Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 3. kolo 07.12.03

Třetí kolo Krajské soutěže východ přineslo výsledky: Mistrovice - Žamberk D 3:2, Němčice - Č.Třebová C 2,5:2,5, Lanškroun C - Kunvald C 1,5:3,5, Lanškroun FYGR - H.Čermná B 23,5:2,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 4
Výsledky 3. kola

     ŠK Linhartice - volný los                                   Sokol Mistrovice - SK Žamberk D

1.                                                                                                                            1.     Macháček M.   1289       1:0      Šulc J.                1000

2.                                                                                                                            2.     Krejčí L.           1506       1/2      Charvát V.        1471

3.                                                                                                                            3.     Janota J.            1250       1:0      Hynek P.          1250

4.                                                                                                                            4.     Halbrštát K.    1250       1/2      Kopal V.           1000

5.                                                                                                                            5.     Mikmek P.       1100       0:1      Kalous J.           1287

                                                                                             3 : 2

Sokol Němčice - Loko Česká Třebová C                        TJ Lanškroun C - ZD Kunvald C

1.     Racek J.             1561       1/2      Horský J.               1626                    1.     Křivohlávek D. 1250    1/2      Tobiška J.         1453

2.     Myška F.           1631       0:1      Tomek T.                1545                    2.     Novák M.         1250       1/2      Mlynář M.        1444

3.     Hůlka L.           1656       1:0      Pirkl L.                  1510                    3.     Snítil J.             1100       0:1      Rusz R.              1609

4.     Dědourek S.     1000       1:0      Paluda J.                1578                    4.     Cacek T.            1100       0:1      Duchene F.       1000

5.     Rozlívka M.     1000       0:1      Vůjtěch P.             1250                    5.     Pohan L.          1100       1/2      Křehký F.         1100

          2.5 : 2.5                                                                        1.5 : 3.5

TJ Lanškroun FYGR - Sokol Horní Čermná B                                           

1.     Boháč L.           1635       0:1      Cimprich M.         1000                            

2.     Paukert I.          1000       1/2      Vacek M.               1484                            

3.     Paukert V.        1717       1:0      Oplištil J.              1250                            

4.     Fabian K.          1566       1/2      Krudenc J.             1100                            

5.     Fabian K.          1250       1/2      Pecháček T.          1000                            

          2.5 : 2.5                                                                             



 

Tabulka po 3. kole

      1.   Loko Česká Třebová C                      3    2    1    0           5     10.5   :  4.5

      2.   ZD Kunvald C                                    3    2    1    0           5        10   :  5

      3.   ŠK Linhartice                                    3    2    0    1           4        10   :  5

      4.   TJ Lanškroun FYGR                          2    1    1    0           3       7.5   :  2.5

      5.   Sokol Horní Čermná B                       3    1    1    1           3          8   :  7

      6.   Sokol Mistrovice                               4    1    1    2           3          7   :  13

      7.   TJ Lanškroun C                                 3    1    0    2           2          5   :  10

      8.   Sokol Němčice                                   3    0    1    2           1       4.5   :  10.5

      9.   SK Žamberk D                                   2    0    0    2           0       2.5   :  7.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.