Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 5. kolo 18.01.04

Páté kolo Krajské soutěže východ se vyznačovalo těmito výsledky: Němčice - Linhartice 1:4, Lanškroun C - Žamberk D 4:1, Lanškroun FYGR - Č.Třebová C 4:1, H.Čermná B - Kunvald C 1,5:3,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 6
Výsledky 5. kola

              Sokol Mistrovice - volný los                                   Sokol Němčice - ŠK Linhartice

                                                                                                                                      1.     Racek J.             1561       0:1      Grepl P.            1841

                                                                                                                                      2.     Myška F.          1631       0:1      Cedzo Š.            1789

                                                                                                                                      3.     Müller R.          1000       0:1      Dvořáček A.    1518

                                                                                                                                      4.     Pokorný J.       1000       0:1      Nečesánek V.   1467

                                                                                                                                      5.     Dědourek S.    1000       1:0      Šenkýř F.          1287

                                                                                                                          1 : 4

         TJ Lanškroun C - SK Žamberk D                  TJ Lanškroun FYGR - Loko Česká Třebová C

      1.     Novák M.         1679       1:0      Šulc J.                     1000                    1.     Pokorný T.      2262       1:0      Švec K.              1605

      2.     Novák M.         1456       1:0      Pelinka F.             1250                    2.     Heger M.          1250       1/2      Tomek T.           1545

      3.     Křivohlávek D. 1250     1/2      Charvát V.             1471                    3.     Paukert I.         1000       1:0      Pirkl L.             1510

      4.     Novák M.         1250       1/2      Hynek P.               1250                    4.     Paukert V.        1717       1:0      Paluda J.           1578

      5.     Krištof J.           1593       1:0      Kalous J.               1287                    5.     Štefl S.               1594       1/2      Pelcl K.             1525

                                     4 : 1                                                                              4 : 1

    Sokol Horní Čermná B - ZD Kunvald C                                                  

      1.     Cimprich M.     1000       1/2      Tobiška J.              1453

      2.     Betlach J.          1465       1/2      Mlynář M.             1444

      3.     Vacek M.           1484       1/2      Rusz R.                  1609

      4.     Šilar K.              1250       0:1      Michalička V.      1505

      5.     Pecháček T.      1000       0:1      Duchene F.           1000

                                  1.5 : 3.5                                                                             

 

Tabulka po 5. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                          4    3    1    0           7        16   :  4

                   2.   ZD Kunvald C                                    5    3    1    1           7        14   :  11

                   3.   ŠK Linhartice                                    4    3    0    1           6        14   :  6

                   4.   Loko Ceská Trebová C                      5    2    2    1           6        14   :  11

                   5.   TJ Lanškroun C                                 5    2    1    2           5     11.5   :  13.5

                   6.   Sokol Horní Cermná B                       4    1    1    2           3       9.5   :  10.5

                   7.   Sokol Mistrovice                               4    1    1    2           3          7   :  13

                   8.   Sokol Nemcice                                   5    1    1    3           3          9   :  16

                   9.   SK Zamberk D                                   4    0    0    4           0          5   :  15

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.