24   :  40

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.