Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor jednotlivců v bleskové hře 26.12.03

Letošní Memoriál Oldy Hájka v bleskové hře, hraný současně jako Krajský přebor jednotlivců, nepostrádal na zajímavosti. Za účasti 48 hráčů se novým krajským přeborníkem stal Martin Škorpík z Poličky jen o pomocné hodnocení před Martinem Šmajzrem z pořádajícího oddílu a Pavlem Hrubešem z Lanškrouna.


Výsledky finále “A”
Poř. Jméno ELO Nar. Oddíl Body Skóre Los
1   Škorpík Martin 2147 78 Polička 8,5 41,75 9
2   Šmajzr Martin 2165 70 Ústí n. O. 8,5 40,00 1
3   Hrubeš Pavel 2145 71 Lanškroun 8 41,00 5
4   Pokorný Tomáš 2262 69 Lanškroun 7 30,00 10
5   Jedlička Aleš 2280 72 Kolín 5,5 27,00 7
6   Houška Bronislav 2009 80 Polička 5,5 26,75 11
7   Šilar Lubomír 2151 54 Synthesia 5,5 21,75 6
8   Červený Martin 2180 83 Brno 5,5 20,25 3
9   Daniel Martin 2074 78 Litomyšl 4,5 24,50 2
10   Ptáček Luboš 2033 75 V. Mýto 4 18,50 8
11   Šilar Ladislav 1999 49 Lanškroun 2 7,00 12
12   Ondráček Jan 1638 89 Chotěboř 1,5 6,50 4
Výsledky finále “B”
Poř. Jméno ELO Nar. Oddíl Body Skóre Los
1   Zeman Arnošt 2043 57 Polička 8,5 43,25 12
2   Volf Jaroslav 2126 44 Ústí n. O. 8,5 40,50 2
3   Lorenc Oldřich 2124 55 Polička 7,5 35,75 10
4   Trojan Luboš 2029 42 Synthesia 7 31,00 1
5   Chládek Vlastimil 1956 59 Lipovec 6 28,75 11
6   Poslušný Martin 1889 75 Ústí n. O. 5,5 24,75 4
7   Petrus Luděk 1881 80 Chotěboř 5 23,50 9
8   Pokorný Jan 1726 87 Ústí n. O. 5 23,00 3
9   Kameník David 1810 77 Ústí n. O. 4,5 25,50 5
10   Mareš Petr 2032 55 Ústí n. O. 4 16,75 7
11   Chládek Václav 2101 54 Lanškroun 3 14,50 6
12   Michal Milan 1782 61 Chotěboř 1,5 5,25 8
Výsledky finále “C”
Poř. Jméno ELO Nar. Oddíl Body Skóre Los
1   Kotva Milan 2046 48 M.Třebová 9,5 47,25 10
2   Holásek Pavel 2021 72 Ústí n. O. 7,5 36,25 5
3   Krejčík Tomáš 1851 80 Chotěboř 7,5 36,00 12
4   Švub Jan 1928 53 Lanškroun 6 28,00 7
5   Zeman Ladislav 1949 44 Litomyšl 5,5 32,50 11
6   Červený Petr 2043 87 Polička 5,5 26,25 8
7   Smola Jan 1821 53 Ústí n. O. 5 23,50 9
8   Glembek Bohumír 1718 41 Ústí n. O. 5 21,00 2
9   Linhart Jan 1695 87 Chotěboř 4,5 23,00 4
10   Novotný Tomáš 1661 87 Chotěboř 4,5 21,00 1
11   Kylar Pavel 1808 54 Ústí n.O. 3 15,00 6
12   Nedelčev Radim 1509 50 Choceň 2,5 11,25 3
Výsledky finále “D”
Poř. Jméno ELO Nar. Oddíl Body Skóre Los
1   Motáček Jan 1689 39 Litomyšl 8 38,00 4
2   Houšková Magdaléna 2052 77 Polička 8 37,00 8
3   Klíma Ladislav 1452 82 Polička 8 35,25 12
4   Krummer Dušan 1250 80 Ústí n.O. 7,5 36,75 7
5   Dudla Martin 1529 76 Ústí n.O. 7,5 35,50 5
6   Jerman Miloš 1663 79 Polička 6 31,25 6
7   Jirsa Lukáš 1710 87 Litomyšl 6 22,50 9
8   Marinov Peter 1750 58 V. Mýto 4,5 20,25 1
9   Mareš Petr 1785 83 Ústí n.O. 3,5 17,25 2
10   Mastný Tomáš 1670 64 Ústí n.O. 3,5 11,75 10
11   Hatala Ondřej 1250 87 Polička 2,5 8,50 3
12   Zeman Arnošt 1250 85 Polička 1 3,50 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.