Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 7. kolo 22.02.04

V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výskedky: Lanškroun C - Mistrovice 4,5.3,5, Lanškroun FYGR - Linhartice 3:2, H.Čermná B - Žamberk D 2:3, Kunvald C - Č.Třebová C 2:3


KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 8
Výsledky 7. kola

                Sokol Němčice - volný los                                 TJ Lanškroun C - Sokol Mistrovice

                                                                                                                                      1.     Novák M.         1456       1:0      Valenta R.         1499

                                                                                                                                      2.     Křivohlávek D. 1250    1:0      Janota J.             1250

                                                                                                                                      3.     Novák M.         1250       1:0      Halbrštát K.     1250

                                                                                                                                      4.     Marek J.            1633       1/2      Mikmek P.        1100

                                                                                                                                      5.     Palla M.            1100       1:0      Halbrštátová K. 1100

                                                                                                                       4.5 : 0.5

      TJ Lanškroun FYGR - ŠK Linhartice                   Sokol Horní Čermná B - SK Žamberk D

      1.     Pokorný T.       2262       0:1      Sojma Z.                 1910                    1.     Cimprich M.    1000       1:0      Šulc J.                1000

      2.     Heger M.           1250       1/2      Grepl P.                 1841                    2.     Vacek M.          1484       1/2      Pelinka F.         1250

      3.     Paukert I.          1000       1:0      Dvořáček A.         1518                    3.     Šilar K.             1250       1/2      Charvát V.        1471

      4.     Paukert V.        1717       1:0      Nečesánek V.       1467                    4.     Oplištil J.         1250       0:1      Kopal V.           1000

      5.     Fabian K.          1566       1/2      Soška K.                1100                    5.     Šilar K.             1533       0:1      Kalous J.           1287

                                     3 : 2                                                                              2 : 3

    ZD Kunvald C - Loko Česká Třebová C                                                   

      1.     Tobiška J.         1453       1/2      Horský J.               1626                                                                 

      2.     Mlynář M.        1444       0:1      Tomek T.                1545                                                                 

      3.     Rusz R.              1609       1/2      Paluda J.                1578                                                                 

      4.     Michalička V.  1505       1:0      Vůjtěch P.             1250                                                                 

      5.     Klatka M.         1274       0:1      Gregor P.              1000                                                                 

                                     2 : 3                                                                                

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                          6    5    1    0         11     23.5   :  6.5

                   2.   Loko Česká Třebová C                      7    3    3    1           9     19.5   :  15.5

                   3.   TJ Lanškroun C                                 7    3    2    2           8     18.5   :  16.5

                   4.   ŠK Linhartice                                    6    3    1    2           7     18.5   :  11.5

                   5.   ZD Kunvald C                                    6    3    1    2           7        16   :  14

                   6.   Sokol Mistrovice                               6    2    1    3           5     10.5   :  19.5

                   7.   Sokol Horní Čermná B                       6    1    2    3           4        14   :  16

                   8.   Sokol Němčice                                   6    1    1    4           3        11   :  19

                   9.   SK Žamberk D                                   6    1    0    5           2       8.5   :  21.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.