Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 6. kolo 08.02.04

Šesté kolo Krajské soutěže východ přineslo většinou vyronané souboje: Č.Třebová C - H.Čermná B 2,5:2,5, Žamberk B - Lanškroun FYGR 0,5:4,5, Linhartice - Lanškroun C 2,5:2,5, Mistrovice - Němčice 3:2


KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 7
Výsledky 6. kola

                volný los - ZD Kunvald C                      Loko Česká Třebová C - Sokol Horní Čermná B

                                                                                                                                      1.     Horský J.          1626       1:0      Cimprich M.     1000

                                                                                                                                      2.     Tomek T.           1545       0:1      Betlach J.          1465

                                                                                                                                      3.     Paluda J.           1578       1/2      Vacek M.           1484

                                                                                                                                      4.     Vůjtěch P.        1250       0:1      Šilar K.              1250

                                                                                                                                      5.     Gregor P.         1000       1:0      Oplištil J.         1250

                                                                                                                       2.5 : 2.5

      SK Žamberk D - TJ Lanškroun FYGR                          ŠK Linhartice - TJ Lanškroun C

      1.     Šulc J.                1000       1/2      Boháč L.                1635                    1.     Grepl P.            1841       1/2      Novák M.         1679

      2.     Pelinka F.         1250       0:1      Paukert V.             1717                    2.     Cedzo Š.           1789       1:0      Novák M.         1456

      3.     Charvát V.        1471       0:1      Fabian K.              1566                    3.     Haupt P.           1000       0:1      Křivohlávek D. 1250

      4.     Kopal V.           1000       0:1      Štefl S.                    1594                    4.     Nečesánek V.  1467       1/2      Novák M.         1250

      5.     Mazura O.         1100       0:1      Fabian K.              1250                    5.     König M.         1529       1/2      Marek J.             1633

                                  0.5 : 4.5                                                                        2.5 : 2.5

         Sokol Mistrovice - Sokol Němčice                                                       

      1.     Macháček M.   1289       0:1      Racek J.                  1561                                                                 

      2.     Valenta R.         1499       1:0      Myška F.               1631                                                                 

      3.     Halbrštát K.     1250       0:1      Müller R.               1000                                                                 

      4.     Mikmek J.         1250       1:0      Dědourek S.         1000                                                                 

      5.     Mikmek P.        1100       1:0      Rozlívka M.         1000                                                                 

                                     3 : 2                                                                                

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                          5    4    1    0           9     20.5   :  4.5

                   2.   ŠK Linhartice                                    5    3    1    1           7     16.5   :  8.5

                   3.   ZD Kunvald C                                    5    3    1    1           7        14   :  11

                   3.   Loko Česká Třebová C                      6    2    3    1           7     16.5   :  13.5

                   5.   TJ Lanškroun C                                 6    2    2    2           6        14   :  16

                   6.   Sokol Mistrovice                               5    2    1    2           5        10   :  15

                   7.   Sokol Horní Čermná B                       5    1    2    2           4        12   :  13

                   8.   Sokol Němčice                                   6    1    1    4           3        11   :  19

                   9.   SK Žamberk D                                   5    0    0    5           0       5.5   :  19.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.