Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 10. kolo 14.03.04

Desáté kolo Krajského přeboru III. třídy východ rozhodlo o vítězi a postupujícím, kterým se stalo družstvo Slovanu Moravská Třebová po výhře 5,5:2,5 nad Chocní B. Ostatní výsledky: Kunvald B - Svitavy B 5,5:2,5, Lanškroun B - Letohrad B 4:4, H.Čermná - Žamberk C 4:4, V.Mýto B - Č.Třebová C 5,5:2,5, Ústí n/O. D - M.Trnávka 3:5


KRAJSKÝ PŘEBOR III 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 11
Výsledky 10. kola

             ZD Kunvald B - ŠK Svitavy B                        TJ Lanškroun B - Spartak OEZ Letohrad B

      1.     Vymetálek P.   1703       1/2      Svatoš Z.               1723                    1.     Šilar L.              1999       1:0      Kameník D.      1810

      2.     Hodek R.          1748       1:0      Bartoš K.               1678                    2.     Procházka P.   1926       1:0      Veselý P.          1776

      3.     Dvořák E.         1772       1:0      Beneš L.                1625                    3.     Šebrle J.            1828       0:1      Mikyska K.      1562

      4.     Šlezingr V.       1705       1:0      Strachoň L.           1250                    4.     Palla S.             1757       1/2      Maceška V.       1591

      5.     Rusz G.             1703       1:0      Jedlička E.            1681                    5.     Zehnal M.         1857       0:1      Sysr P.               1607

      6.     Štěpán S.           1638       1:0      Veselý O.              1250                    6.     Palla K.            1551       0:1      Krummer J.        1744

      7.     Stúj M.              1488       0:1      Tesař J.                   1949                    7.     Boháč L.           1635       1/2      Petráček J.        1405

      8.     Tobiška J.         1453       0:1      Vašák L.                1548                    8.     Heger M.          1250       1:0      Janeček O.        1508

                                  5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

     Sokol Horní Čermná - SK Žamberk C               ŠK Vysoké Mýto C - Loko Česká Třebová B

      1.     Merta M.           1714       0:1      Brdíček D.            1656                    1.     Bělohlávek J.  1794       0:1      Petráž M.          1496

      2.     Mareš P.            1720       1/2      Jeništa J.                1774                    2.     Marek J.            1856       1:0      Šimek Z.            1522

      3.     Merta J.              1772       1:0      Mazura J.               1581                    3.     Mergl J.             1826       1:0      Paluda J.           1578

      4.     Motl J.               1628       0:1      Hrubeš M.             1630                    4.     Lipavský J.      1812       0:1      Petrážová K.    1418

      5.     Dostálek V.      1647       1/2      Hurdes E.              1532                    5.     Marinov P.      1750       1:0      Halbrštát D.     1549

      6.     Motl L.              1586       1/2      Charvát V.             1471                    6.     Švécar F.           1705       1/2      Vondra L.         1366

      7.     Šilar J.                1553       1:0      Hynek P.               1250                    7.     Šlégr M.            1458       1:0      Šimek P.            1250

      8.     Nikl J.                1250       1/2      Kopal V.                1000                    8.     Glacner K.       1622       1:0      Schmid M.        1250

                                     4 : 4                                                                           5.5 : 2.5

Slovan Moravská Třebová - Spartak Choceň B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D - Sokol Městečko Trnávka

      1.     Kotva M.          2046       1:0      Weis L.                  1847                    1.     Mastný T.         1670       0:1      Šmíd F.              1827

      2.     Sojma Z.            1910       0:1      Navrátil V.            1730                    2.     Taslar K.           1546       1/2      Burian M.         1819

      3.     Buriánek P.      1849       1/2      Nikl L.                   1658                    3.     Fangl J.             1748       1/2      Dostál J.            1773

      4.     Chvojka A.      1822       1:0      Doseděl Z.            1695                    4.     Mačka M.         1422       1/2      Navrátil M.      1739

      5.     Cedzo Š.            1789       1/2      Nedelčev R.          1509                    5.     Dudla M.          1529       1/2      Izák M.              1729

      6.     Grepl P.            1841       1:0      Starý S.                  1250                    6.     Driemer J.         1562       1:0      Bureš V.            1697

      7.     Valíček K.        1706       1/2      Držmíšek J.           1000                    7.     Pečinka M.      1250       0:1      Franc F.             1654

      8.     Kaderka O.       1458       1:0      Kopecký J.            1000                    8.     Víglaský J.       1000       0:1      Pavlů P.            1621

                                  5.5 : 2.5                                                                           3 : 5

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   Slovan Moravská Třebová               10    9    1    0         19     51.5   :  28.5

                   2.   Spartak OEZ Letohrad B                 10    7    1    2         15        48   :  32

                   3.   ZD Kunvald B                                  10    7    1    2         15     44.5   :  35.5

                   4.   Sokol Horní Čermná                        10    5    1    4         11        39   :  41

                   5.   Sokol Městečko Trnávka                 10    4    2    4         10     42.5   :  37.5

                   6.   TJ Lanškroun B                               10    4    1    5           9        41   :  39

                   7.   ŠK Svitavy B                                   10    4    0    6           8        39   :  41

                   8.   SK Žamberk C                                 10    2    4    4           8        38   :  42

                   9.   Spartak Choceň B                            10    3    1    6           7        37   :  43

                 10.   ŠK Vysoké Mýto C                          10    3    1    6           7     34.5   :  45.5

                 11.   Loko Česká Třebová B                    10    3    1    6           7        33   :  47

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D               10    1    2    7           4        32   :  48

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.