Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - 11. kolo 28.03.04

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru III. třídy východ byly dosaženy výsledky: M.Trnávka - Kunvald B 4:4, Choceň B - Ústí n/O. D. 4:4, Č.Třebová B - M.Třebová 1:7, Žamberk C - V.Mýto C 5:3, Letohrad B - H.Čermná 4:4, Svitavy B - Lanškroun B 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR III VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor III východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola

   Sokol Městečko Trnávka - ZD Kunvald B          Spartak Choceň B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D

      1.     Burian M.         1819       1/2      Vymetálek P.        1703                    1.     Weis L.             1847       1/2      Mastný T.         1670

      2.     Dostál J.            1773       0:1      Hodek R.               1748                    2.     Navrátil V.       1730       +:-       Krummer D.      1250

      3.     Navrátil M.      1739       1/2      Dvořák E.             1772                    3.     Nikl L.              1658       1/2      Taslar K.           1546

      4.     Izák A.               1100       0:1      Šlezingr V.            1705                    4.     Doseděl Z.       1695       1/2      Fangl J.              1748

      5.     Bušina V.          1569       1/2      Štěpán S.               1638                    5.     Nedelčev R.     1509       1:0      Mačka M.          1422

      6.     Rovner O.         1100       1/2      Nekoranec R.       1666                    6.     Starý S.             1250       0:1      Dudla M.          1529

      7.     Žůrek O.            1100       1:0      Krčmář S.               1443                    7.     Janoušek M.    1000       1/2      Driemer J.          1562

      8.     Bureš J.              1100       1:0      Duchene F.           1000                    8.     Držmíšek J.      1000       0:1      Pečinka M.       1250

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Loko Česká Třebová B - Slovan Moravská Třebová       SK Žamberk C - ŠK Vysoké Mýto C

      1.     Borek P.            1939       0:1      Kotva M.               2046                    1.     Toman A.          1704       1/2      Marek J.             1856

      2.     Petráž M.          1496       0:1      Sojma Z.                 1910                    2.     Brdíček D.       1656       1/2      Mergl J.             1826

      3.     Paluda J.           1578       0:1      Buriánek P.          1849                    3.     Jeništa J.           1774       1:0      Marinov P.       1750

      4.     Petrážová K.    1418       0:1      Chvojka A.           1822                    4.     Mazura J.          1581       1:0      Švécar F.           1705

      5.     Halbrštát D.     1549       1/2      Cedzo Š.                1789                    5.     Hrubeš M.        1630       1/2      Šlégr M.            1458

      6.     Vondra L.         1366       1/2      Grepl P.                 1841                    6.     Hurdes E.         1532       1:0      Soukup J.          1571

      7.     Šimek P.            1250       0:1      Endl V.                  1589                    7.     Pelinka F.        1250       0:1      Beneš M.           1408

      8.     Schmid M.        1250       0:1      Dvořáček A.         1518                    8.     Kopal V.           1000       1/2      Kosek M.          1100

                                     1 : 7                                                                              5 : 3

Spartak OEZ Letohrad B - Sokol Horní Čermná              ŠK Svitavy B - TJ Lanškroun B

      1.     Kameník D.      1810       1:0      Merta M.                1714                    1.     Svatoš Z.          1723       0:1      Procházka P.   1926

      2.     Veselý P.          1776       0:1      Mareš P.                1720                    2.     Bartoš K.          1678       1/2      Šebrle J.             1828

      3.     Mikyska K.      1562       1/2      Merta J.                  1772                    3.     Beneš L.           1625       0:1      Palla S.              1757

      4.     Maceška V.       1591       1:0      Dostálek V.          1647                    4.     Veselý O.         1250       1:0      Zehnal M.         1857

      5.     Sysr P.               1607       0:1      Motl L.                  1586                    5.     Tesař J.              1949       +:-       Novák M.         1679

      6.     Krummer J.        1744       1/2      Šilar J.                    1553                    6.     Vašák L.           1548       1/2      Palla K.             1551

      7.     Petráček J.        1405       1:0      Cimprich M.         1000                    7.     Riedl V.            1100       1/2      Boháč L.           1635

      8.     Janeček O.        1508       0:1      Vacek M.               1484                    8.     Baláž J.              1000       0:1      Heger M.           1250

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

 

Konečná tabulka

                   1.   Slovan Moravská Třebová            11  10    1    0         21     58.5   :  29.5

                   2.   Spartak OEZ Letohrad B                 11    7    2    2         16        52   :  36

                   3.   ZD Kunvald B                                  11    7    2    2         16     48.5   :  39.5

                   4.   Sokol Horní Čermná                        11    5    2    4         12        43   :  45

                   5.   Sokol Městečko Trnávka                 11    4    3    4         11     46.5   :  41.5

                   6.   TJ Lanškroun B                               11    5    1    5         11     45.5   :  42.5

                   7.   SK Žamberk C                                 11    3    4    4         10        43   :  45

                   8.   ŠK Svitavy B                                   11    4    0    7           8     42.5   :  45.5

                   9.   Spartak Choceň B                            11    3    2    6           8        41   :  47

                 10.   ŠK Vysoké Mýto C                          11    3    1    7           7     37.5   :  50.5

                 11.   Loko Česká Třebová B                    11    3    1    7           7        34   :  54

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D         11    1    3    7           5        36   :  52

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.