Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ - rozlosování 25.09.03

Také Krajský přebor družstev 3. třídy - skupina východ byl rozlosován ve středu 24.9.2003 v Ústí n/O a rozlosování je patrné z přiloženého přehledu.


1.kolo 12.10.2003
Lanškroun B ZD Kunvald B
Sokol Horní Čermná ŠK Svitavy B
ŠK Vysoké Mýto C Spartak OEZ Letohrad B
Slovan Moravská Třebová SK Žamberk C
Jiskra Ústí nad Orlicí D Loko Česká Třebová B
Sokol Městečko Trnávka Spartak Choceň B
2.kolo 2.11.2003
ZD Kunvald B Spartak Choceň B
Loko Česká Třebová B Sokol Městečko Trnávka
SK Žamberk C Jiskra Ústí nad Orlicí D
Spartak OEZ Letohrad B Slovan Moravská Třebová
ŠK Svitavy B ŠK Vysoké Mýto C
Lanškroun B Sokol Horní Čermná
3.kolo 16.11.2003
Sokol Horní Čermná ZD Kunvald B
ŠK Vysoké Mýto C Lanškroun B
Slovan Moravská Třebová ŠK Svitavy B
Jiskra Ústí nad Orlicí D Spartak OEZ Letohrad B
Sokol Městečko Trnávka SK Žamberk C
Spartak Choceň B Loko Česká Třebová B
4.kolo 30.11.2003
ZD Kunvald B Loko Česká Třebová B
SK Žamberk C Spartak Choceň B
Spartak OEZ Letohrad B Sokol Městečko Trnávka
ŠK Svitavy B Jiskra Ústí nad Orlicí D
Lanškroun B Slovan Moravská Třebová
Sokol Horní Čermná ŠK Vysoké Mýto C
5.kolo 14.12.2003
ŠK Vysoké Mýto C ZD Kunvald B
Slovan Moravská Třebová Sokol Horní Čermná
Jiskra Ústí nad Orlicí D Lanškroun B
Sokol Městečko Trnávka ŠK Svitavy B
Spartak Choceň B Spartak OEZ Letohrad B
Loko Česká Třebová B SK Žamberk C
6.kolo 11.1.2004
ZD Kunvald B SK Žamberk C
Spartak OEZ Letohrad B Loko Česká Třebová B
ŠK Svitavy B Spartak Choceň B
Lanškroun B Sokol Městečko Trnávka
Sokol Horní Čermná Jiskra Ústí nad Orlicí D
ŠK Vysoké Mýto C Slovan Moravská Třebová
7.kolo 25.1.2004
Slovan Moravská Třebová ZD Kunvald B
Jiskra Ústí nad Orlicí D ŠK Vysoké Mýto C
Sokol Městečko Trnávka Sokol Horní Čermná
Spartak Choceň B Lanškroun B
Loko Česká Třebová B ŠK Svitavy B
SK Žamberk C Spartak OEZ Letohrad B
8.kolo 15.2.2004
ZD Kunvald B Spartak OEZ Letohrad B
ŠK Svitavy B SK Žamberk C
Lanškroun B Loko Česká Třebová B
Sokol Horní Čermná Spartak Choceň B
ŠK Vysoké Mýto C Sokol Městečko Trnávka
Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí D
9.kolo 29.2.2004
Jiskra Ústí nad Orlicí D ZD Kunvald B
Sokol Městečko Trnávka Slovan Moravská Třebová
Spartak Choceň B ŠK Vysoké Mýto C
Loko Česká Třebová B Sokol Horní Čermná
SK Žamberk C Lanškroun B
Spartak OEZ Letohrad B ŠK Svitavy B
10.kolo 14.3.2004
ZD Kunvald B ŠK Svitavy B
Lanškroun B Spartak OEZ Letohrad B
Sokol Horní Čermná SK Žamberk C
ŠK Vysoké Mýto C Loko Česká Třebová B
Slovan Moravská Třebová Spartak Choceň B
Jiskra Ústí nad Orlicí D Sokol Městečko Trnávka
11.kolo 28.3.2004
Sokol Městečko Trnávka ZD Kunvald B
Spartak Choceň B Jiskra Ústí nad Orlicí D
Loko Česká Třebová B Slovan Moravská Třebová
SK Žamberk C ŠK Vysoké Mýto C
Spartak OEZ Letohrad B Sokol Horní Čermná
ŠK Svitavy B Lanškroun B

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.