Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 1. kolo 09.11.03

V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Linhartice - Č.Třebová C 2:3, Mistrovice - Kunvald C 2,5:2,5, Němčice - H.Čermná B 1:4, Lanškroun C - FYGR 0:5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž východ 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 2
Výsledky 1. kola
          

            SK Žamberk D - volný los                              ŠK Linhartice - Loko Česká Třebová C

   1.                                                                                                                            1.     Cedzo Štěpán                  1:0      Švec Karel

   2.                                                                                                                            2.     Dvořáček Alois              0:1      Horský Josef

   3.                                                                                                                            3.     König Milan                   0:1      Pirkl Luboš

   4.                                                                                                                            4.     Hrbata Rudolf                 0:1      Paluda Jiří

   5.                                                                                                                            5.     Dvořáček Petr                 1:0      Pelcl Karel

                                                                                                                2 : 3

       Sokol Mistrovice - ZD Kunvald C                      Sokol Němčice - Sokol Horní Čermná B

   1.     Valenta Rudolf                0:1      Mlynář Miroslav                              1.     Racek Josef                       1/2      Betlach Jan

   2.     Janota Jiří                          1/2      Rusz Roman                                       2.     Myška František            0:1      Vacek Miroslav

   3.     Halbrštát Karel               1/2      Šejnoha Lukáš                                  3.     Dubišar Jiří                      0:1      Oplištil Jaroslav

   4.     Mikmek Jiří                      1:0      Křehký František                             4.     Vrbický Ladislav           1/2      Krudenc Jaroslav

   5.     Mikmek Petr                    1/2      Kopecká Eliška                                5.     Dědourek Stanislav      0:1      Pecháček Tomáš

                          2.5 : 2.5                                                                           1 : 4

   TJ Lanškroun C - TJ Lanškroun FYGR                                                   

   1.     Novák Miroslav             0:1      Heger Miroslav                                                                                                 

   2.     Křivohlávek David       0:1      Boháč Luboš                                                                                                     

   3.     Novák Miroslav             0:1      Paukert Ivo                                                                                                        

   4.     Marek Josef                       0:1      Paukert Vladislav                                                                                             

   5.     Snítil Josef                        0:1      Fabian Karel                                                                                                      

                            0 : 5                                                                                

 

tabulka po 1. kole

              1.   TJ Lanškroun FYGR                          1    1    0    0           2          5   :  0

              2.   Sokol Horní Čermná B                       1    1    0    0           2          4   :  1

              3.   Loko Česká Třebová C                      1    1    0    0           2          3   :  2

              4.   Sokol Mistrovice                               1    0    1    0           1       2.5   :  2.5

              4.   ZD Kunvald C                                    1    0    1    0           1       2.5   :  2.5

              6.   SK Žamberk D                                   0    0    0    0           0          0   :  0

              7.   ŠK Linhartice                                    1    0    0    1           0          2   :  3

              8.   Sokol Němčice                                   1    0    0    1           0          1   :  4

              9.   TJ Lanškroun C                                 1    0    0    1           0          0   :  5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.