Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 8. kolo 07.03.04

Osmé kolo Krajské soutěže východ rozhodlo o vítězi, kterým se stává družstvo Lanškroun Fygr. Výsledky: Žambrk D - Kunvald C 2:3, Linhartice - H.Čermná B 2,5:2,5, Mistrovice - Lanškroun FYGR 2,5:2,5, Němčice - Lanškroun C 3:2


KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2003/2004 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č. 9
Výsledky 8. kola

         volný los - Loko Česká Třebová C                              SK Žamberk D - ZD Kunvald C

                                                                                                                                      1.     Šulc J.                1000       0:1      Tobiška J.         1453

                                                                                                                                      2.     Pelinka F.        1250       0:1      Mlynář M.        1444

                                                                                                                                      3.     Charvát V.        1471       1/2      Michalička V.  1505

                                                                                                                                      4.     Kopal V.           1000       1:0      Duchene F.       1000

                                                                                                                                      5.     Kalous J.          1287       1/2      Křehký F.         1100

                                                                                                                          2 : 3

    ŠK Linhartice - Sokol Horní Čermná B                  Sokol Mistrovice - TJ Lanškroun FYGR

      1.     Grepl P.            1841       1/2      Cimprich M.         1000                    1.     Macháček M.   1289       0:1      Paukert I.          1000

      2.     Cedzo Š.            1789       0:1      Betlach J.               1465                    2.     Valenta R.        1499       1/2      Paukert V.        1717

      3.     Haupt P.           1000       1/2      Vacek M.               1484                    3.     Krejčí L.           1506       1/2      Fabian K.          1566

      4.     König M.          1529       1:0      Šilar K.                  1250                    4.     Janota J.            1250       1:0      Štefl S.               1594

      5.     Dvořáček P.     1000       1/2      Pecháček T.          1000                    5.     Mikmek P.       1100       1/2      Fabian K.          1250

                                  2.5 : 2.5                                                                        2.5 : 2.5

         Sokol Němčice - TJ Lanškroun C                                                        

      1.     Racek J.             1561       1:0      Novák M.              1456                                                                 

      2.     Myška F.           1631       1:0      Křivohlávek D.   1250                                                                 

      3.     Müller R.          1000       0:1      Novák M.              1250                                                                 

      4.     Pokorný J.        1000       0:1      Marek J.                 1633                                                                 

      5.     Dědourek S.     1000       1:0      Pohan L.               1100                                                                 

                                     3 : 2                                                                                



 

Tabulka po 8. kole

                   1.   TJ Lanškroun FYGR                          7    5    2    0         12        26   :  9

                   2.   Loko Česká Třebová C                      7    3    3    1           9     19.5   :  15.5

                   3.   ZD Kunvald C                                    7    4    1    2           9        19   :  16

                   4.   ŠK Linhartice                                    7    3    2    2           8        21   :  14

                   5.   TJ Lanškroun C                                 8    3    2    3           8     20.5   :  19.5

                   6.   Sokol Mistrovice                               7    2    2    3           6        13   :  22

                   7.   Sokol Horní Čermná B                       7    1    3    3           5     16.5   :  18.5

                   8.   Sokol Němčice                                   7    2    1    4           5        14   :  21

                   9.   SK Žamberk D                                   7    1    0    6           2     10.5   :  24.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.