Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - druhý turnaj 16.11.03

Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže sezony 2003/04 se hrál v sobotu dne 15.11.2003 v Lanškrouně a letos již podruhé na něm byla překonána hranice v počtu startujících - celkem se ho zúčastnilo 163 hráčů a hráček !!!


Poř. Jméno VT Narození Kateg Body Prog Oddíl
1. Rott   Michal 4 11.7.1995 H10 18 60 Hlinsko
2. Hanus Lukáš 10.9.1995 H10 16 69 Hlinsko
3. Sabolová Kristýna 4 6.3.1995 D10 16 63 Vysoké Mýto
4. Kapoun Vít                4 5.1.1995 H10 15 69 Ústí n. O.
5. Sháněl Matěj 15.2.1995 H10 15 64 Vysoké Mýto
6. Sláma Jan                24.6.1995 H10 15 48 Kámen
7. Hejkrlík Lukáš 14.6.1994 H10 14 54 Žamberk
8. Golubeva Nikol       4 4.9.1995 D10 14 42 Kámen
9. Dunglová Natálie   3.3.1996 D10 13 48 Žamberk
10. Petrásek Kamil 4 20.6.1995 H10 12 48 Polička
11. Lorenc Adam 11.4.1997 H10 12 42 Žamberk
12. Novotný Tomáš 1995 H10 11 11 Zaječice
13. Hájek Pavel              29.1.1996 H10 10 34 Ústí n. O.
14. Wetter Zdeněk 1995 H10 9 37 Česká Třebová
15. Valášek Matouš 1997 H10 9 18 Alfa Pardubice
16. Lamborová Lucie        18.3.1996 D10 8 27 Ústí n. O.
17. Krejčík Jan                24.8.1995 H10 7 14 Ústí n. O.
18. Škoda Jan 16.12.1995 H10 6 21 Česká Třebová
19. Mastná Kristýna       12.3.1996  D10 6 20 Ústí n. O.
20. Hladík Pavel 1996 H10 5 27 Alfa Pardubice
21. Bielčiková Sára       13.10.1998 D10 4 14 Kámen
22. Holásek Jan              12.11.1997 H10 3 4 Ústí n. O.
Poř. Jméno VT Narození Kateg Body Prog Oddíl
1. Kokeš Ondřej 4 31.5.1993 H12 27 99 Chrudim
2. Růžička Filip 1993 H12 24 84 Pce
3. Mazura Ondřej 1993 H12 21 84 Žamberk
4. Bielčik Šimon          4 28.4.1994 H12 19 72 Kámen
5. Smejkal Dominik     4 5.6 H12 19 72 Kámen
6. Cacek Tomáš 4 12.4.1994 H12 19 63 Lanškroun
7. Lehárová Alžběta   1.8.1994 D12 18 78 Pardubice
8. Tomeš Marek 11.3.1994 H12 18 72 Vysoké Mýto
9. Kopecký Michal 5 2.3.1993 H12 18 70 Miřetice
10. Kosek Marek 3 22.4.1993 H12 18 69 Vysoké Mýto
11. Jiráň Jan 24.5.1993 H12 18 63 Infi Parbubice
12. Výprachtický David 4 1994 H12 18 57 Žamberk
13. Karaba Viktor 1993 H12 17 72 Pardubice
14. Horník Zbyněk 5 16.4.1993 H12 17 69 Miřetice
15. Toploský Petr 1994 H12 17 66 Alfa Pardubice
16. Klement Jakub 28.6.1993 H12 17 63 Vysoké Mýto
17. Jílek Václav 4 1.6.1993 H12 17 57 Vysoké Mýto
18. Franz Lukáš              22.6.1993   H12 16 66 Ústí n. O.
19. Lorenc Josef 4 21.1.1993 H12 15 69 Žamberk
20. Černý Jan 14.9.1993 H12 15 54 Přelouč
21. Hanč Michal 1994 H12 15 48 Vysoké Mýto
22. Hrdina David 22.6.1993 H12 15 45 Jablonné n.O.
23. Ryzner Michal 6.5.1994 H12 14 57 Infi Parbubice
24. Polívka Jaroslav 5 25.5.1994 H12 14 54 Miřetice
25. Smejkalová Monika          7.7.1993 D12 14 47 Mistrovice
26. Schaffer Ondřej 7.10.1993 H12 13 54 Polička
27. Dvořáček Michal  IV. 20.11.1993 H12 13 51 Mistrovice
28. Hevera Jakub 1994 H12 13 48 Česká Třebová
29. Dolečková Barbora       15.2.1993 D12 13 42 Mistrovice
30. Holcman Jakub                4 29.6.1993 H12 13 36 Mistrovice
31. Švadlenka Jiří 5 27.7.1994 H12 12 51 Chrudim
32. Marek Michal 4 22.12.1993 H12 12 51 Lanškroun
33. Petrásek Jan 4 1993 H12 12 51 Polička
34. Vojáček Lukáš     5 23.2.1993 H12 12 34 Kámen
35. Kainek Jan 5 1994 H12 12 30 Žamberk
36. Komínek Lukáš 1.7.1993 H12 11 53 Lanškroun
37. Krejčík Tomáš           28.5.1994  H12 11 48 Ústí n. O.
38. Kubišta Ladislav 1.10.1994 H12 11 42 Ústí n. O.
39. Kabourek Roman 1993 H12 11 42 Žamberk
40. Teplý Michal 1993 H12 11 39 Alfa Pardubice
41. Hajluk Fedor 1993 H12 11 26 Vysoké Mýto
42. Dušek Jakub 1993 H12 11 15 Alfa Pardubice
43. Pavlas Tomáš         5 10.2.1993 H12 9 36 Kámen
44. Zelený Martin 6.12.1993 H12 9 30 Přelouč
45. Michal Jirka 1993 H12 9 30 Přelouč
46. Pavelka Ondřej 26.11.1993 H12 9 27 Lanškroun
47. Krejčí Filip 19.9.1993 H12 9 26 Mistrovice
48. Černý Jakub 17.9.1993 H12 9 15 Přelouč
49. Mareš Jan 13.10.1994 H12 8 28 Ústí n. O.
50. Farkasová Lucie         2.2.1993 D12 8 27 Ústí n. O.
51. Vlček Ondřej 1994 H12 7 27 Alfa Pardubice
52. Procházka  Jan        17.10.1994 H12 5 18 Ústí n. O.
Poř, Jméno VT Narození Kateg Body Prog Oddíl
1. Petráž Martin 1496 28.11.1991 H14 20 87 Česká Třebová
2. Beneš Milan 1408 23.8.1991 H14 20 78 Vysoké Mýto
3. Sabolová Gabriela 3 21.2.1992 D14 19 76 Vysoké Mýto
4. Krys Jan  1401 16.3.1991 H14 18 81 Chrudim
5. Ryzner Jiří 13.9.1991 H14 18 70 Infi Parbubice
6. Šplíchalová Veronika 3 19.1.1991 D14 17 66 Vysoké Mýto
7. Laštůvka Karel 4 11.1.1991 H14 17 66 Hlinsko
8. Felcman Tomáš 3 28.6.1992 H14 17 57 Žamberk
9. Snítil Jiř 4 19.11.1991 H14 16 55 Lanškroun
10. Božovský Milan      4 20.3.1991 H14 16 48 Kámen
11. Kůs Martin 3 31.3.1991 H14 15 64 Chrudim
12. Hlaváč Likáš 4 22.4.1992 H14 15 57 Česká Třebová
13. Čech Filip              4 18.2.1992 H14 15 48 Kámen
14. Štorek Jakub           4 12.5.1992 H14 14 64 Kámen
15. Halousek Jaroslav 1991 H14 14 60 Alfa Pardubice
16. Slezák Tomáš 4 29.5.1992 H14 14 54 Česká Třebová
17. Bednář Marcel 1991 H14 14 45 Jablonné n.O.
18. Jiráň Josef 30.12.1991 H14 13 60 Infi Parbubice
19. Gibiš Petr                  4.VT  13.5.1991    H14 13 59 Ústí n. O.
20. Červinka Miroslav       3.9.1992 H14 13 51 Zaječice
21. Dytrt Filip 6.6.1992 H14 13 51 Žamberk
22. Steinmetz Roman 4 20.6.1991 H14 13 45 Česká Třebová
23. Švarc Ondřej 1991 H14 13 39 Vysoké Mýto
24. Čajka Vladimír 19.3.1992 H14 12 54 Ústí n. O.
25. Brejša Vít 4 1.6.1992 H14 12 51 Lanškroun
26. Chládek David 4 6.12.1991 H14 12 48 Lanškroun
27. Pecháček Robin 3.9.1992 H14 12 45 Horní Čermná
28. Fáber Robin 1991 H14 12 42 Jablonné n.O.
29. Mencl Jan 14.8.1992 H14 12 36 Přelouč
30. Lacman Ondřej         11.4.1992 H14 11 57 Zaječice
31. Čermák Michal       4 18.3.1991 H14 11 47 Kámen
32. Borovec Ondřej 1992 H14 11 36 Vysoké Mýto
33. Simon Ondřej 1991 H14 10 40 Vysoké Mýto
34. Sychra Tomáš 1992 H14 10 35 Lanškroun
35. Čermák Jakub         4 1.5.1992 H14 9 45 Kámen
36. Černohorský Daniel  1991 H14 9 42 Jablonné n.O.
37. Mačát Petr 15.4.1991 H14 8 30 Horní Čermná
38. Nýri Petr 16.12.1992 H14 8 19 Jablonné n.O.
39. Susserová Martina        30.12.1992 D14 7 35 Ústí n. O.
40. Beran David 1991 H14 7 24 Jablonné n.O.
41. Huf Tomáš 9.6.1992 H14 6 25 Lanškroun
42. Stránský Michal 23.9.1991 H14 6 12 Ústí n. O.
43. Janda Petr 14.2.1991 H14 0 0 Lanškroun
Poř. Jméno VT Narození Kateg Body Prog Oddíl
1. Zeinert Michal 1683 15.9.1989 H16 24 84 Česká Třebová
2. Vondra Lukáš 1366 9.12.1990 H16 22 93 Česká Třebová
3. Bartošová Lucie 3 1989 D16 19 78 Litomyšl
4. Křivohlávek David 3 18.1.1989 H16 19 76 Lanškroun
5. Pečinka Martin            3 16.9.1990           H16 19 73 Ústí n. O.
6. Žák Pavel 3 19.8.1990 H16 19 69 Chrudim
7. Zámečník Jan 1461 24.1.1990 H16 19 69 Hlinsko
8. Halbrštát David 1549 4.11.1989 H16 18 79 Česká Třebová
9. Culek Karel 3 8.10.1990 H16 18 69 Chrudim
10. Sodomka Adam 3 1989 H16 18 66 Polička
11. Trkal Tomáš 4 1990 H16 17 69 Polička
12. Pecháček Tomáš 12.4.1990 H16 17 66 Horní Čermná
13. Pazourek Jiří           18.10.1990 H16 16 67 Zaječice
14. Horský Jakub 4 19.8.1990 H16 16 51 Česká Třebová
15. Felcman Martin 12.7.1990 H16 16 48 Žamberk
16. Horák Libor 1990 H16 15 59 Litomyšl
17. Stejskal Martin 15.12.1989 H16 15 45 Ústí n. O.
18. Pilař Miroslav 1990 H16 15 42 Alfa Pardubice
19. Horáček Michal 5.6.1990 H16 14 75 Infi Parbubice
20. Medveď Lukáš 1989 H16 14 48 Alfa Pardubice
21. Svoboda Ondřej 4 7.11.1990 H16 14 45 Česká Třebová
22. Šilar Josef 21.10.1990 H16 13 46 Horní Čermná
23. Fišar Adam 20.9.1989 H16 12 45 Horní Čermná
24. Halbrštátová Kateřina      4 1989 D16 12 33 Mistrovice
25. Šimek Jakub 1990 H16 11 51 Alfa Pardubice
26. Sauer Petr 1989 H16 11 37 Litomyšl
27. Bečička David 4 12.10.1990 H16 11 36 Ústí n. O.
28. Valenta Jakub 20.4.1990 H16 10 25 Mistrovice
29. Pop Vasil 19.1.1989 H16 10 24 Horní Čermná
30. Hubálková Michaela   10.8.1990 D16 10 22 Mistrovice
31. Bot Marek 1990 H16 9 24 Jablonné n.O.
32. Jozíf Zdeněk 31.3.1990 H16 9 21 Infi Parbubice
33. Stollin Martin         4 24.4.1990 H16 8 25 Kámen
34. Golubev Martin     5 27.8.1990 H16 7 33 Kámen
35. Koiš Tomáš            5 15.12.1990 H16 6 24 Kámen
- Bureš Zdeněk 3 starší - 16 65 Litomyšl

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.