Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 9. kolo 29.02.04

V devátém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Ústí n/O. D - Kunvald B 4:4, M.Trnávka - M.Třebová 4:4, Choceň B - V.Mýto C 3:5, Č.Třebová B - H.Čermná 2,5:5,5, Žamberk C - Lanškroun B 3,5:4,5, Letohrad B - Svitavy B 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 10
Výsledky 9. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D - ZD Kunvald B    Sokol Městečko Trnávka - Slovan Moravská Třebová

      1.     Mastný T.         1670       0:1      Vymetálek P.        1703                    1.     Šmíd F.              1827       0:1      Kotva M.          2046

      2.     Krummer D.      1250       1/2      Hodek R.               1748                    2.     Burian M.         1819       1/2      Buriánek P.      1849

      3.     Taslar K.           1546       1:0      Dvořák E.             1772                    3.     Dostál J.           1773       1/2      Chvojka A.      1822

      4.     Fangl J.              1748       1:0      Rusz G.                  1703                    4.     Navrátil M.      1739       1/2      Cedzo Š.            1789

      5.     Mačka M.          1422       1/2      Štěpán S.               1638                    5.     Izák M.              1729       0:1      Grepl P.            1841

      6.     Dudla M.          1529       0:1      Stúj M.                   1488                    6.     Izák A.              1100       1/2      Endl V.              1589

      7.     Pečinka M.       1250       1:0      Krčmář S.               1443                    7.     Bureš V.            1697       1:0      Kaderka O.       1458

      8.     Maštalíř J.         1600       0:1      Tobiška J.              1453                    8.     Franc F.             1654       1:0      Sojma Z.            1000

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

    Spartak Choceň B - ŠK Vysoké Mýto C            Loko Česká Třebová B - Sokol Horní Čermná

      1.     Weis L.             1847       1:0      Marek J.                 1856                    1.     Borek P.           1939       0:1      Merta M.           1714

      2.     Navrátil V.       1730       1/2      Mergl J.                  1826                    2.     Paluda J.           1578       0:1      Mareš P.            1720

      3.     Doseděl Z.        1695       0:1      Lipavský J.           1812                    3.     Petrážová K.   1418       0:1      Merta J.              1772

      4.     Flos P.               1662       1:0      Marinov P.           1750                    4.     Halbrštát D.    1549       1:0      Motl J.               1628

      5.     Nedelčev R.     1509       1/2      Šlégr M.                 1458                    5.     Šimek P.           1250       1:0      Dostálek V.      1647

      6.     Starý S.              1250       0:1      Glacner K.            1622                    6.     Schmid M.        1250       0:1      Motl L.              1586

      7.     Navrátil P.       1000       0:1      Ptáček M.              1813                    7.     Hlaváč L.         1100       1/2      Šilar J.                1553

      8.     Kopecký J.       1000       0:1      Sabolová G.         1250                    8.     Steinmetz R.    1100       0:1      Cimprich M.     1000

                                     3 : 5                                                                           2.5 : 5.5

         SK Žamberk C - TJ Lanškroun B                       Spartak OEZ Letohrad B - ŠK Svitavy B

      1.     Toman A.          1704       1/2      Šilar L.                   1999                    1.     Kameník D.     1810       1/2      Svatoš Z.           1723

      2.     Brdíček D.        1656       1/2      Solil R.                  1885                    2.     Veselý P.          1776       1:0      Bartoš K.          1678

      3.     Vohník M.        1737       0:1      Procházka P.        1926                    3.     Mikyska K.     1562       1:0      Beneš L.            1625

      4.     Jeništa J.            1774       1/2      Šebrle J.                 1828                    4.     Maceška V.      1591       0:1      Strachoň L.      1250

      5.     Mazura J.           1581       0:1      Palla S.                  1757                    5.     Sysr P.              1607       0:1      Jedlička E.        1681

      6.     Hrubeš M.        1630       1:0      Novák M.              1679                    6.     Krummer J.       1744       1:0      Vašák L.            1548

      7.     Hurdes E.         1532       1/2      Palla K.                 1551                    7.     Janeček O.        1508       1:0      Čuma J.              1592

      8.     Plíva J.              1731       1/2      Heger M.               1250                    8.     Honc V.            1000       0:1      Riedl V.             1100

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   Slovan Moravská Třebová                 9    8    1    0         17        46   :  26

                   2.   Spartak OEZ Letohrad B                   9    7    0    2         14        44   :  28

                   3.   ZD Kunvald B                                    9    6    1    2         13        39   :  33

                   4.   Sokol Horní Čermná                          9    5    0    4         10        35   :  37

                   5.   Sokol Městečko Trnávka                   9    3    2    4           8     37.5   :  34.5

                   6.   TJ Lanškroun B                                 9    4    0    5           8        37   :  35

                   7.   ŠK Svitavy B                                     9    4    0    5           8     36.5   :  35.5

                   8.   Spartak Choceň B                              9    3    1    5           7     34.5   :  37.5

                   9.   SK Žamberk C                                   9    2    3    4           7        34   :  38

                 10.   Loko Česká Třebová B                      9    3    1    5           7     30.5   :  41.5

                 11.   ŠK Vysoké Mýto C                            9    2    1    6           5        29   :  43

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 9    1    2    6           4        29   :  43

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.