Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - čtvrtý turnaj 25.02.04

Čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže sezony 2003/04 proběhl v sobotu 21.2.2004 v DDM Hlinsko. Ani tento turrnaj nevybočil z letošní vysolé účasti, když se ho zúčastnilo celkem 138 mladých hráčů a hráček.


KP žáků, 21.2.2004 - HLINSKO
H+D16
poř. příjmení, jméno elo/vt oddíl narození body prog.
1. ZEINERT Michal 1648 ČT 15.9.1989 25 89
1. ZEINERT Michal 1648 ČT 15.9.1989 89
2. HANUS Michal 1482 HLI 30.1.1989 21 69
3. KŘIVOHLÁVEK David 3 LA 18.1.1989 19 90
4. BARTOŠOVÁ Lucie 1390 LI 21.10.1989 19 80
5. PEČINKA Martin 3 ÚO 16.9.1990 19 78
6. ZÁMEČNÍK Jan 1461 HLI 24.1.1990 19 75
7. HALBRŠTÁT David 1535 ČT 4.11.1989 19 75
8. SODOMKA Adam 3 POL 10.6.1989 19 65
9. HEGR Martin 1402 HLI 6.4.1989 17 69
10. CULEK Karel 3 CHR 8.10.1990 17 65
11. HORÁK Libor 4 LI 12.12.1990 17 62
12. SAUER Petr 3 LI 27.11.1989 17 53
13. FIŠAR Adam 4 20.9.1989 16 69
14. FELCMAN Martin 4 ŽA 12.7.1990 16 57
15. MEDVEĎ Lukáš 5 ALFA 1.12.1989 16 44
16. BEČIČKA David 4 ÚO 12.10.1990 15 61
17. PECHÁČEK Tomáš 4 12.4.1990 15 55
18. JANOUŠEK Jiří 4 ZAJ 2.8.1989 15 51
19. STEJSKAL Martin 4 ÚO 15.12.1989 14 51
20. HALBRŠTÁTOVÁ Kateřina 4 MI 25.2.1989 13 55
21. BRADA Miroslav 4 KA 30.10.1990 13 45
22. ŠIMEK Jakub 5 ALFA 14.6.1990 12 51
23. PAZOUREK Jiří 4 ZAJ 18.10.1990 12 50
24. FORMAN Ladislav 4 ZAJ 25.11.1990 11 46
25. HUBÁLKOVÁ Michaela 4 MI 10.8.1990 11 40
26. KOIŠ Tomáš 5 KA 15.12.1990 11 30
27. VALENTA Jakub 4 MI 20.4.1990 9 39
28. STOLLIN Martin 5 KA 24.4.1990 8 39
29. KROBOT Jan 5 23.7.1990 7 34
30. BLÁHA Jan 5 ČT 15.1.1989 7 21
H+D14
poř. příjmení, jméno elo/vt oddíl narození body prog.
1. VALA Filip 1634 HB 29.1.1992 21 78
2. PETRÁŽ Martin 1463 ČT 28.1.1991 20 76
3. KŮS Martin 1492 CHR 29.3.1991 20 75
4. KRYS Jan 1413 CHR 16.3.1991 18 72
5. SABOLOVÁ Gabriela 1261 VM 21.2.1992 18 61
6. ŠPLÍCHALOVÁ Veronika 3 VM 19.1.1991 17 78
7. BENEŠ Milan 1404 VM 23.8.1991 17 76
8. FELCMAN Tomáš 3 ŽA 28.6.1992 17 65
9. LACMAN Ondřej 4 ZAJ 11.4.1992 17 63
10. ČERMÁK Jakub 4 KA 1.5.1992 17 62
11. ČERVINKA Miroslav 4 ZAJ 3.9.1992 16 72
12. HALOUSEK Jaroslav 5 ALFA 11.9.1991 16 66
13. ŠTOREK Jakub 4 KA 12.5.1992 16 62
14. ČERMÁK Michal 4 KA 18.3.1991 16 60
15. FORMAN Petr 4 ZAJ 25.5.1992 16 54
16. HLAVÁČ Lukáš 4 ČT 22.4.1992 16 52
17. LAŠTŮVKA Karel 4 HLI 11.1.1991 15 62
18. POHAN Lukáš 4 LA 30.12.1991 15 59
19. SNÍTIL Jiří 3 LA 19.11.1991 15 54
20. PECHÁČEK Robin 5 3.9.1992 14 66
21. HOMOLÁČ Jiří 4 ZAJ 30.6.1991 14 57
22. BOŽOVSKÝ Milan 3 KA 20.3.1991 14 57
23. VACEK Josef 4 HLI 25.2.1992 14 48
24. RAČEK Jakub 4 ČT 25.3.1991 13 60
25. ČECH Filip 4 KA 18.2.1992 13 57
26. SIMON Ondřej 4 VM 30.10.1991 13 57
27. JANOUŠEK Petr 4 ZAJ 29.4.1992 13 54
28. KŘIVÝ Jan 4 POL 10.12.1992 13 48
29. BREJŠA Vít 4 LA 1.6.1992 13 45
30. SMEJKAL Ladislav 4 ZAJ 16.1.1991 13 39
31. BOROVEC Ondřej 4 VM 2.9.1992 12 48
32. ČAJKA Vladimír 5 ÚO 19.3.1992 12 48
33. STRÁNSKÝ Michal 5 ÚO 23.9.1991 12 42
34. VAJDA Lukáš 5 ALFA 20.8.1991 12 36
35. LORBER Jiří 4 KA 30.6.1992 11 45
36. SUSSEROVÁ Martina 5 ÚO 30.12.1992 11 27
37. CHLÁDEK David 4 LA 6.12.1991 10 42
38. VOJÁČEK Jan 5 PŘE 11.6.1991 10 42
39. SEMRÁD Michal 5 KA 5.12.1991 10 39
40. DYTRT Filip 4 ŽA 6.6.1992 9 36
41. VERBÍK Jaromír 4 ŽA 15.1.1991 9 36
42. NEJEDLÝ Lukáš 5 ÚO 6.2.1991 9 30
43. HRUBÝ Jaroslav 4 ZAJ 7.5.1992 8 29
44. ŠVANIGA Jan 5 HM 12.10.1991 8 15
45. ČERNÝ Jakub 5 PŘE 17.9.1991 7 42
46. CHMELÍK Ondřej 5 LA 8.12.1992 3 6
H+D12
poř. příjmení, jméno elo/vt oddíl narození body prog.
1. KOSEK Marek 3 VM 22.4.1993 27 99
2. MAZURA Ondřej 4 ŽA 9.3.1993 24 87
3. RŮŽIČKA Filip 3 SYN 7.5.1993 21 78
4. LORENC Josef 4 ŽA 21.1.1993 20 81
5. BIELČIK Šimon 3 KA 28.4.1994 18 72
6. TOMEŠ Marek 3 VM 11.3.1994 18 72
7. JÍLEK Václav 4 VM 1.6.1993 18 68
8. KOMÍNEK Lukáš 4 LA 1.7.1993 17 66
9. VÝPRACHTICKÝ David 4 ŽA 14.11.1993 17 60
10. MAREŠ Jan 5 ÚO 13.10.1994 17 48
11. ČERNÝ Jan 5 PŘE 14.9.1993 16 63
12. HANČ Michal 4 VM 7.8.1993 16 60
13. MIKULA Jan 4 HM 7.2.1994 16 54
14. MAREK Michal 4 LA 22.12.1993 15 69
15. LEHÁROVÁ Alžběta 4 SYN 1.8.1994 15 62
16. KARABA Viktor 4 SYN 7.5.1993 15 62
17. MALÁ Michaela 5 ŽA 24.8.1993 14 57
18. KAINEK Jan 4 ŽA 26.3.1994 14 51
19. ZELENÝ Martin 5 PŘE 6.10.1993 13 57
20. PETRÁSEK Jan 4 POL 14.1.1993 13 48
21. SMEJKAL Marek 4 ZAJ 14.11.1993 13 42
22. MEDUNA Radek 4 ZAJ 6.1.1993 13 42
23. PAVLAS Tomáš 5 KA 10.2.1993 13 41
24. VOKÁL Marek 5 ZAJ 15.8.1993 13 35
25. ČIHÁKOVÁ Žaneta 5 HM 9.2.1994 12 45
26. ČECHLOVSKÝ Jan 5 ZAJ 22.6.1994 12 27
27. DOLEČKOVÁ Barbora 4 MI 15.2.1993 11 55
28. SCHAFFER Ondřej 4 POL 7.10.1993 11 52
29. KABOUREK Roman 5 ŽA 16.11.1993 11 36
30. TOPOLSKÝ Petr 5 ALFA 18.4.1994 10 54
31. NYKLÍČEK Daniel 5 ŽA 24.6.1994 10 42
32. FARKASOVÁ Lucie 5 ÚO 2.2.1993 10 29
H+D10
poř. příjmení, jméno elo/vt oddíl narození body prog.
1. SABOLOVÁ Kristýna 4 VM 6.3.1995 19 75
2. HANUS Lukáš 4 HLI 10.9.1995 18 69
3. PETRÁSEK Kamil 4 POL 20.6.1995 17 72
4. ROTT Michal 4 HLI 11.7.1995 17 63
5. GOLUBEVA Nikol 4 KA 4.9.1995 16 42
6. HLEDÍK Jakub 4 ZAJ 25.6.1995 15 57
7. POCHOBRADSKÝ Libor 5 ALFA 28.3.1996 15 54
8. DUNGLOVÁ Natálie 4 ŽA 3.3.1996 13 60
9. KAPOUN Vít 4 ÚO 5.1.1995 13 43
10. BLEHA Pavel 5 HM 4.9.1995 13 40
11. KUČERA František 4 CHR 9.2.1995 12 57
12. HÁJEK Pavel 5 ÚO 29.1.1996 12 51
13. VYSKOČIL Daniel 5 POL 10.7.1996 11 33
14. RATZINGER Patrik 5 ČT 10.10.1996 10 20
15. BIELČIKOVÁ Sára 5 KA 13.10.1998 9 37
16. NOVOTNÝ Tomáš 5 ZAJ 17.1.1995 9 37
17. LAMBOROVÁ Lucie 5 ÚO 18.3.1996 8 39
18. SLÁMA Jan 4 KA 22.6.1995 8 37
19. VOKÁLOVÁ Klára 5 ZAJ 3.11.1996 7 24
20. HOLÁSEK Jan 5 ÚO 12.11.1997 4 19
21. MASTNÁ Kristýna 5 ÚO 12.3.1996 4 15
22. MRKVIČKA Josef 5 ZAJ 26.1.1995 2 5
H+D18
poř. příjmení, jméno elo/vt oddíl narození body
1. ČERVENÝ Petr 2043 POL 18.4.1987 6,5
2. POKORNÝ Jan 1726 ÚO 27.1.1987 5,5
3. PETRÁŽOVÁ Kateřina 1420 ČT 4.3.1988 4,5
BLAŠKO Štěpán 1971 ÚO 22.6.1987 4,5
5. HATALA Ondřej 3 POL 1.8.1987 2,5
6. KEJZLAROVÁ Dana 4 HLI 30.9.1987 2,5
7. SCHAFFER David 3 POL 28.6.1988 1
8. BUREŠ Zdeněk 3 LIT 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.